взе ми всичко, сега иска да ми вземе и детенцето

  • 3 225
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте...
С бащата на детето ми сме разделени, издържах едва 6 месеца с него след раждането на детето. Проблемите му могат да се обобщят в следното: властна майка, слаб характер, егоизъм и алкохол. На пръв поглед се набива алкохола и той беше основният повод да избягам от него. Но дълбоката причина за мен остава властната му майка... Тя си постави за цел да ни раздели и успя... Настройваше го, той ходеше при нея по 3 пъти на ден след като се отделихме от тях (още когато детенцето беше на 2 месеца се отделихме поради постоянни скандали с техните). Всяка седмица от петък той започваше да пие, ставаше нощем да пие, криеше се в тоалетната и т.н. А майка му си беше наумила да ми вземе детенцето, за тях аз бях донор - да родя дете, да им ремонтирам апартамента, да му давам кола, пари, дрехи, храна. Една стотинка не е дал за детенцето. Станах неудобна, защото вдигах шум около проблема с алкохола и защото бях по майчинство и покрай разходите с детето, ограничих донорството към него. Вече бяха взели каквото искат, оставаше само дететнцето ми да вземат. Гониха ме и накрая си избягах. Връщах се няколко пъти след това при него, но на 2рия ден се напиваше. Посяга ми като се напие, детенцето плаче... Аз го гушкам, той продължава да ме блъска, рита, удря, а бебето плаче... Блъска ме с бебето на ръце, падаме по земята, по мебелите. И като бях бременна ме е блъскал и удрял и то пред техните, които дори забележка не му направиха. Веднъж го провеси през терасата от 7мия етаж... Защо нищо не направих, защо все го оправдавах и пазех да не го нараня. Всеки път при тези връщания бягах като някое куче, когато той заспеше, уморен от алкохола и буйстването. Тръгнах на работа, когато бебо стана на 1 г (Януари). Той ме чакаше една вечер пред нас, спретна ми скандал, извиках полиция. Беше пиян и избяга от полицаите. Те го подгониха и той ударил полицейската кола и го хванали. След това подадох в съда молба за незабавна защита, но не я уважиха. Сега чакам делото. Защо това ми се случва?! Просто исках да споделя с някого, отчаяна съм и ме е страх, че може с подкупи и други подмолни действия да ми вземат детенцето... Те са опитни със адвокатите и подкупите - толкова пъти са го измъквали... Моля за съвет, за морална подкрепа... Благодаря ви...

# 1
  • Мнения: 1 931
Късмет и спокойствие ти желая. Трудно ще е, но няма да ти вземат детенцето.

# 2
  • Мнения: 2 011
Детето  не могат да  ти  вземат  !   Peace
Борба ще  има  и  ще  е дълга  !   Outta Joint
 Кураж  и  сили  тои  желая да се  справиш  !  Но  за детенце  - бъди  спокойна  !    bouquet

# 3
  • Мнения: 317
Както са ти казали момичетата -Спокойно!  Hug
Не се връзвай, просто искат да се чувстваш зависима от тях.

Но обясни ми защо сама си си го причинила толкова пъти ?
Гониха ме и накрая си избягах. Връщах се няколко пъти след това при него, но на 2рия ден се напиваше. Посяга ми като се напие,
И като бях бременна ме е блъскал и удрял

Недей пак, моля те.

# 4
  • Мнения: 10
Няма вече... Връщах се, защото исках да вярвам, че ще се поправи. Знаех, че няма, но толкова много исках. Явно още го обичам...

# 5
  • Мнения: 1 931
А как може да обичаш ковек, който те тормози? Явно добрият психилог ти е внушил разни нещица и ти трябва време да изкараш далече от него. Когато се погледнат нещата от страни по-реално се преценяват, а за това ти трябва време далече от този човек и семейството му.
Имам син и искренно се надявам никога да не се намесвам в живота му, когато изгради семейство.

# 6
  • Мнения: 10
и нашето детенце е момченце и дай боже като порасте да бъде със силен характер и да не допуска друг да решава живота му. а за моя бивш - единствената жена в неговия живот ще си остане майка му и няма как никой да му помогне. когато се запознахме, аз бях спасителната сламка, в която се вкопчи, за да се отърве от властта на майка си (подсъзнателно той знае, че е зависим и трябва да се откопчи). обаче аз не се оказах достатъчно силна или манипулативна като нея... иначе и аз копнея за деня, когато ще погледна отстрани и ще се питам - как съм могла да търпя това?! просто сега ми е много трудно и тежко...

# 7
  • Мнения: 54 445
Ох , толкова страшно звучи ! Twisted Evil
Направо тръпки ме побиват ...
Не разбрах кой е бил провесен през терасата , бебето ли?

Лошото е , че и от полицията нямаш защита , явно го покровителстват ...

Пробвай да се свържеш с Анимус , дано те не са корумпирани ! Peace

Много сили и кураж ти желая ! Hug
 

# 8
  • Мнения: 10
да, провеси бебето през терасата, когато то беше на 4 месеца. беше адски пиян и крещеше "ще си правя с него каквото си искам"... не знам как оцелях... иначе явно човека си има връзки, много години по съдилища, много опит с подкупи и т.н....

# 9
  • Мнения: 54 445
да, провеси бебето през терасата, когато то беше на 4 месеца. беше адски пиян и крещеше "ще си правя с него каквото си искам"... не знам как оцелях... иначе явно човека си има връзки, много години по съдилища, много опит с подкупи и т.н....

Думи нямам ...

# 10
  • Мнения: X
/това малко извън темата - но в блока на леля ми (мастит общественик и стожер на обществото  Laughing) живееше едно такова семейство, жена с 2 момичета, едно от тях беше изхвърляно от дома през балкона (2-ри етаж) и беше оцеляло без никакви увреди. Това бяха двете най-красиви момичета от моето детство...особено това, "хвърляното". Винаги като чуя такава история и си я спомням. Невероятна красавица.

Изтормозена, няма да ти вземат детето - стига да не са богати и да могат да си позволят всякакъв сорт подкупи и добри адвокати...

# 11
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Не е истина кретенията докъде може да стигне #2gunfire Бягай далеч оттам и никога, ама никога не се връщай! Намери си читав адвокат и си вземи правата върху детето, за да не може да идва и да има претенции, когато поиска. Все още не всичко се купува с пари! Успех ти желая!

# 12
  • Мнения: 270
Детето, няма как да ти вземе, ако това което пишеш е реалност. Но преди всичко, ти е необходимо да помислиш за себе си, за да може и детето ти да е добре. Какво правя аз в ситуации на напрежение - единият начин е да медитирам, другият е (взела съм си боксова круша), удрям по нея , ама до като капна от умора, или бълвам писмено всичко в една тетрадка. Тези действия извършвам според това което чувствам.

# 13
  • Мнения: 10
Тъкмо поради проблема с огромното напрежение, за което нямам отдушник, реших да пиша тук. Дори сигурно много съм спестила от търпяното. Трупаното напрежение ми се отрази още по време на бременността - развих прееклампсия (високо кръвно) и детето го извадиха по спешност със секцио 2 седмици преди термина, поради влошени тонове. Така и не намерих време после да се лекувам и още съм с високо кръвно, преди това бях с ниско. Засега се заривам с работа, но и това не е отдушник, но поне срещам нормални хора, които не искат да ме удрят, плюя, обиждат и т.н...

# 14
  • Мнения: 270
Тъкмо поради проблема с огромното напрежение, за което нямам отдушник, реших да пиша тук. Дори сигурно много съм спестила от търпяното. Трупаното напрежение ми се отрази още по време на бременността - развих прееклампсия (високо кръвно) и детето го извадиха по спешност със секцио 2 седмици преди термина, поради влошени тонове. Така и не намерих време после да се лекувам и още съм с високо кръвно, преди това бях с ниско. Засега се заривам с работа, но и това не е отдушник, но поне срещам нормални хора, които не искат да ме удрят, плюя, обиждат и т.н...
Ако това те успокоява, тогава пиши. Ама не го сдържай в себе си. Ако трябва изругай, напсувай, помести хиляди икони които изразяват моментната ти душевност, но го направи. Облекчението от вътрешната събрана агресия която е имаш от този човек е най-доброто решение.
Действай

Общи условия

Активация на акаунт