На море в Турция - тема 14

  • 97 756
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 3 414
Таня вашите полети по кое време са? Wink
Не става въпрос да кацната наведнъж,как пък мин.година бяха по нормални,даже и на 7 дневните

# 646
  • Мнения: 7 605
Таня вашите полети по кое време са? Wink
Не става въпрос да кацната наведнъж,как пък мин.година бяха по нормални,даже и на 7 дневните

Кои от всичките? Тук има по няколко полета на ден само от нашшия град  Laughing Лично аз ги избирам така че да са в нормално време, по възможност. Мразя да излитам в 6 сутринта и на връщане да кацна в полунощ  Stop Тук на всякъде, вкл. и съда, се подчертава че 1вия последния ден са за път.

Истината е, че една седмица просто е много малко.

# 647
  • София
  • Мнения: 3 414
Да малко е, но точно за това може да се направи в по нормално време,на фона на 1 ден в седмицата #Crazy Все си мисля че е по добре доволни и редовни клиенти Mr. Green

# 648
  • Мнения: 7 605
Но как да стане? Български самолет, базиран в София, ако излита за Анталия рано сутринта, и лети обратно чак късно вечер, ще стои цял ден в Анталия и ще чака, барабар с екипажа ли? То тогава трябва и 2 екипажи да имат, защото имат реглемантирано работно време - да не говорим че цял ден самолета ще стои, вместо да лети. Това никоя авиокомпания няма да го прави и ако го правят, билетите ще са 3х по-скъпи!

# 649
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Здравейте скъпи пътешественички  Hug

Отдавна не съм се разписвала в любимите ми теми за почивка в Турция и съответно малко съм изпуснала информацията за най-модерните тенденции в настаняването за този сезон  Mr. Green
Гледах снимките и четох прекрасния разказ на мама Мони - страхотно изглежда хотела.  Peace
Имам конкретна молба за помощ - родителите ми искат да заминат за седмица в Анталия и се започна с великото пресяване на оферти, по възможност ласт минит. За първи път ще им е, така че стига хотелът да е чист и да предлага средното ниво услуги, характерни за района на Анталия, знам че ще са доволни.  Mr. Green   
От 2 дена преглеждам офертите на Алфатур и изпадам в леко надоумение, защо няма още нищо обявено за ласт линит за 9 юли, а стоят някакви оферти уж за 2 юли, а като кликна на тях ми се отварят цени за 16ти .... малко ми е каша всичко. (мога да се обадя, разбира се, но не съм се спряла дори на конкретни хотели, за да питам поне нещо смислено  Rolling Eyes )
Като цяло има прилично изглежащи хотели, които при бърза проверка по сайтовете се оказват меко казано дупки. Започвам да се отчайвам, че няма да мога да намеря нещо хубаво на средни цени.
Гледам и офертите на Акватур - пак нищо не мога да харесам.

Иска ми се да намеря подходящ хотел с тръгване на 9ти или седмицата след това, като нямам претенция за локацията. Надявам се, че ще можете да ми дадете няколко идеи, ако сте проучвали и сте се ровили тази година  по-дълго от мен.  Hug

На всички, на които им предстои пътуване към Турция, пожелавам прекрасна почивка.  Heart Eyes

# 650
  • Русе
  • Мнения: 2 153
да видях отзивите - а изглежда толкова добре на снимки.  Cry така че почнах да търся друго и всичко на цена под 1000 евро е с лоши отзиви. помогнете!!!!моля!!!

# 651
  • София
  • Мнения: 3 414
Таня някой ще каже че взимаш комисионна Joy щом е могло мин.година,щом е имало 6 нощувки,има ли причина да не може и сега.не ми се спори,аз точно и заради тези полети не се натисках,макар да харесвам много Т

# 652
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
zdravejte, sory за нахълтването, но си търся хотел за почивка и някой може ли да даде отзив и инфо за този http://www.teztour.bg/hotel.php?id=267 Kemal bay. цената ми се вижда добра, отзивите които видях са смесени.
ако някой може да даде съвет за добър хотел за сингъл + чайлд 11 до към 800 - 900 евра ще съм благодарна

Ау, не знам какви са отзивите, но това беше най-мизерният хотел, който видях. В ресторанта беше супер вмръсноо, басейнът ме ужаси. А всъщност би могъл да бъде много добър хотел.

Мона Лиза - полетът на 9.07 е стоп сейл, няма места, не чакайте ласт минит оферти  Peace Ако на сайтът на Алфатур ги няма, гледайте на Тез тур.

# 653
  • Мнения: 7 605
Ива, знаеш как тача българските ТО  Mr. Green  но виж, комисионна не бих отказала  Whistling  Майтапа на страни, мислех си че ако знаете колко е трудно да се осъществи това, което искате, нямаше да ви е толкова яд че го няма  Wink

Охо, Мона Лиза, тъкмо тия дни си мислех за теб, колко редовна беше в най-пръвите теми, а съвсем си изчезнала.  Hug  Избери хотели според бюджета, и ще можем да те насочим по-добре  Peace

# 654
  • София
  • Мнения: 3 414
Може за следващата тема една анкета,за полетите да пуснем???дано ни види и чуе някой Wink
Правилно ли съм разбрала от статиите за Дисни че до три години поетапно ще е готов?

# 655
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Може за следващата тема една анкета,за полетите да пуснем???дано ни види и чуе някой Wink
Правилно ли съм разбрала от статиите за Дисни че до три години поетапно ще е готов?

Ясно е, че не ви харесват полетите, ама шанс да повлияем няма. Peace

# 656
  • София
  • Мнения: 3 414
Доста хора от миналата година със самолет ,сега пътуват с кола.
Защо махнаха 6 нощувки за Ант.? Embarassed

# 657
  • Мнения: 212
Защото интересът към Турция тази година е по-голям заради проблемите в Тунис и Египет, може би и хотелиерите не предлагат пакети с по-малко от 7 нощувки.

# 658
  • София
  • Мнения: 676
    Здравейте, момичета!


Да разкажа и за нашата почивка. Преди 2 седмици се завърнахме от х-л "Веноса" в Дидим. Пътувахме със собствен транспорт - 2-възрастни и 2-деца. Пътя се понесе добре с малки почивки.
Прекархме една качествена почивка  Peace. Всички бяхме доволни  Party. По цял ден навън - до обяд на плаж, следобед на басейна.
Агенцията, с която пътувахме е "Аполо".

Хотелът е много хубав и просторен. Всички стаи гледат към морето, дворът е обширен. Има 4-басейна: 1-бебешки; 1-дълбок 130см; 1-някъде 160см и 1- дълбок 112см, в който влизат 3-те водни пързалки. Водата е чиста и топличка, т.е. затопля се от слънцето.
Пързалките работят на две смени -10-12ч. и 14.30-17ч. и има охрана, която стои горе при спускането.

Интернет - само в лоби-бар. Има местенца, както вътре, така и на голямата тераска.

Стаята ни беше за двойна, но имахме 1-спалня, 1-нормален креват и 1-подвижно легълце за бебчо. Имаше място и за бебешката количка и куфарите. Като цяло обширна.
Терасата голяма, защото бяхме на 1-ви етаж, но всъщност е 3-ти.
Баня и тоалетна достатъчно големи.
Чистотата на ниво-всеки ден се сменят кърпи, завивки и се минава с прахосмукачка.

Ресторантът голям и чист. Има места отвътре и отвън. Само вътрешната му част не побира всички. За малките деца - столчета. Предполагам, че стигаха за всички.
Храната вкусна и сравнително разнообразна. На закуска имаше доста видове хлебчета. На обяд и вечеря откъм десерти, очаквах повече. Предимно грисови десерти. Баклавички по 1-2-вида. Обаче, имаше еклерчета и крем-карамел.
Плодове-портокали, ябълки, пъпеши, а вечер и диня.
Междинните хранения бяха пица, пилешки крилца и кюфетнца за сандвичи да си направиш самостотелно.
Сладолед - само следобед м/у 15-17ч.
Безалкохолни, сокове и алкохол след 10-11ч. до късно вечер.
Минералната вода и машините за кафе, капучино и т.н. от сутрин до вечер ползваш свободно.

Плажът - ползва се само от хотела, като заливче и нямаше вълнички. Само камъчетата  боцкаха, но поне бяха ситни.
Имаше шезлонги и дюшечета. Една част бяха под тенти, а друга на припек.
Кърпи - може да ползваш и от хотела срещу карта, която ти дават при настаняване.

Насекоми и разни други - няма. Видях само 1-пчела  Laughing.

В обобщение, обслужване и обстановка на ниво.

Ако някой има въпроси, да заповяда на ЛС  Hug.




Последна редакция: вт, 05 юли 2011, 15:41 от Dori

# 659
  • EU
  • Мнения: 164
да видях отзивите - а изглежда толкова добре на снимки.  Cry така че почнах да търся друго и всичко на цена под 1000 евро е с лоши отзиви. помогнете!!!!моля!!!
Дай още нещо освен цена, например район, транспорт и т.н

Общи условия

Активация на акаунт