Препарати за съдомиялна - 3 част

  • 76 789
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 379
Заповядайте в новата ни тема!
Ето и линк към старата: Препарати за съдомиялна - 2 част


А тази тема можете да попитате всичко, което ви вълнува за вашата машина:  Всякакви въпроси относно съдомиялните - 4

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
продължавам да следя темата, до разрешаването на проблемите ми с тази миялна  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 570
В края на старата тема се дискутираше солта. Ползвала съм на Медикс и на Аро (марката на Метро). И двете са едри, стават за ползване. Като че ли Аро по-дълго време изкара. newsm78 Днес мъжът ми е купил от Лидл сол W5, довечера ще се разбере едра ли е, ситна ли е.

# 3
  • Мнения: 5 873
Аз лично ползвам сол на Медикс-едра е ,доволна съм.

# 4
  • Мнения: 22
Видях едни таблетки (по скоро опакован във фолио гел) на Феъри в Карфур. Дали са хубави? Като че ли бяха супер скъпи. Даже мислих че са объркали цената.

# 5
  • Мнения: 15 379
Видях едни таблетки (по скоро опакован във фолио гел) на Феъри в Карфур. Дали са хубави? Като че ли бяха супер скъпи. Даже мислих че са объркали цената.

Хубави са. И да - скъпи са, но си заслужават.

# 6
  • Мнения: 1 149
Видях едни таблетки (по скоро опакован във фолио гел) на Феъри в Карфур. Дали са хубави? Като че ли бяха супер скъпи. Даже мислих че са объркали цената.

Хубави са. И да - скъпи са, но си заслужават.
Ей заради тези таблетки чакам Карфура в Стара Загора.Къде ли не съм ги търсила в града.
В момента ползвам Грюн Грийн таплетки и блясъка за изплакване ,а солта ми е  но Калгонит.

# 7
  • Мнения: 22

Ей заради тези таблетки чакам Карфура в Стара Загора.Къде ли не съм ги търсила в града.
В момента ползвам Грюн Грийн таплетки и блясъка за изплакване ,а солта ми е  но Калгонит.

Къде намери Грюн Грийн блясък?

# 8
  • Мнения: 176
записвам се и аз Hug
Amazing_nice  чела съм че в немския тест за таблетките AS All in  1 OKOline има ниска оценка 3,3  Задоволителен. Да не говорим за различни таблетки или тестове?

# 9
  • Мнения: 206
записвам се и аз Hug
Amazing_nice  чела съм че в немския тест за таблетките AS All in  1 OKOline има ниска оценка 3,3  Задоволителен. Да не говорим за различни таблетки или тестове?
Има  3 вида  тестове - потребителския,  този  за който беше  говорила  една  съфорумка / забравих  му  името/ и ОКо теста.
Гледам  предимно  потребителския /  не мога  да следя  всичко/ - на  него беше  zehr gut / много  добър/ .  Но иначе  ако не гледаме  тестове - при мен  таблетката  се  разтваря  и блясък си  има също. Затова  се очудих.  Може  нещо да  не  е нацелила   точната  програма  с подходяща температура . Не  знам...... просто  разсъждавам

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 795
И аз се записвам  Heart Eyes
Аз използвам таблетките на DM,купени от Германия.Незнам дали има разлика с местните-от тук не съм купувала.Като си сметнах ми излиза 10ст. една таблетка.Доволна съм от тях  Simple Smile
Имам и половин кутия Финиш таблетки скрити за резерва,но разлика не виждам между тях.

# 11
  • Мнения: 1 149

Ей заради тези таблетки чакам Карфура в Стара Загора.Къде ли не съм ги търсила в града.
В момента ползвам Грюн Грийн таплетки и блясъка за изплакване ,а солта ми е  но Калгонит.

Къде намери Грюн Грийн блясък?
От Фрешактив си поръчах Peace

# 12
  • Мнения: 176
записвам се и аз Hug
Amazing_nice  чела съм че в немския тест за таблетките AS All in  1 OKOline има ниска оценка 3,3  Задоволителен. Да не говорим за различни таблетки или тестове?
Има  3 вида  тестове - потребителския,  този  за който беше  говорила  една  съфорумка / забравих  му  името/ и ОКо теста.
Гледам  предимно  потребителския /  не мога  да следя  всичко/ - на  него беше  zehr gut / много  добър/ .  Но иначе  ако не гледаме  тестове - при мен  таблетката  се  разтваря  и блясък си  има също. Затова  се очудих.  Може  нещо да  не  е нацелила   точната  програма  с подходяща температура . Не  знам...... просто  разсъждавам
да, и твоето мнение е като моето, от таблетките и програмата ще е. Но ме караш да се замисля,да поверя дали не ме лъготят с тези тестове, защото няма линк към теста. Чета много и обичам да съм информирана за нови неща. Ще се поровя и ще пиша.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Сега погледнах програмата е за 45-65 градуса - автоматично се оптимизира в зависимост от замърсяването с помощта на сензорите - така пише. Има още една програма с по-висока температура 65-75 градуса - освен нея да опитам !?

# 14
  • Мнения: 2 011
Някой ползвал ли е таблетките на Фришактив? Някакви отзиви? Съдържат ли хлор, фосфати и т.н.? Видях ги в Карфур, но не се зачетох.

Общи условия

Активация на акаунт