За правата на децата ни!-тема 5

  • 102 578
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • Добрич
  • Мнения: 757
pepi_r , благодаря, ще видим дали ще ни дадат всичко накуп, защо така но имам други мисли  Rolling Eyes

# 346
  • Мнения: 3 835
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620593.new#new

Моля ви, помогнете да подкрепим Светла Дякова от Варна и дайде един глас за нея в номинациите.

# 347
  • до реката
  • Мнения: 295
Голямо благодаря на всички.Аз само да допълня -обаждате се в БЧК по район или град питате за помоща питат ви за името и ви казват дали сте в списъка.Ние сме точно с 50%ТЕЛК и сме в списъка,казаха ми че ще си получим всичко и от трите транша.

# 348
  • софия
  • Мнения: 2 543
Телефонът на БЧК - МЛАДОСТ БЛ.506 не е актуален 0888 64 65 65, аз се свързах на този 0887800121.Учтива девойка ни потърси на списъка. Тъй като детето ми е с Телк от 07.2011. ме нямаше . Тя каза , че ако донеса удостоверение от социалните , че детето е с ТЕЛК и там да е упоменато , че имаме право , но ни няма в списъка - ще ни дадат.

# 349
  • Добрич
  • Мнения: 757
Момичета, днес си взехме храната от трите транша  Simple Smile

# 350
  • Мнения: 3 835
Пак да ви обърна внимание, че таз Майка, заради всички вас се е изправила пред КЗД, сам, сама. Тя каквото е имала, се е оправила във Варна, себе си и своето си дете. С кмета и сие.... Ама е надскочила личния си проблем. Направила е опит за летене в името на всички. Надали ще ни представлява някакъв проблем да цъкнем едно, "Харесва ми" в номинацията.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620593.new#new

Моля ви, помогнете да подкрепим Светла Дякова от Варна и дайде един глас за нея в номинациите.

# 351
  • Добрич
  • Мнения: 757
 newsm10

# 352
# 353
  • Sofia
  • Мнения: 755
Телефонът на БЧК - МЛАДОСТ БЛ.506 не е актуален 0888 64 65 65, аз се свързах на този 0887800121.Учтива девойка ни потърси на списъка. Тъй като детето ми е с Телк от 07.2011. ме нямаше . Тя каза , че ако донеса удостоверение от социалните , че детето е с ТЕЛК и там да е упоменато , че имаме право , но ни няма в списъка - ще ни дадат.
Zdrasti i nie sme s telk ot sa6tiqt mesec 7.2011,no ne e li dostata4no i samiqt dokument, 4e detetoe s telk?Pitala si v socialnite za tozi dokument  te na6te v mladost ve4no ''NE ZNAQT I NE MOGAT''.Molqte kato pita6 ako si ot raiona na mladost pi6i kakvo sa ti kazali ili dali sa ti dali dokument, 4e sega sam sama s 3deca i mi e malko trudno da stigna do tqh.

# 354
  • софия
  • Мнения: 2 543
В понеделник мисля да отида за документа , ако намеря време.

# 355
  • Мнения: 3 835

Благодаря! Аз може да не съм в ред, ама все си мисля, че трябва да се подкрепяме и си помагаме, особено когато някой като нас, направи опит да изправи глава. Не за друго и за идеала на каузата примерно, ами щото мойто собствено дете зависи от това. Да се преборим за правото да ни чуват, нас, редовите и обикновените, правото ни да отстояваме с високо вдигната глава правата на децата си, че и своите собствени. Какво добро за децата ни, ако ние сме смачкани и в десета глуха...

# 356
  • София
  • Мнения: 965
Страхотна е Светла и за мен е Човек не само на годината Peace

# 357
  • Мнения: 49
Добър ден
Пак имам    въпрос Hug
Споменах вече че подадохме документите в Соц .грижи
Много трудно стана защото в документа са объркали адреса ни-но служителката все пак
прие документите-молбите
Но от Закрила на детето отказаха защото ако минела проверка лошо за тях
Та какво губим с това?Освен тези 10лв на месец за които споменаха newsm78
Почивката която се полага веднъж годишно?
Благодаря

# 358
  • Sofia
  • Мнения: 755

Та какво губим с това?Освен тези 10лв на месец за които споменаха newsm78
Почивката която се полага веднъж годишно?
Благодаря
[/quote]Zdrasti ne sam dobre zapoznata  za kakvo vi e telka no za vsqko zabolqvane e razli4na sumata,te se opredelqt % ot garantiraniqt minimalen dohod za stranata koito za tazi godina e 65lv.Moeto dete e s astma i ot zakrila na deteto integracionnata dobavka na mesec ni e 29.75lv i vednaj v godinata sanatorium 198lv.Nie polzvame % za dieti4no hranene,lekarstva i idostapna informaciq imame pravo i na nqkakva dobavka ako imame u4itel no az ne q polzvam t.k sme malki.Dano da sam ti pomognala,osven tezi ne6ta ima za koli4ki karta za gradckiq transport i drugi.

# 359
  • Мнения: 49
Deteto e s 95% s diagnoza DCP
Zna4i samo za6toto sa obarkali adresa ni v dokumenta,deteto nqma da moje da se vazpolzva ot sanatoriuma
kazaxa ni 4e      gubim samo 10 lv mese4no.A eto i transporta 6te prodaljavame da si pla6tame.Ujas
Trqbva da otida da zanesa telkA da go popravat nali?

Общи условия

Активация на акаунт