На море в Турция - тема 14

  • 97 751
  • 735
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 85
Sürmeli Efes ли? За него бях чувала че не е хубав, имаше отзиви от миналата година, жалко че не ги беше намерила.

smile3521 аха същият

# 496
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз ще искам запитване до хотелите дали имат баклава,с писмено потвърждаване.
Неможе така,ако още някой се изкаже че миналата година му е била почивката по добра, ще........... Cry

# 497
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Аз ще искам запитване до хотелите дали имат баклава,с писмено потвърждаване.
Неможе така,ако още някой се изкаже че миналата година му е била почивката по добра, ще........... Cry
Ива&СиЕ и аз започнах да се плаша. Ние заминаваме в петък и вече си представям тълпа руснаци врякат насам-натам, нахални заемащи шезлонгите от сутринта и няма баклавааа...
Ние за първи път ще ходим в Турция и дано не се разочароваме, че ми се искаше да забравя за Българското черноморие.
Да попитам ходилите в Делфин Ботаник - има ли кани за топла вода в стаите?

# 498
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Да попитам ходилите в Делфин Ботаник - има ли кани за топла вода в стаите?

Няма, но мисля, че може да се поиска от рецепция.
Споко.... в Ботаник руснаците са от възпитаните, и имаше даже отделен щанд за баклава - около 10-15 вида. Mr. Green - това преди 10 дни. Peace

# 499
  • Мнения: 1 732
Егати! Търся хотел, в който се предлага баклава... Shocked
Момичета, аз да взема да си прекъсна диетата, защото заради баклавата я правя. Mr. Green

# 500
  • София
  • Мнения: 3 414
Крем карамел,нали сте за първи път,след бг черноморието ще ти се стори като Дубай 6 звезди Laughing
В Ботаник на тест ли ги пускат руснаците Joy шега.
Снощ четох едно мнение на италианец,роптаеше че платил за юни месец в Лимак за 14 дни 1400евро,а руснаците плащали по 1100 за същия престой.Ами ние......
Сабина ти каква диета спазваш?Аз на моята мин година удържах 3 дни от 7 Mr. Green избрали хотел вече?

# 501
  • в матрицата
  • Мнения: 952
За съжаление, руснаците са едни от най-желаните туристи за всеки хотел, та няма отърване от тях, където и по света да идете Wink

# 502
  • София
  • Мнения: 3 414
Май в Афганистан не ги посрещат с любов Joy

# 503
  • Мнения: 1 732
Сабина ти каква диета спазваш?Аз на моята мин година удържах 3 дни от 7 Mr. Green избрали хотел вече?
90 дневната. Миналата година за седмицата в Турция качих 3 кг., та сега реших отрано да взема мерки. Уви, баклавата свършила, казвате. Confused Нищо не съм избрала. Накрая ще взема да изпратя бабата и дядото с внучето (те не трябва да ядат много сладки неща), пък аз ще отида в Сандански. Crossing Arms

# 504
  • Мнения: 7 605
Накрая ще вземете да пишете на Риксос да отварят хотел в Китен, така ги виждам нещата  Mr. Green

Вашата е лесна, във всяко Пикадили има баклава, аз трябва сама да си я правя  Crossing Arms

# 505
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ахахахаах - Риксос Китен, как само звучи. Laughing

Нямате ли си турски магазини, Татяна?

# 506
  • Мнения: 7 605
Имаме, ама нямат баклава, само кори  Cry 

След Барсело Приморско и Хилтън Златни Пясъци защо пък да няма Риксос Китен?  Laughing

# 507
  • София
  • Мнения: 3 414
Каква баклава в пикадили????? Sick
Неможа да няма някой турски магазин и там да няма,Таня пусни някоя търсачка Wink
Риксос са готови за Китен само се чудят Бали вилите дали на северния или на южния плаж да са,а на Кремиковци станцията ще е главния хотелски корпус с два асаньора. ooooh!

# 508
  • Мнения: 168
много ми стана интересно това с баклавата - ние бяхме в 4звездния Saphir в Анталия предната седмица и там предлагаха баклава - не много голям избор, но имаше. Ядяхме поне по 3 вида кадаиф на вечер. Но едни хора с които пътувахме в автобуса към летището казаха, че в Sea Bird не сам и предложили нито баклава, нито кадаиф, оплакали се хората на управата на хотела, но оттам им казали нещо от сорта, че било много топло времето или нещо такова и не можели да им предложат баклава.
за Saphir - ами аз ходя за първа година на Турция, но по сравнения на родителите ми, които преди 3 години са били на Кушадас в Efesia не бяха доволни от храната в Saphir. Хотела обаче е хубав - огромен, ама наистина огромен парк - в сравнение с хотелите наоколо, 4 водни пързалки и 2 сухи за децата. Плажа е чакъл и камъни, но можеше и без обувки за вода. Страшно много руснаци и доста нахални - сигурно около 90 % от гостите. Обзавеждането в хотела прилчаше на наште хотели 3 звезди максимум, но пък чисто. Ние също имахме проблем с почистването на стаите, защото започваха да почистват в 13ч-14ч и докато стигнеха до нас беше 15ч, но реших че това си е политика на хотела и не се разправях. Имахме проблем с храната обаче - имаше предимно риба, но предлагаха и готвено като къвърма например, но много люта. Ходих при управителя на хотела и се оплаках от лютото, но ми обясниха, че те си слагали люти чушки в яденото и да къвърмата си била люта. НО слагаха по-малко люти чушки след оплакването.другото странно е, че сладолед не предложиха нито веднъж, а той се заплащаше - 1 евро 3 топки сладолед, 1 долар 2 топки сладолед. Само една вечер на някаква гала вечер ни дадоха сладоледена торта.На плажа си слагахме кърпите в 6ч сутринта и пак почти всичко беше заето, но имаше и случаи на хвърлена хавлия и по цял ден никой не идваше на плажа.

# 509
  • Мнения: 7 605
 Joy
 Embarassed  оспамихме темата  Embarassed

Споделям нов хотел в Авсалар край Аланя: http://www.sonnenklar.tv/angebot/74791.html

Общи условия

Активация на акаунт