Lady popular 4

  • 34 012
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3
alissssa мога да ти помогна пращай женски дуели на 12 ниво сам а за заплащане няма нужда помагам и без пари лейди  gabityyyyyyyyy .    а относно новата колекция #Crazy #Crazy #Crazy- харесах си доста неща но цени за един стол да речем-2000 долара #Shocked че аз от 2 такива стола ще си изхарча почти всички пари. в някой друг форум обаче искаха картини-вече им се сбъдна мечтата.аз имам 50 предмета и криво ляво си обзаведох апартамента,колкото да не стои празен Wink Wink

# 721
  • not found
  • Мнения: 581
Moмичета само аз ли в 12 ниво нямам къща ?

# 722
  • Мнения: 0
Дами, моля ви помощ с дуелите.. ако трябва съм съгласна и да платя..? Weary

ПП.: На 35 ниво съм .
дай име на лейдито и ще ти пратя  Peace

m0nikkaa

# 723
  • Мнения: 0
alissssa мога да ти помогна пращай женски дуели на 12 ниво сам а за заплащане няма нужда помагам и без пари лейди  gabityyyyyyyyy .    а относно новата колекция #Crazy #Crazy #Crazy- харесах си доста неща но цени за един стол да речем-2000 долара #Shocked че аз от 2 такива стола ще си изхарча почти всички пари. в някой друг форум обаче искаха картини-вече им се сбъдна мечтата.аз имам 50 предмета и криво ляво си обзаведох апартамента,колкото да не стои празен Wink Wink



Благодаря ти... Но примерно аз работя като певица и на ден взимам към 8 000, така че мога да ти платя тъкмо ще си купиш нещата за апартамента : )

# 724
  • Мнения: 421
Дами, моля ви помощ с дуелите.. ако трябва съм съгласна и да платя..? Weary

ПП.: На 35 ниво съм .
дай име на лейдито и ще ти пратя  Peace

m0nikkaa
Пратих ти женски дуели. Няма нужда да ми пращаш пари.

# 725
  • Мнения: 41
Аз пак да помоля за помощ за постижението за парите от дуели. Трябват ми около 40000 лд  Embarassed
по 10000 на дуел, много ще съм ви благодарна. Връщам ги веднага  Grinning

# 726
  • Мнения: 421
Аз пак да помоля за помощ за постижението за парите от дуели. Трябват ми около 40000 лд  Embarassed
по 10000 на дуел, много ще съм ви благодарна. Връщам ги веднага  Grinning
аз съм навита  Peace

# 727
  • Мнения: 41
ок
ако искаш ми прати 1 женски за 5000
после аз ще ти пратя някъкъв друг пак за толкова Simple Smile
Нещо ми намаляха парите,  newsm78 ще ти пратя за 4500

Последна редакция: ср, 11 май 2011, 12:41 от mishleto_85

# 728
  • Мнения: 124
Някой може ли да ми помогне с дуелите?

# 729
  • Мнения: 0
ее...да ви се похваля!добре,че беше един друг форум та там пишеше,че е по-вероятно следобед или вечер да зарязваш гаджето си та и това стана сега!преди 2-3 мин. минах на 10 ниво.ся ми трябват 100 дуела,1000 $ за един курс и ново гадже,което се надявам да си хвана утре!пуу...най-накрая ще мога да гласувам smile3521 само ако някой може да ми помогне с 500$,че аз имам някви 200 и поне още 2 дена,ще хвана курса,но с дуелите искам по спешна помощ!!!лейди:andjelinka_...Благодаря предварително!!!  bouquet

# 730
  • Мнения: 3
Moмичета само аз ли в 12 ниво нямам къща ?
ако играеш във facebook не е от теб проблема,
ако си в сайта питай модераторите

# 731
  • Мнения: 0
Моля Ви да ми помогнете с дуелите!още 40 ми трябват и ако някой лейди/та ми помогнат с $ ще съм много благодарна! smile3525 newsm03  mrstraetz

# 732
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
  Нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт