Когато ни удари сакатлъка или за кривите ни дни...

  • 3 550
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 806
Ей на - от сутринта само блъскам, разливам, разсипвам, спънах се, убодох се, а още няма обед  smile3515

Как се справяте с онези дни, в които вселената и всичко останало е срещу вас?

Ще разлееш кафето, докато благоговейно си блееш у форОма и като посегнеш да попиеш, го отнесе я мишката, я моливника с хилядите кламерчета вътре, дето тръгват на разузнаване по цялата стая. И докато се дупиш да ги събираш, неминуемо отнасяш с главата ръба на бюрото...

Та в този ред на мисли - как добутвате до вечерта?

Мина ми през ума, че най-здравословно е да се върна в леглото и завита през глава да си чакам кротко - няма как и там да има жертви или може би не...???

# 1
  • София
  • Мнения: 38 711
Казвам една молитва да ме пази от злите сили.
Снощи си прищипах пръста на вратата на банята и се замислих по въпроса.
Аз непрекъснато се млатя някъде из къщи и мъжът ми ми се смее.
Обаче той уж е по-координиран, а няма-няма и си направи някоя голяма поразия - сцепи си веждата, счупи си пръста.
Така че си извадих някаква теория - по-добре често по малко, отколкото един път, ама нещо сериозно.

# 2
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Мина ми през ума, че най-здравословно е да се върна в леглото и завита през глава да си чакам кротко - няма как и там да има жертви или може би не...???
Най-добре е в леглото и да проспиш част от деня. Само не вземай дебела книга, за да не стане сакатлък с нея. (да ти се хлопне върху носа, примерно).

# 3
  • Мнения: 2 806
Само не вземай дебела книга, за да не стане сакатлък с нея. (да ти се хлопне върху носа, примерно).
Ето, колебанията ми, че и там не си е безопасно, се потвърдиха. Simple Smile



Така че си извадих някаква теория - по-добре често по малко, отколкото един път, ама нещо сериозно.
Аз уж рядко имам некоординирани движениея, но почнат ли... Ефектът на доминото  ooooh!

# 4
  • Мнения: 241

Мина ми през ума, че най-здравословно е да се върна в леглото и завита през глава да си чакам кротко - няма как и там да има жертви или може би не...???

Там жертви няма — дори напротив ...   ylinfant
Зависи от гледната точка и дали момента е подходящ.

# 5
  • Мнения: 2 806

Мина ми през ума, че най-здравословно е да се върна в леглото и завита през глава да си чакам кротко - няма как и там да има жертви или може би не...???

Там жертви няма — дори напротив ...   ylinfant
Зависи от гледната точка и дали момента е подходящ.

Аа, не, не, не - в леглото кротичко, сама и през глава.  Mr. Green /Пък и на този етап 2 броя от тези дребните са ми ОК. /

# 6
  • Мнения: 4 806
Обръщам нещо, каквото и да е. Случват ми се такива дни, но
извънредно рядко. Усещането ми за тях е много неприятно,
безсилно. А, си казвам, че с тези произшествия да си иде всич-
ко лошо.

# 7
  • Мнения: 2 806
Обръщам нещо, каквото и да е.
Това нарочно ли, за да си иде каръшкия момент?
Трябва да пробвам   bouquet

П.С.Черната ми серия продължава - тъкмо нацелих челно ръба на гардероба, докато свалях една окачалка. В магазина леко докоснах една касетка с картофи и тя се срина на пода - ама честно, съвсем леко я докоснах  Tired
Ще взема да хвърля сол зад гърба си, три пъти ще се завъртя наляво, че и надясно /за по-сигурно/ , ще плюя и дано вече ме остави леворъката напаст.  Crazy

Последна редакция: сб, 09 апр 2011, 11:32 от anitsa

# 8
  • Мнения: X
Ставам първо като Таз, после като Йори и най-накрая като Прасчо. Няколко дни след това го удрям на МечоПуховска философия.

# 9
  • Мнения: 796
Гледам да не обръщам внимание, за да има по-малко поражения, защото колкото повече се старая - толкова повече оплесквам нещата Laughing

# 10
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Най - големия ми сакатлък стана в Гърция като изтървах бутилка Узо.



Хубавото е че беше вече празна.  Grinning А те след като ме видяха че троша бутилки ми дадоха една купчина чинии и ми казаха да си троша на воля. Sunglasses

# 11
  • София
  • Мнения: 2 623
Преживяват се  Hug
После си спомняме с усмивка за тях Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 806
Ставам първо като Таз, после като Йори и най-накрая като Прасчо. Няколко дни след това го удрям на МечоПуховска философия.
Мдаа, ама неговото "колкото повече, толкова повече" хич не ме радва в случая.  Joy

Гледам да не обръщам внимание, за да има по-малко поражения, защото колкото повече се старая - толкова повече оплесквам нещата Laughing
Същата работа. Казвам си:"Сега кротко и внимателно ще го направя", а то ми идва иззад гърба нещо друго. Няма оправия.

# 13
  • Мнения: 2 806
emokey , поне резилът ти е бил адмириран, че и насърчен  smile3501

Преживяват се  Hug
После си спомняме с усмивка за тях Simple Smile
То е така, но докато се превърнат в спомен, дали ще оцелея да им се усмихвам, че както ми е тргнало днес...  #Crazy

# 14
  • Мнения: X
Така е anitsa, но нали знаеш, че мъдростта носи тъга Laughing

Общи условия

Активация на акаунт