ЕВРОВИЗИЯ - 6-та тема РЕТРОСПЕКЦИЯ 2000-2011

  • 24 159
  • 750
  •   1
Отговори
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540

Да си припомним Евровизия от 2000 до 2011 година !  newsm68

Ретроспекцията ще направим по държави, вместо по години.
Впечатленията си отразяваме в тази таблица, за която сме искрено благодарни на Tuon !
newsm51




Междувременно ще коментираме и предложения за следващият ни участник през 2012г. в Баку, Азербайджан. Резултатите от нашите предпочитания ще се отразяват в анкетата към темата.





Последна редакция: пт, 03 юни 2011, 11:53 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 9 194
kloi  Hug
Мерси за темичката,много е хубава.

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 311
Пу първа  Mr. Green
Благодарим за новата темичка, дано я напълним само с хубави неща.  Grinning
А за нашето гласуване - последно какво остана.. по колко дни ще гласуваме за държава? Докъде стигнахме?  Whistling

едит: еее, останах втора  Laughing

# 3
  • Мнения: 747
И аз стегнах багажа и се пренасям тук. Simple Smile
Благодаря за хубавата темичка!

# 4
  • Мнения: 9 194
Така...изслушах песните на Беларус. Бях останала с различно впечатление от тъх,но всъщност едвам реших кои да класирам.
3т.Dmitry Koldun - Work Your Magic (2007)
Тази си я спомних веднага,а  след всички прослушани само нея си тананиках, което си е достатъчно за 3-те точки.
2т.Angelica Agurbash- Love Me Tonight (2005)
 Thinking Трудно беше решението,но песничката ми е най-приятна от всички останали.
.Ruslan Alehno - Hasta La Vista (2008)
Незнам защо ми напомни за Рики Мартин Mr. GreenПък и трябва да дам една точка.

# 5
  • Мнения: 1 765
Както винаги чудесно оформление на темата. thumbsup
Разгледах логото на ЕВ през периода 2000 - 2011. Най-красива е руската Жар-птица от 2009. Също така не знаех, че всяка година има и мото или слоган/ не знам как се нарича/. За 10 години държавите са се увеличили двойно - от 23, 24 до 43.
Ей сега изслушах песента-победител на Латвия от 2002. Ужас! Уж минала година слушах всички победители, а не спирам да се изумявам как може някои песни да са спечелили. Shocked

# 6
  • Мнения: 262
Честита  нова тема на всички ценители на хубавата песен!
Благодарност на Клои и Tuon за старанието! И на всички членове на „Голямото жури” за участието!

Morphea, предстои ни още да се изумяваме и нека то е повече от положителни емоции - когато има повече от една песен за първото място!!!

# 7
  • Мнения: 9 194
 Laughing
Аз съм изумена от песните на Германия. Тях трябваше да ги изслушам и въобще не ми е ясно как ще ги класирам,но има време да ги обсъдим и тях,но останах приятно изненадана от песните на Дания.

Последна редакция: чт, 02 юни 2011, 17:00 от Tuon

# 8
  • Мнения: 262
В момента  за коя страна ще гласуваме и докога?
Таблицата е отворена,  но не искам да избързвам с резултатите си!

# 9
  • Мнения: 9 194
Аз чакам да ми кажете.
Ако искате да оставим отключени до Белгия и когато всички си нанесем точките да заключа тях и после да отварям нова страна за около 5 дни?

П.П. Така ми се иска да гласувам за Б-я Blush

# 10
  • Мнения: 1 765
Ами аз още не съм чула Андора и Беларус. Embarassed Може би утре или в събота. Щото все си намирам и нещо друго да слушам и накрая не стигам до тях. Simple Smile
Черпя - заветните 50 поста. Grinning Grinning Grinning

# 11
  • Мнения: 9 194
Добре.
Когато сте готови ще ги заключа.Само искам да знам до коя страна да оставя да си гласуваме.
Аз не съм слушала песните на Белгия,пък и съм на друга музикална вълна.

# 12
  • Мнения: 1 765
Тuon, ами щом ти с гласува за България, заключи от Великобритания. Като сме готови всички с Б-то ще отключиш и В-то. Grinning

# 13
  • Мнения: 703
Олее,колко сте изписали..Tuon ,kloi   bouquet
Ние с малкия цял ден играхме голф,по ..точно той все още е новак и почна уроци..Но след това...3 часа удари... ooooh! ooooh!
И сега майка му има мазоли по ръцете... Joy

# 14
  • Мнения: 9 194
Аааа не става така.Може да е професионално изкривяване,но трябва да има ред и дисциплина Laughing
За това чакам  да решим как ще процедираме от тук нататък Thinking

Общи условия

Активация на акаунт