Февруарски мами 2012, добре дошли!

  • 27 201
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 991


Ето я и новата тема, която ние Февруарки 2011 подаряваме на всички вас бъдещи мами!
Темата пълна с трепети и вълнения, радост, а може би и малко тъга.
Темата, в която ще намерите много нови приятели и ще вървите заедно към заветната цел.
Темата, която слага началото на нещо прекрасно, на това да бъдеш МАЙКА!

Всички Февруарки 2011 ви желаем много положителни тестове, леко бременеене и най - прекрасният финал през 2012 година!!!








smarfietka 28 г., Пловдив, първа бременност
ivap 36 г., Габрово, второ дете





Ally new 38 г.


Валентина007


Doll 26 г.
Dulcita 30 г., София, първо дете



Bella.Donna 32 г., София, втора бременност



Iva 29 г., Варна
Elileni 22 г., Бургас/варна, първа бременност


Misence 35 г., София, втора бременност
Gia_1205 24 г.
starlet(marrdata) 34 г., София, втора бременност


elsi 36 г., София, втора бременност




kembo 29 г., Варна, първо дете

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 07:50 от QueenBee

# 1
  • Мнения: 227
Февруарски мами, пожелавам ви една лека бременност, изпълнена с много положителни емоции и малко тревоги Hug
Вече ми стана носталгично Grinning

# 2
  • Мнения: 73
Мили бъдещи Февруарски мами, пожелавам ви лека бременност изпълнена само с положителни емоции, а догодина едни здрави и весели бебенца Simple Smile Нека бъдете така задружни и единни както нас Февруарски мами 2011, споделяйте си радостите, подкрепяйте се и си бъдете утеха в трудните моменти Hug

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 10:39 от Fantasy_Girl

# 3
  • Мнения: 2 590
Мили бъдещи февруарски мами и аз ви желая лека, спокойна и изпълнена с много красиви емоции бременност с най-красивия финал през февруари 2012.

# 4
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
ПРИВЕТ И ОТ МЕН БЪДЕЩИ ФЕВРУАРСКИ МАМИ   bouquet ПОЖЕЛАВАМ ВИ МН ЛЕКА БРЕМЕННОСТ, СЪПРОВОДЕНА С МН ЛЕКО РАЖДАНЕ, С МН ХУБАВИ И ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ И НАЙ-ПРЕКРАСНИТЕ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТА   bouquet

# 5
  • Варна
  • Мнения: 74
Здравейте и от мен, мили момичета  Hug Предстоят ви най-хубавите 9 месеца, които ще ви срещнат с любовта на живота ви, радвайте се и се наслаждавайте на всеки момент! После ще видите как ще ви липсва коремчето! 

# 6
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
Здравейте, бъдещи февруарски мами 2012.
Желая ви лека и хубава бременност, с много положителни емоции да си я спомняте и накрая здрави и красиви бебета.
  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 721
Мили момичета, предстои ви най-великото нещо за една жена-това да стане майка. Предизвикателствата са много по пътя, и трудности има, но ви пожелавам много кураж, подкрепа от близките и много майчина любов към растящото във вас бебче  Hug

# 8
  • София, България
  • Мнения: 89
 Здравейте, мили бъдещи майчета !! С много вълнение си спомням и аз каква беше борбата ни за бебче и как месец май 2010 е най-щастливият месец в живота ми до този момент Simple Smile

 Пожелавам ви май 2011 да бъде вашият щастлив месец. С много любов да видите двете чертички, малката точица, сърце, ръчички и краченца на вашето мъничко бебе  Hug Praynig

 Бъдете силни и задружни като нас Февруарки 2011!!!

# 9
  • Мнения: 2 447
Още една Февруарска мама приветства Бъдещите Февруарски майчета.Пожелавам Ви лека бременност и здраво и пухклаво бебоче на финала.Нека съумеете да бъдете задружни както сме ние и се подкрепяте.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 105
Привет и от мен!  Hug
Бъдещи майчета, пожелавам ви през този период да се наслаждавате на всяка изминала минута, а после леко раждане и здрави бебчета живот и здраве. Много мило ми стана като видях, че е пусната тема. Пчеличке,  Hug

# 11
  • Мнения: 17
Привет бъдещи февруарски мами!

Вие сте на прага на най-прекрасното изживяване - посрещането на вашето бебе! Благословени сте, че това бебе е избрало вас, затова ви пожелавам от сърце да се отдадете на малкото същество, което расте във вас и да се насладите изцяло на всеки миг заедност! Нека този прекрасен път бъде изпълнен с много любов, радост  и лекота!

И не се срамувайте да ни питате, с удоволствие ще ви помагаме!

P.S. - Бъдете задружни и толерантни като нас, така ще сте много по-силни в трудните мигове! Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 737
ех, с каква носталгия си спомням само - няма такова изживяване ..........

# 13
  • Мнения: 29
Момичетата от февруарски мами 2011, сред които имах честта да бъда и аз май са Ви пожелали всичко, което и аз искам да Ви пожелая и мога само така да Ви подкрепя: EFP newsm10 family4

# 14
  • Мнения: 26
Хайде и аз да не остана по-назад! Wink

Добре дошли на бъдещите февруарски мами!От сърце ви пожелавам да не забравяте вълнението от появата на 2-те чертички.Емоцията на близките от новината.Насладете се на всеки момент от бременността си,но най-вече помнете,че от момента,в който видите малката душичка на бял свят-ще разбирате смисъла на живота!
Нека февруарските бебета на 2012 година да бъдат здрави,спокойни,умни и усмихнати!
Да изпълнят живота ви с приятни емоции и много смях!


И не се срамувайте да ни питате, с удоволствие ще ви помагаме!

P.S. - Бъдете задружни и толерантни като нас, така ще сте много по-силни в трудните мигове! Heart Eyes

newsm10

Общи условия

Активация на акаунт