Токуда Болница - София - 9 тема

  • 45 382
  • 707
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 798
Marinels, честита рожба Simple Smile да е здрава, умна, весела и засмяна да ви носи много радости и по-малко грижи и ти да се възстановиш бързичко и да си щастлива и доволна Simple Smile smile3525
Сподели ако има развитие с бъбречето, много се надявам  при ехографията всичко да е наред и да си по-спокойна в което няма и капка съмнение, щом започваш да кърмиш ще се преборите и с това:)
Да ви питам мами имате ли проблем с обличането и смешно да ви звучи аз моето гардже не мога да го изведа без рев, започва толкова силно да плаче че чак се плаша да не и стане нещо, то няма какво де, освен че вчера ни разбраха и в съседния блок че на вън сме тръгнали:(

# 91
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
дори сега, като голям - като започнем да се събличаме - няма по-щастлив  Hug

човек е създаден гол и като няма свян - ми се вижда нормално да не обича да го опаковат

в такива моменти - на обличане за навън - започвам да му пея - нещичко и веднага се разсейва и успокоява Wink)))

сега вече - пък - не дава да го обличам легнал - върти се като пумпал и го взимам в мен - седнал и така е спокоен при обличането (вижда всичко от друг ъгъл Wink))

# 92
  • Мнения: 40
Момичета, аз чакам да видя дали днес 6те ни зпишат, тъй като караме жълтеница и заради несъвместимост на Rh пуснаха билирубин, който трябваше в 11 да е готов,а о6те не е станал. Много съм изнервена...
Иначе за бъбрека вчера й направиха ехографиите и се оказа,че десния (за който ми казваха преди бременността че е разширен) е в норма, а левия е на горна граница. И според мен някой (по-вероятно е по време на бременността да е сбъркано) е сбъркал левия с десния, тъй като не виждам как 6те има проблем с единия преди това, а сега 6те е другия, та поне засега съм спокойна, че макал и на горната граница е в границите все пак, а не извън тях. Разбрахме се с на контролния, че 6те го прегледат пак. И така. По този повод,исках да ми препоръчате неонатолог за контролния (съжалявам, че питам, тъй като сигурно е обсъждано вече  Embarassed)

Иначе да си напиша цялостното впечатление:
За д-р Фурнаджиева, която всъ6ност ми прави секциото: адски доволна съм, поеме 3 седмици преди операцията, но се зае наистина със случая и не пропускаше подробност, по време на операцията ме успокояваше, а след нея идва да ме види често, дори едната вечер дойде в часа за кърмене да ми помогне, което въоб6те не е нейно задължение.
Д-р Кръстанова беше съ6то на секциото и понеже момичето в моята стаята се оперира преди мен при нея винаги когато идваше да види нея не пропускаше и мен да попита как съм, дали ми има не6то и т.н.
При визитациите виждах Илиев и Кирякова - страхотни
За акушерката Мария Стефанова нямам думи - трябва малко да поговориш с нея,за да й свикнеш, но е брилянтна. Тя ми помогна с главоболието...
Обстановката, отношението, всичко е на супер ниво.
Сега остава само да чакам и повярвайте ми не ме свърта на едно място.

# 93
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Спокойно  Peace всичко ще се случи с времето си - по-важно е да Ви изпишат здрави  Hug  baby_neutral baby_neutral  bouquet

За нео-препоръчвам Константинова - от опит - вярвам, че и другите са добри - но няма толкова впечатления  Peace

за Мария Стефанова - не разбрах "нямам думи" в положителен или отрицателен смисъл   newsm78 - мен тя ме изражда и не мисля, че и майка ми би се държала по-на място то нея  Hug (ама е различно с всеки)  Peace

и при нас - активно помагаше с кърменето   Peace

слава богу, че с бъбречето всичко е наред - и други случаи знам - за едни пренатални диагнози и след раждането - хубава картинка - затова ми се искаше да не се напрягаш много - предварително - преди да е ясно  Hug

# 94
  • Мнения: 40
Сега като прочетох как съм го написала наистина и аз не си разбирам  Joy Имах предвид че е страхотна, т.е. в положителен смисъл.
Днес не ни изписаха  Sad Но ни6то поне бебка да се оправи от жълтеницата, по-спокойно 6те ми е като си е тук и се грижат за нея, ако я прибера така и стане по-зле 6те е по-лошо, така че старая се да мисля положително.

# 95
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Браво, всичко ще се нареди - както трябва - от теб може само да се иска да си спокойна и обичаща  Hug

Вероятно теб ще изпишат сега и малката по-късно?

Малката каква кръвна група е? "0"?

# 96
  • Мнения: 40
Браво, всичко ще се нареди - както трябва - от теб може само да се иска да си спокойна и обичаща  Hug
Вероятно теб ще изпишат сега и малката по-късно?
Малката каква кръвна група е? "0"?
И двете сме 0, но аз съм Rh-, а тя Rh+
А иначе тук едното момиче трябваше да си ходи в сряда, но бебето е с мното много тежка жълтеница и двамата са си о6те тук,така че се надявам и нас да си ни оставят двечките Praynig

# 97
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Момичета, на кой телефон ставаше записването за отворените врати?  newsm78

# 98
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
0+ най-трудно понасят жълтеницата, а Б+ - най-лесно - за това попитах, не се тревожи ...ще го овладеят..... Peace Hug  bouquet

а аз получих отговор от Токуда за просяка:

Цитат
Здравейте!
Искрено съжалявам за преживяното. Мъжът, за когото споменавате е бил забелязан и от наши служители, които са известили охраната своевременно и е бил заловен и предаден на полицията на 10.03.11г. Надяваме се подобен инцидент да не се повтаря.
Благодарим Ви за сигнала и Вашата ангажираност.
Поздрави!

# 99
  • Мнения: X
Alena, миличка, те ако знаят каква тема си направила специално за тяхната болница, не благодарности, ами не знам какво трябва да изкажат. Може би да плащат за PR  Mr. Green  Което ми напомня да благодаря за винаги актуалната информация  Hug
Маринелс, мила, много красива малка принцеса със страхотно име имаш ! Ще се справи много бързо бебчето, само защото много я обичаш и с много нетърпение и трепет си я чакала. Не се тревожи, аз съм сигурна, че сте в повече от добри ръце   bouquet  Когато ви изпишат, много бих се радвала дако качиш снимки.  Hug

# 100
  • Мнения: 3
Благодаря на всички за бързите отговори, но ако може някой който е родил скоро и е допълнително осигурен във фонд да каже каква фактура са му издали и дали фондът е признава.Кординаторите от Токуда днес ми казаха, че издават фактура по този начин: 1500лв пакетна цена с фактура за допълнително поискани разходи за КП №141 РАЖДАНЕ, НЕЗАВИСИМО ОТ СРОКА НА БРЕМЕННОСТТА, ПРЕДЛЕЖАНИЕТО НА ПЛОДА И НАЧИНА НА РОДОРАЗРЕШЕНИЕ. Но моят фонд няма да признае така написана фактурата.Те искат да пише 350лв избор на екип, а останалите 1150лв да се опишат подробно и тогава ще преценят коя част от тези разходи могат да ми възстановят. Но естествено от Токуда казаха, че такава фактура немогат да издадат. Затова искам съвет от мами минали вече по този път.

# 101
  • Мнения: X
Кой ти е фондът, ако не е тайна?

# 102
# 103
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
по-скоро се интересувай как - конкретно Доверие подхождат - защото всеки фонд си има своя политика  newsm78

аз имам опит с няколко фонда и само за Доверие мога да кажа, че са били макс. коректни; ако не са си променили линията - не очаквам да "те прецакат" умишлено  Peace

# 104
  • Мнения: X
Аз също съм към Доверие, затова се поинтересувах.

Общи условия

Активация на акаунт