Новите ви книги - 8 тема

  • 53 016
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 65


Изключително нестандартна книга, много ми хареса и ... страхотен финал. Четох, че снимат и анимационен филм по нея.

# 61
  • Мнения: 0
"Американси психар" Брет Ийстън Елис
"9.99" Фредерик Багбеде
"Махалото на Фуко" Умберто Еко

# 62
  • Мнения: 117
Сара Уотърс - малкия непознат
Джанет Уинтърсън - страстта

# 63
  • Мнения: 150
Дочитам "Спутник, моя любов" на Харуки Мураками и започвам тази :

# 64
  • София
  • Мнения: 1 809
Привет момичета  Hug С удоволствие надничам в страхотната тема и сега реших и да се разпиша с моите нови книги:
, , , , ,

# 65
  • София
  • Мнения: 3 689
от днес

# 66
# 67
# 68
  • Мнения: 2 401

Ще споделиш ли като я прочетеш? Преди време бях питала за нея никой още не я бе чел.

Аз от Панаира взех само това:

# 69
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 026
Имам бегъл спомен, че някой беше чел книгата и имаше положително мнение. Thinking

# 70
  • София
  • Мнения: 25
... от поредицата със сп."Журнал"
Много приятно четиво! Simple Smile

Добро ли е качеството на книжките от Журнал Rolling Eyes Имам предвид тънки ли са страниците,от вестникарска хартия ли са Simple Smile Купувала съм си книги с Харпърс базар и Космополитан и не съм много доволна  от тях.

На мен качеството никак не ми харесва! Тънки страници, тънки меки  корици, които лесно се смачкват и да..вестникарска хартия. Според мен единствения + е, че издават книжки, които вече са извън тираж и не могат лесно да се намерят Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 5 547


Мисля да започна с първата

# 72
  • Мнения: 5 331
минзухар , прочетох я и съм раздвоена. В същност е много страшно, още от първата страница.
Следвоенен Ленинград през погледа на нямо 5-годишно момиченце и самотната и майка, толкова много трагедии. Не знам, мисля че трябва да се прочете. В момента я препрочитам, но вече на руски.

# 73
# 74
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 026
Това е моята от вчера


Само да се разпиша, че съжалявам за тази покупка. Съжалявам, че после разбрах, че е трилогия. Ужасен мой късмет ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт