Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 26

  • 37 424
  • 719
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12
Нещо повече за самия актьор да знаете-Фират Челик newsm78


http://www.tialoto.bg/a/1-zvezdi/14558-izvestni-bez-talant/gallery.html

Ето нещо да се посмеете


                    Живял във Франция !? Peace

# 706
  • Мнения: 12 002
http://item.slide.com/r/1/0/i/mBHVAfGh1z_nRFm1DLBiZPYxlSVm_ePs/

Ей това е моя подарък за страстната нощ на Фатмето и Керим,в 5 сезон на 199 еп.Керим вече ще е с достатъчно мерак,но ако закъса да си хапне от шоколадовите бонбони,шампанското е за Фатмето,да пийне и замае,че дано се престраши и и дойде ищаха,ягодите за разкош и атмосфера в бараката,а червената кърпа,е тя е за Керим да има спомен

             
              Сложи и една пържолка !? Peace

              Фатмето много слабичка , предполага се , че в първата нощ ще е традиционната поза и Керим ще и счупи кокалцата , толкова е отслабнала..!? ooooh! ooooh!
newsm78 Joy Joy Joy Joy

Ще има музикално произведение за бедър и ребро,нагоре-надолу ако и скърца матрака...пак ми заработи фентъзито Crazy

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
След половин час съм в къщи и ще пуснем новата тема.....

# 708
  • Мнения: 12
                 Копирам от поместено интервю в първа тема  - от жената с ник "шеф" , много я уважавам , ще се радвам да се включва отново..!? Peace





Енгин Йозтюрк /Engin Öztürk , в ролята на Селим



В нета открих 2-3 души с това име – DJ, помощник-режисьор...Освен това има два Енгин в нашия сериал- Керим и Селим!  Но този Енгин много прилича на друг любимец  от телевизионните сериали; разликата е ,че ролята на Селим е първата за него – кариерата му тепърва започва!

Роден през 1986г. в Ескишехир, четвърто дете в семейството на военен от запаса и домакиня. Завършил е 3 класа театрално майсторство  в  Хаджтепе Университет в Анкара.

Едно интервю ( не професионален превод от турски , но се подразбира!)

Fatmagülün suçu ne ? Как достигнахте до избора за участие?
Кандидатствах първо за роля в „ Малките тайни”, но не успях. По- късно Директора на кастинга на Fatmagülün suçu ne " ме покани ; чаках 15 мин. режисьора Керем Чатай, който имаше съвещание , последваха снимки и ме одобриха.

Приличате на Къванч Татлу. Има ли ефект за сериала?

Не вярвам в тези неща.  Но се гордея , че ме сравнявате с Къванч. Той изглежда много добре и е световно известен. Но сравнението е неуместно.

За първи играете в сериал, не се ли притеснявате ?
Аз съм Енгин, той е Селим. Аз съм глупака в любовта в сериала, но може утре да бъда такъв и в живота?! Не се притеснявам да пресъздавам такъв характер...

Нека да обсъдим по- обширно сцената на изнасиването. Можеше  ли Вашия отказ  да повлие на сцената?
Очевидно,  това  с  изнасилването е лошо, но такава е ролята. Изпитвах чуство на жалост, но героя ми трябваше да стори това на Фатмагюл. Бях повече напрегнат, отколкото в другите сцени. Заснехме сцената, този етап приключи, не се наложи отново да  снимаме  това.

Беше написано , че Берен Саат е получила психологическа поддръжка за тази сцена.  А вие  , насилниците?
Берен Саат, Енгин Aкюрек, Каан Ташанер ,  Бура Гюрсой и аз  имахме психологическа поддръжка няколко пъти. Приличаше на групова терапия. Получавахме указания и съвети преди, по време и след сцената с изнасилването. Например моя герой -  единствено дете на богаташи, разглезен, няма никаква отговорност към нищо и никого. Към това и желанието на властния баща- той не иска да се жени и търси изход. В допълнение – алкохол и наркотици.....

И така, каква е вината на Фатмагюл?
Фатмагщл няма вина . (Смее се.)

А реакцията на баща ти?
Решат Яшаран ме заплаши да даде годежната халка от сериала на баща ми.  Баща ми свиква с професията ми и се гордее с мен.

А любовта ?
                                                            

Сам съм, достатъчно съм стар и не съм готов. Обичам брюнетки....

Берен звезда ли е ?
Веднъж на снимките в Чешме  , режисьора ни събра, донесоха столове за главните герои , но независимо от умората си, Берен се отказа от  стола.

Съгласен ли сте с изказването на Хуля Авшар – „ Моята сцена с изнасилването бе по-красива!”
Не съм съгласен. Никое изнасилване не може да бъде по-красиво. Имам впечатление от филма. Но аз се гордея с нашия проект. Продуцента Хилал Сарал  можеше да даде други изисквания...


(Ayakligazete.com)

 

# 709
  • Мнения: 12 002
След половин час съм в къщи и ще пуснем новата тема.....

Прясна,прясна за новата серийка

# 710
  • Мнения: 374


С новото гадже. От бая време ги спрягат в пресата - тяхната де....


                  Тя е Мис Турция - много красива мацка... И Вурал много ми харесва , само да беше по-висок , но момчето е хубаво и много "кадърно"..!? Peace


Мацката на Бура Гюлсой е Бурджу Кара - познаваме я като Зейнеп от "Сълзи над Босфора".
Оправили сте наш Енгин , ама дето има една приказка - от що е грозен та чак е хубав. Но си ми е слабост, всякак го харесвам.

# 711
  • Мнения: 12



               Ей това много ми хареса от интервюто..!? Peace



        За първи играете в сериал, не се ли притеснявате ?
Аз съм Енгин, той е Селим. Аз съм глупака в любовта в сериала, но може утре да бъда такъв и в живота?! Не се притеснявам да пресъздавам такъв характер...

# 712
  • Мнения: 0
http://item.slide.com/r/1/0/i/mBHVAfGh1z_nRFm1DLBiZPYxlSVm_ePs/

Ей това е моя подарък за страстната нощ на Фатмето и Керим,в 5 сезон на 199 еп.Керим вече ще е с достатъчно мерак,но ако закъса да си хапне от шоколадовите бонбони,шампанското е за Фатмето,да пийне и замае,че дано се престраши и и дойде ищаха,ягодите за разкош и атмосфера в бараката,а червената кърпа,е тя е за Керим да има спомен

            
             Сложи и една пържолка !? Peace

              Фатмето много слабичка , предполага се , че в първата нощ ще е традиционната поза и Керим ще и счупи кокалцата , толкова е отслабнала..!? ooooh! ooooh!
newsm78 Joy Joy Joy Joy

Ще има музикално произведение за бедър и ребро,нагоре-надолу ако и скърца матрака...пак ми заработи фентъзито Crazy
Защо така грубо, мацки? Нали много си го обичате "Керим кахраман". Мислите ли, че ще я изпочупи? Сакън! То ще е една нежност, едни ласки! Де тоз късмет! Дето се вика, дай боже всекиму! Embarassed

# 713
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Öpüşme sorusu utandırdı
Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin Mustafa'sı Fırat Çelik, önceki gün Nişantaşı House Cafe'de görüntülendi.

Kız arkadaşlarıyla koyu bir sohbete dalan Çelik, mekandan yalnız ayrıldı. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Çelik, dizide 'Meltem' karakterini canlandıran oyuncu Seda Güven'le öpüşme sahnelerinin sorulması üzerine çok utandı.


http://www.televizyongazetesi.com/opusme-sorusu-utandirdi_6_38046




Според превода на "чичо Гошо" - питали са го за целувката с Мелтем newsm78

# 714
  • Мнения: 12
              Синчеритко , това тя ли е - прочетох го в наш сайт...!? newsm78 newsm78


Любовта на живота за Толга е Селен Сойдер, спечелила конкурса „Мис Турция” през 2007 г. Ако не беше Селен, нямаше да бъда толкова убедителен, играейки Толга, казва Буура. Докато играя, мисля за нея. Невероятно съм щастлив. Селен е много специална. Намерих човека, когото търсех, казва младият актьор.

Той е направил предложение за женитба на красивата Селен. Бракът е да избереш човека, с който искаш да живееш щастливо до края на живота си. Моите родители са женени от 30 години и са много щастливи. Такова е и семейството на Селен, разказва Буура.

# 715
  • Мнения: 374
Нелка това намерих.




Ünlü oyuncular Burcu Kara ile Buğra Gülsoy'un aşkı önceki akşam tescillendi... Kısa bir süre önce aşk yaşamaya başlayan ikili, Nişantaşı'ndaki bir kafede ilk kez görüntülendi.  Oturdukları mekanda samimi görüntüler sergileyen Burcu Kara ile Buğra Gülsoy, mekanı 5 dakika arayla terk ederek, soruları yanıtsız bırakmış oldular...


А това, преведе гугъл

Известни играчи Burcu Kara Buğra Регистриран Gülsoy'un любов вечерта преди ... А малко преди това двамата започва да изпитва любов, появила се за първи път в кафене в Nisantasi. Седнала в интимна място експонати показва Burcu Kara Buğra Gülsoy, на място да оставите интервал от 5 минути, въпроси остават без отговор ...

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
Аз си мисля, че сте изписали темата....новата чака.....Има нови снимки......

# 717
# 718
# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
ЕЕЕЕЕ, скрихте се, не пишете - пуснах я новата....Дано в нея сме още по-добрички.....
Дано филмчето ни да ни радва все повече и повече...

Общи условия

Активация на акаунт