КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ - 5

  • 32 254
  • 763
  •   1
Отговори
  • Мнения: 308

Мили момичета, добре дошли в новата ни тема!!!
 Mr. Green Няма вече повтарячки, клубарки сме Mr. Green
Ще видите, че така ще им вземем страха на процедурите  box
....и на щъркела



"!@#$%& им на репродуктивните лекарства!!! Няма да издържа още дълго на толкова близнашки раждания"


За кого е този клуб?

Ако вече си участвала в този разговор...



"И след като аспирираме фоликулите, трансферираме ембрионите, нагласим овулаторния Ви цикъл спрямо голф-програмата на доктора и...ето ви го, малкото чудо на природата!!!"

...ако на снимката по-долу виждаш нещо повече от абстрактна кулинарна композиция...



...значи си попаднала на правилното място!



Надявам се следващите 50 странички да се напълнят само с хубави новини и
нека за всяка една от вас това е последната темичка преди да се премести към бременния сектор на форума Praynig
Всъщност, нека не забравяме, че сме тук за да я лекуваме тази страст към процедурите, нали така?
 



Малко близнашки прашец и от мен: Grinning

babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7


Линк към старата ни темичка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=568762.0

# 1
  • Мнения: 1 862
 smile3535 да не ви изтърва  Hug  babydust7 babydust7 babydust7

# 2
  • София
  • Мнения: 23 218
Въх, кога навъртяхме 5 теми  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 1 260
Хайде и аз да цопна при вас.Дано ни е късметлийка новата темичка. newsm51

# 4
  • София
  • Мнения: 1 146
Хайде на опашката (след Бамба и Биско) за бремеен прашец  Hug
Само положителни тестове да има и сълзи от щастие  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Пих си лексотана и съм  #Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 16 219
И аз цоп да ви следя, на всяка манджа мерудия.

# 6
  • Мнения: 6 280
  Иииии ,ааазззз

# 7
  • Мнения: 1 494
аз се чудя къде сте всички  Rolling Eyes, а вие в новата темичка  Simple Smile

Хоп, и аз под прашеца и дано до отварянето на нова такава поне половината от тук да поръсват от бременелския прашец в следващата   Grinning Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 6 232
Еее,две бременелки с близнашки вируси,като начало-няма начин,този месец да не раздвижим нещата в силно положителна посока  Praynig
Djiji,не си ли на работа?-аз обедния го пропусках.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 146
Хриси на работа съм и не очаквах така да ме занити, миналия път бях само с вечерен, но този път ми изписаха две хапчета и аз като една "блондинка" си го пийнах  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 6 232
Е,поне ще ти мине неусетно времето до края на деня-в лек полу-сън  Laughing
Много е хубаво-пункцийка в събота  Wink

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Да не изпусна и аз, нареждам се на опашката Hug

# 12
  • Мнения: 904
И аз да не остана по назад Flutter Laughing.

# 13
  • Мнения: 165
  tiptoe и аз да се наредя в новата темичка. под прашеца.... Дано да ни е на късмет  Praynig Heart Eyes


момичета чували ли сте за изследване на DQ сходство ,

# 14
  • София
  • Мнения: 1 079
hristina21,стискам палци в събота,да извадите хубави яйчица,от които да станат сладки бебенца newsm30 newsm30

Djiji,ти направо си се дрогирала hahaha

tranka,благодаря за новата темичка,дай Боже да я напълним само с положителни емоции и тестчета EFP

Моят ЕТ мина днес,имам си в пупата 4 хубави енбриончета newsm03.Сега трябва да пазя леглото до кръвния тест,който е на 21 април.Кога е Великден?Дали пък няма точно на него да донеса добрата новина? smile3503

Общи условия

Активация на акаунт