AVON обсъждане на продукти за клиенти- 5

  • 50 758
  • 694
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 530
Здравейте. Аз имам въпрос за парфюма на Къртни Кокс Spotlinght. Заслужава ли си? Траен ли е, ако може да ми опишете и аромата дали е лек и ефирен или сладникъв? Благодаря предварително.

# 181
  • Мнения: 114
Това е страхотен аромат. Crazy Не е сладникъв .На моята кожа е много траен. С този аромат се чувствам страхотно -красива желана и жизнена.  Flowers SunflowerНяма как да останеш незабелязана. Другия любим аромат ми е  In Bloom ,но той е "по-топъл".

# 182
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Здравейте. Аз имам въпрос за парфюма на Къртни Кокс Spotlinght. Заслужава ли си? Траен ли е, ако може да ми опишете и аромата дали е лек и ефирен или сладникъв? Благодаря предварително.

 Ароматът на този парфюм е страхотен - ефирен, сравнително лек, ненатрапчив, ноооо...., нетраен.
 Взех го с голям мерак, обаче ме разочарова напълно. Даже спрях да го ползвам, сега ми напомни да го извадя.

# 183
  • София
  • Мнения: 1 914
Поръчах си слънцезащитни- единият е бързосъхнещ спрей спф 20. Ами, мирише ужасно на алкохол и спирт  Confused Олиото мирише много хубаво, но този спрей не ми допада, сигурно ще изсушава кожата вместо да я овлажнява. Всички спрейове (освен олиото и детските) ли миришат така??

Не, само този е така.
И на мен не ми хареса в началото, но пък си има плюсове - бързо попива (без да пази по- малко), не е мазен.

# 184
  • София
  • Мнения: 4 804
Мерси, bebsun.

Да, то без алкохол няма как да съхне толкова бързо. Е, поне мъжката част трябва да е доволна, че нали все се оплакват, че лосионите са мазни и лепкави  Laughing

# 185
  • Мнения: 6
Мерси, bebsun.

Да, то без алкохол няма как да съхне толкова бързо. Е, поне мъжката част трябва да е доволна, че нали все се оплакват, че лосионите са мазни и лепкави  Laughing

Точно така - моя мъж само с този бързосъхнещ спрей SPF20 се маже и е много доволен, че не е лепкав и веднага попива. Аз го ползвам две години и не съм забелязала да изсушава кожата.

# 186
  • София
  • Мнения: 4 804
А в новия каталог на последната страница има оферти с три спрея - един за след слънце, този спф20, и един златист пак за след слънце за максимизиране на тена пише. Знаете ли дали е тип автобронзант?

# 187
  • Мнения: 1 640
Не е автобронзант кафевият спрей.
Да похваля синият спрей за след слънце с вит. Ц  и др.полезни в него-много е хубав този спрей-охлажда,попива бързо,не лепне,лек приятен аромат и върши работа-успокоява кожата. PeaceПрепоръчвам.

# 188
  • Мнения: 6
А в новия каталог на последната страница има оферти с три спрея - един за след слънце, този спф20, и един златист пак за след слънце за максимизиране на тена пише. Знаете ли дали е тип автобронзант?

На последната страница на каталог 09 е спрей с фактор SPF 6, а не е SPF 20.

# 189
  • Мнения: 0
Искам да се допитам до вас
Така харесала съм си един почистващ гел  и тоник- 2 в 1 на авон натиралс
Какво пречиства-черни точки или само лицето  и о овлажнява. Трябва ми нещо с/у черни точки или пъпки , моля за коментари

# 190
  • Мнения: 1 210
Искам да се допитам до вас
Така харесала съм си един почистващ гел  и тоник- 2 в 1 на авон натиралс
Какво пречиства-черни точки или само лицето  и о овлажнява. Трябва ми нещо с/у черни точки или пъпки , моля за коментари

Мен са ме учили, че след тоник не трябва да има вода. А като е почистващ гел, че после и тоник - малко ми е непонятно....... Тоест брой си го само като почистващ гел. Отделно си вземи тоник.
Тоест стъпките са - почистване, тонизиране, подхранване.
Като продукти са - почистващ гел/пяна, тоник, серум, крем.

Обикновено хората пропускат тоника и/или серума. Всеки си знае състоянието на кожата, но по принцип е важно да има и допълваща терапия, освен почистването и подхранването. Може да не е всеки ден, а определени дни от седмицата и т.н. и т.н.

Тоест аз бих си избрала почистващ гел и отделно тоник (моята кожа е много суха и определено има нужда и от тази стъпка преди крема). А ако не си харесаш тоник - може направо крем.

Взех да се повтарям.

# 191
  • Мнения: 5
Здравейте. Аз имам въпрос за парфюма на Къртни Кокс Spotlinght. Заслужава ли си? Траен ли е, ако може да ми опишете и аромата дали е лек и ефирен или сладникъв? Благодаря предварително.
Според мен не си заслужава. Аромата е на класическото жълто със синьо BU. , което е много трайно, но не знам дали се продава още.  Thinking Peace
Това е моето мнение!

# 192
  • Мнения: 114
А нищо подобно .  StopАромата на Spotlight , е на скъпа тоалетна вода ,не може да се сравнява c BU.Ползвала съм и двата .Преди доста време  BU ,имаше някаква остра жилка, която ме дразнеше.

# 193
  • Мнения: 36 184
жълтото БиЮ е копие на Плежърс на ЕЛ, но дялано с теслата - офф

# 194
  • София
  • Мнения: 1 914
Може и да съм пропуснала, ако сте го обсъждали, но искам да питам как е новия на Рийз - Wuthout Regrets? Траен ли е?

И спрейчетата за коса имат ли ефект? Аз мах преди този с бадем и горе- долу ставаше. Но другите ми се струват съвсем като вода.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт