На колко години родихте първото си дете?

  • 25 396
  • 275
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Дано ме извини Джизлобер, но и на мен ми стана интересно. Чисто статистически да разберем коя е преобладаващата група.
Моля гласувайте, на който му е интересно разбира се  Simple Smile

ма драма няма беее, мацката е Само на 30 бре...я се пребройте тук кои преди 30 сте родили-масово сте наД 30-така раждали ма на-сега сочите младото, че нЕще да ражда.Баси хората сте начиии...половината форОм е родил първо дЕте на 35, ама се правите тука.Айдееее...

Първото си дете родих на 23 г., второто на 26 г. Трето категорично не се очертава.  Simple Smile

Последна редакция: ср, 16 мар 2011, 21:05 от Arayа

# 1
  • Мнения: 54
Чисто статистически, може би е интересно да се разбере, че най-младата майка е родила на 5.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 481
27.

# 3
  • Мнения: 945
Такава тема има в "Бъдещи майки" Peace
На 24г.

# 4
  • гр. Варна
  • Мнения: 124
24

# 5
# 6
  • Мнения: 5 577
На 20 год, и макар да е много готино да си като сестра на сина си, не съветвам момичетата да раждат на 20.

Има повече рискове отколкото ползи - в смисъл, да останеш самотна майка.
Защото на 20 год. не се забременява планирано, и вероятността това да стане от свестен и отговорен мъж, който става за женене после, клони към критичния минимум.  Crazy
Имам доста познати/приятелки/съученички, които станаха майки на 20-22 г, и които не случиха като мен и им е много трудно.
Или отдавна не са с бащите, или бащите изобщо не са признали децата дори.

Затова не е лошо първо малко да се проучи мъжа, което няма как да стане на 20 г, поне аз тогава изобщо не чувах петела.

# 7
  • Мнения: 619
Ако е рекъл Господ ще е преди 30 г. . Термина ми е за 27.09, а съм родена на 20.09, да речем ще  бъда на 25 г. . Laughing

# 8
  • Мнения: 59
На 19 год.

# 9
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
27.

# 10
  • Мнения: 1 224
На 22. Планирано.

# 11
  • Мнения: 296
Почти на 34. Сега съм на 37 и половина. Понякога съм си казвала, че може би  би било по-добре да съм родила на 24 /тогава се омъжих/, но като цяло съм доволна от избора си. Само един "проблем" имам - че искам и второ дете, а вече не съм сигурна, дали ще се получи.

# 12
  • София
  • Мнения: 374
Родих на 29 години  Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 3 331
На 20, студентка, семейна от 9 месеца  Grinning. Не съжалявам за нищо. Щастлива съпруга и майка на абитуриент. 

Общи условия

Активация на акаунт