"Дързост и красота"- тема 67:"Да поиграем Swing "

  • 29 841
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 633
Защо брука ми се вижда в последните серии една такава безцветна, направо погрозняла newsm78
Преди беше по-хубава.

# 736
  • Мнения: 401
Защо брука ми се вижда в последните серии една такава безцветна, направо погрозняла newsm78
Преди беше по-хубава.
Да не би да ти се вижда безцветна,защото не е с 1 кофа грим като любимката ти ooooh!

# 737
  • Мнения: 907
оххх колко си заблуден Peace
Кък разбра,че в последните серии била без капка грим ooooh! ooooh! ooooh!
Да не си бил там и да си я пипнАл ooooh! ooooh! ooooh!

Ами защото някои неща си личат, господин Форестър. Лицето й си е изчистено, най-много някакъв руж да са й сложили, но като цяло не мисля, че е гримирана.

Радвам се, че я показват така, защото ХТ си е една изумително красива жена и си струва да я видим и в най-натуралния й вид. Crazy

# 738
  • Мнения: 633
Не, просто стои една никаква, направо погрозняла. И не я сравнявам с никого, сравнявам я с нея преди.

# 739
  • Мнения: 401
Не, просто стои една никаква, направо погрозняла. И не я сравнявам с никого, сравнявам я с нея преди.
А твоята любимка като я сравняваш с преди как ти се струва?Или да не чакам отговор?

Ами защото някои неща си личат, господин Форестър.
Някои неща,като това дали някУЙ е с грим или без ,си личАт от такова разстояние? Shocked От България до Америка Shocked

Цитат
Лицето й си е изчистено, най-много някакъв руж да са й сложили, но като цяло не мисля, че е гримирана.
Това не се ли брои за грим Naughty

# 740
  • Мнения: 907
Цитат
Лицето й си е изчистено, най-много някакъв руж да са й сложили, но като цяло не мисля, че е гримирана.
Това не се ли брои за грим Naughty


Все тая, не мисля че и това има.

Брук в последно време действително изглежда някаква увяхнала.  newsm78 Голям контраст правят между нея и Тейлър или между нея и Джаки например.
В американските серии ми се струва по-добре.

# 741
  • Мнения: 401
Чак си вярвате ooooh!
Ако не друго,"марси" поне ни показва красиви снимки на Главната Героиня,както и днес Naughty
Наистина е прекрасна на снимките,не виждам за какво говорити Naughty

# 742

Общи условия

Активация на акаунт