На море в Турция - тема 14

  • 97 757
  • 735
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 7 605
Мерси  Hug

Мама Мони, не бъркаш, точно така беше, дни преди да летим за Франция за сватбата на братовчедка ми и трябваше да анулираме това пътуване, застраховката ни върна всичко до цент  Peace

# 421
  • София
  • Мнения: 121
Ние се върнахме, не сме имали проблеми с настаняването и доколкото разбрах не е имало в наща смяна. Пристинахме в хотела към 9 ч. (пътувахме с кола) гривните слагат в 12 ч. а настаняването след това до 14 ч. Там ни чакаше представител на фирмата.
Хотела е страхотен ние бяхме в старата сграда, правен е и там основен ремонт на стайте. Хубависа широки бяхме с дете на 4г. в стаята беше сложено голямо допълнително легло(сгъваемо беше удобно) ако искате кошара също дават. Банята е голяма с вана. От хора с които говорих  настанени в новото крило там стаите са по-голями и всичките имат изглед басеин-море. Ние бяхме резервирали стая без изглед море. Дадохани стая която гледаше към вътрешен двор над рецепцията на балкона дори се хващаше интернета. Някои стаи гледат и към улицата. Интернет има в лобито и във външната територия на хотела даже се хваща и интернета на съседния хотел Ефезия. Храната беше разнообразна и много вкусна имаше и много десерти и плодове. Фреша е платен 2 евро. В детския кът има отделно обяд и вечеря само за децата 2-3 салати, едно ястие (пил. пържоли, кюфтенца или риба), пър. картофи и десерти. През ден редуват фреш и бананов шеик които правят на място (не са платени) и сокове. Занимания за децата има цял ден. Басейните са три голями с този на пързалките и два детски в единия басеин има и джакузи което работи цял ден. Пързалките за по-голямите работят 4 пъти на ден за половин час. Цялия ден имаше разни занимания. Вечерната програма също беше много хубава, имаше и детска дискотека пред нея.Не се сещам друго ако има нещо питайте.
Забравих нещо плажа е хубав но според мен малко нагъсто са сложени шезлонгите морето е плитко доста навътре дъното е пясък.
http://gori70.snimka.bg/sea/hotel-batihan.601372.23952871

# 422
  • в матрицата
  • Мнения: 952
gori70, в кой курорт бяхте?

# 423
  • На гарата
  • Мнения: 163
gori70 Имаш ли снимка на стаята?Старото крило разбрах че също е реновирано че като гледам старите снимки на хотела....Банята също ли е реновирана?Благодаря ти предварително

# 424
  • На гарата
  • Мнения: 163
gori70 и още нещо има ли място на плажа за всички или трябва да ставаме рано за да си хвърлим хавлиите на шезлонгите?

# 425
  • София
  • Мнения: 2 437
Момичета аз започвам да приготвям багажа Laughing Утре по това време вече ще сме на летището.

# 426
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Ех, как ти завиждам  мама МОНИ .. Приятно изкаравен!!

# 427
  • Мнения: 1 732
Момичета аз започвам да приготвям багажа Laughing Утре по това време вече ще сме на летището.
Ох! Ти нямаш сърцееее (с нужната интонация и провлачване)... Mr. Green
Желая ти прекрасна почивка, топло море и да направиш много снимки. Hug
Аз все още чета сайтове и отзиви и се чудя на кой хотел да се спра. Мрън!

# 428
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ей, сега ми писаха от Кушадасъ, Аква фентъзи - морската вода е 26-28 градуса, и е много топло.  Mr. Green

Аз пък си писах с почиващи в Турбан преди малко  Mr. Green

най-сетне се запознах с почиващите в Турбан. Simple Smile

# 429
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
мама МОНИ благородно ти завиждам  Grinning за нашата почивка до септември колко много още има  Cry весело и приятно изкарване  Grinning

# 430
  • Мнения: 242
Мама МОНИ, пожелавам ти хубава почивка. Дано всичко да е , както сте си го мислили и да няма неприятни изненади. Приятно пътуване!
Тъй като нашата почивка е през септември, до тогава ще чакам с нетърпение разказите на всички, които се връщат и ще плакна очи със снимките ви.
Татяна, бързо възстановяване и не се предавайте пред препятствията, които се изправят на пътя ви!

# 431
  • Мнения: 7 605
Ей, сега ми писаха от Кушадасъ, Аква фентъзи - морската вода е 26-28 градуса, и е много топло.  Mr. Green

Аз пък си писах с почиващи в Турбан преди малко  Mr. Green

най-сетне се запознах с почиващите в Турбан. Simple Smile

Поздрави предадоха ли ти?  Flutter

Ндимитрова, благодаря ти   bouquet

Мама Мони, желая ви една незабравима почивка и те чакаме със снимки  Sunglasses

# 432
  • София
  • Мнения: 121
Suzza: Бяхме в Кушадаса хотел Батихан
Естрея: На плажа обикновенно имаше места. Съжалявам не се сетих да снимам стаята, но ремонт е правен  и на банята и на стаята мебелите и леглата също са нови.

# 433
  • София
  • Мнения: 2 437
Благодаря за пожеланията Hug Дано всичко е наред Praynig

Очаквайте включване другия уикенд Laughing

# 434
  • Мнения: 327
Приятна и незабравима почивка на всички,който им предстой.
Ние до септември ще четем вашите разкази, и ще гледаме снимки.
Татяна,бързо възтановяване на мъжът ти.И дано почивката ви за септември не се отложи.
Знам,много е гадно.Ние преди преди 3 месеца се разминахме с една ваканция.

Общи условия

Активация на акаунт