На море в Турция - тема 14

  • 97 761
  • 735
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 1 740
От 19.09 бяхме Simple Smile

# 481
  • София
  • Мнения: 941
Лелее, хотелът е страхотен!  Crazy Страхотни снимки.... Heart Eyes

# 482
  • София
  • Мнения: 3 414
EEE 450 от края на месеца мислех 29 нещо Laughing,ние точно тогава се връщахме и със сигурност времето ще ше Й е било хубаво и при вас.А като си тръгвахте как беше?
Детския клуб не го открих на снимки,как беше?
УФ писна,трябва да се приземя че след седмица съм в хисаря,а не в турция Joy

# 483
  • София
  • Мнения: 1 740
Точно след нас се развали, стана около 25 градуса, докато бяхме там беше около 30 максималната, но вечер си се захлаждаше. Това е детската дискотека: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1387646496693.2056347.1 … amp;l=da9a8fdb49#!/photo.php?fbid=1388423316113&set=a.1387646496693.2056347.1397976159&type=1&l=da9a8fdb49&theater
а тук част от детския клуб
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1387646496693.2056347.1 … amp;l=da9a8fdb49#!/photo.php?fbid=1388425076157&set=a.1387646496693.2056347.1397976159&type=1&l=da9a8fdb49&theater
имаха и едно като барака в което имаше 2 помещения за лошо време, отделно една стая с детски легла да ги приспиват, детска тоалетна, абе за всичко беше помислено.
А тези http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1387646496693.2056347.1 … amp;l=da9a8fdb49#!/photo.php?fbid=1388425876177&set=a.1387646496693.2056347.1397976159&type=1&l=da9a8fdb49&theater и няколко следващи са от лунапарка които влизаше в цената.

# 484
  • София
  • Мнения: 7 990
Първото ми ходене в Турция беше в Кушадасъ, после Мармарис и накрая няколко пъти в Бодрум (горещо препоръчвам WOW Bodrum Resort). Тази година решихме да разнообразим с Анталия (Лара).
Сравнявайки с Кушадасъ, наистина има разлика - и като обстановка, и като условия. Предполагам, че по-южните курорти държат ниво заради големия наплив, конкуренцията и не могат да си позволят да свалят качеството, защото ще изпаднат от пазара.

# 485
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Абе, не знам, но тази година като цяло дори в хубави хотели нещо куца. Човек да се отчая направо.  Shocked

# 486
  • Мнения: 1 732
Абе, не знам, но тази година като цяло дори в хубави хотели нещо куца. Човек да се отчая направо.  Shocked
Догодина в Китен! Mr. Green
Може би кризата се отразява и там, орязват се бюджети, пести се откъм персонал, качествена храна... Фактът, че в аквапарковете се правят икономии е красноречив.
Кофти.

# 487
  • София
  • Мнения: 1 740
Има и нещо друго. В Аквата на никого не му правеше впечатление храната. Ядяха по 3 пъти на ден едно и също и не им пукаше, картофи с панирани меса. Това, че моите разбирания за здравословно хранане са други, не значи, че не е имало и доволни от храната. Единия ден имаше супа от спанак, еми незнам дали ще ми повярвате, но само ние си сипахме от нея Simple Smile

# 488
  • София
  • Мнения: 3 414
Галактик къде в скъпите куца?????

# 489
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Абе, не знам, но тази година като цяло дори в хубави хотели нещо куца. Човек да се отчая направо.  Shocked

Това си го обяснявам с големия наплив към Турция поради събитията в Тунис и Египет.
Един вид "защо да се стараем толкова" (примерно).

# 490
  • Мнения: 2 134
Абе, не знам, но тази година като цяло дори в хубави хотели нещо куца. Човек да се отчая направо.  Shocked
Да!Прави впечатление занижение на нивото,явно се побългаряват !
Баклава никъде не е имало /Кушадасъ,Айвалък,Дидим/
Дори сега в Дидим ,като плодове предлагаха само кайсии и джанки ,
липсва изобилието на диня,пъпеш,смокиня и др.
450 , хотелът е супер !Къде се намира в Анталия?

# 491
  • Мнения: 7 605
Абе, не знам, но тази година като цяло дори в хубави хотели нещо куца. Човек да се отчая направо.  Shocked

Това си го обяснявам с големия наплив към Турция поради събитията в Тунис и Египет.
Един вид "защо да се стараем толкова" (примерно).

И аз си го обянявам с големия наплив - няма къде да ходят хората  Crazy

И аз бях чела някъде че в Аквафентези тази година било по-лошо в сравнение с преходните, много жалко!

Иначе мисля че разликата между Анталия и Кушадасъ/Мармарис идва от това, че край Анталия всичко е по-ново.  Thinking

# 492
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И при нас почти нямаше баклава; предимно кадаиф предлагаха;
имаше разни други сладкиши, но онова изобилие на баклави от миналата година може само да го сънувам.
Като цена хотелът ни от тази година е на същите пари като миналогодишния, но определено миналогодишният е с поне една класа над този.

# 493
  • Мнения: 85
Да се включа с пресни впечатления от Сюрмели в Кушадасъ.
Най-напред доброто: Прекрасна градина с много зеленина, плажът е пред самия хотел, със ситен пясък, морето е плитко и чисто. Нямате нужда от аква обувки. Wink
Храната е добра и много разнообразна.Плодове достатъчно, различни видове. Десерти - огромно количество, преобладаваха кремове и желета, но имаше и кадаиф и сиропирани сладкиши. Много готвени зеленчуци, скара всеки ден, риба също.
Много добра анимация, както за децата, така и за възрастните. Сравнително чисто в хотела и на територията, непрекъснато някой чистеше нещо, дори изгребваха водораслите от морето Simple Smile.
До тук с добрите неща, въпреки че се води пет звезди, за мен това си е евтин хотел.
Имам чувството ,че разчита на стара слава.Мебелите в стаите са вехти. Явно имат проблем с персонала, защото стаята се почистваше в 4-5 след обяд, точно когато искахме да почиваме и за целия престой беше почистена само два пъти.
Другото неприятно- пристигнахме в хотела в 8 сутринта, а ни сложиха гривните в 12 на обяд.Доста унизително е да не можеш да изпиеш  поне едно кафе. Настаниха ни в стаята в 14 часа и  за наша изненада не беше почистено, трябваше да чакаме на  терасата камериерката да почисти Confused 
Общо взето, впечатлението ми е - нискобюджетна почивка -ОК, но не отивайте с големи очаквания за хотел пет звезди. Дано да  съм била полезна, когато търсих отзиви за този хотел, почти не намерих, и затова споделям моето мнение.

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 18:48 от selikon

# 494
  • Мнения: 7 605
Sürmeli Efes ли? За него бях чувала че не е хубав, имаше отзиви от миналата година, жалко че не ги беше намерила.

Плашете ме с тази баклава, ей!

Общи условия

Активация на акаунт