Лидл - 4 тема!

  • 115 520
  • 781
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 86




Заповядайте! Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=553742.0 - предишната тема.

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 15:54 от oli4ka

# 1
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Тук съм.
Похвалвам топените сиренца от прИмоцията - много са мекички и апетитни!

# 2
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Трябва да опитам от въпросното кафе което хвалихте!

# 3
  • София
  • Мнения: 86
`ТуиГ , бравос за сиренцата, за нас не останаха.Преди също съм купувала от тях, добри са.
За бележките  и натоварването в сметката.Купихме си преди време корнфлейкс с мед, имаше два вида с мед ,но под етикета с промоцията.Бяхме купили от скъпия продукт, и ми върнаха парите,но добре че гледах бележката.После заведох управителя да види с очи, къде са сложени продуктите, но после така и не ги преместиха.Отваряйте си очите!
Някои опита ли корнфлейкса с нуга от промоцията - 3.99лв?
Кафето за ,което говорите  на мен специално не ме хареса особено, но сравнение с кафето от промоциите в началото си е хубаво.Въпрос на вкус!

# 4
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Къде мога да видя предстоящите промоции за четвъртък- в отпуск съм и смятам да посетя магазина най-после...

# 5
  • Мнения: 4 275
Къде мога да видя предстоящите промоции за четвъртък- в отпуск съм и смятам да посетя магазина най-после...

Може би утре ще ги има качени на сайта.
Все още ги няма, преди малко проверих.
И на мен ми е интересно какво ще ни предложат този път.  Laughing

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Някой да си е купил от промо пуканките по 0,44 лв? Дали са хубави, че да се запася.

# 7
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Някой да си е купил от промо пуканките по 0,44 лв? Дали са хубави, че да се запася.

Грабнах 5 пакета. Довечера ще докладвам. Като гледам не се биеха пред щандовете за тях, така че ще ги има и утре предполагам. А иначе аз си ходя рано зарана към 7,30-8 часа и сварвам по нещо от промоциите. Сигурно вече са опоскали намалените неща.

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
И аз искам да похваля кафето в черната кутия.По спомени струваше 2.99 лв.-200гр.
Според мен има значение за вкуса и на каква машина се приготвя. Grinning

# 9
  • Мнения: 679
`ТуиГ , бравос за сиренцата, за нас не останаха.Преди също съм купувала от тях, добри са.
За бележките  и натоварването в сметката.Купихме си преди време корнфлейкс с мед, имаше два вида с мед ,но под етикета с промоцията.Бяхме купили от скъпия продукт, и ми върнаха парите,но добре че гледах бележката.После заведох управителя да види с очи, къде са сложени продуктите, но после така и не ги преместиха.Отваряйте си очите!
Някои опита ли корнфлейкса с нуга от промоцията - 3.99лв?
Кафето за ,което говорите  на мен специално не ме хареса особено, но сравнение с кафето от промоциите в началото си е хубаво.Въпрос на вкус!

Корнфлейксът с нуга е страхотен-много вкусен и с много нуга!

# 10
  • софия
  • Мнения: 379
а брошурите кога ги пускат в пощенските кутии при вас? при мене пристигат в сряда.

# 11
  • Мнения: 94
Да се запиша. И аз си купих от кафето в черната кутия правя го кафеварка и на мен ми харесва.

# 12
  • Мнения: 5 698
а брошурите кога ги пускат в пощенските кутии при вас? при мене пристигат в сряда.
Ние получаваме брошурите във вторник.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 869
а брошурите кога ги пускат в пощенските кутии при вас? при мене пристигат в сряда.
И при нас в сряда. А преди във вторник ни ги пускаха...

# 14
  • Мнения: 176
да похваля едно испанско вино - около 3.50 и за цената е супер. Бирата не ни хареса и препарата за под е оцветена водичка. Но верото е много по-добро от Пур

Общи условия

Активация на акаунт