Стъклен дом - Изкушението - тема 18

  • 49 350
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594


Три години по-късно вече нищо не е същото!



Изпълнителни продуценти:
Димитър Митовски, Димитър Гочев и Росен Цанков

Главен сценарист:
Теодора Василева

Сценаристи:
Милена Спасова, Невена Горянова, Екатерина Цветанова, Цонко Бумбалов и Георги Иванов

Диалогист:
Боряна Петкова

Режисьор:
Димитър Гочев

Оператор:
Радослав Гочев

Сценограф:
Кес Бонет

Музикално оформление:
Кирил Петрушев - Бъсти



Димитър Касабов - Стефан Данаилов


Боряна Касабова - Елена Петрова


Камен Касабов - Калин Врачански


Дани Касабов - Бойко Кръстанов


Елена Сарафова (ех Атанасова) - Яна Маринова


Христо Атанасов - Георги Кадурин


Александра Атанасова - Луиза Григорова


Чарли (Петър) Атанасов - Асен Блатечки


Сиана Жекова - Радина Кърджилова


Ваня Ставрева - Стефка Янорова


Антон Ставрев - Красимир Ранков


Албена Черкезова - Диляна Попова


Тома Симеонов - Стефан Иванов


Виктор Сарафов - Веселин Мезеклиев


Хари Ставрев - Явор Бахаров


Николай Жеков - Юлиан Вергов


Сериалът е в лятна ваканция.

Повторения

Може да гледате сериала тук, или тук,

Торенти: *DMCA-removal-from-Google
*deepseek.net
* DMCA-removal-from-Google
*torrent.DMCA-removal-from-Google
* elit-bg.com



Официален сайт

"Стъклен дом" във Facebook

"Стъклен дом" в Twitter

Фен страници във Facebook на Стефан Данаилов, Калин Врачански, Елена Петрова, Бойко Кръстанов, Радина Кърджилова, Яна Маринова, Луиза Григорова, Явор Бахаров, Георги Кадурин, Юлиан Вергов, Асен Блатечки, Красимир Ранков, Диляна Попова, Стефка Янорова


Предишната тема!


Последна редакция: пн, 06 юни 2011, 23:07 от H0uSse_Baby

# 1
  • Мнения: 0
БТВ въобще не знаят как да си правят промотата  Mr. Green
Не трябваше да показват Вергов в промото,за да остане изненада появяването му в този епизод.Ама к'во да говорим.Това е БТВ  Mr. Green

# 2
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Абсолютно Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 6 010
И мене ме закопа сцената с Камен и Боряна викащи се един друг. Камен специално да беше скочил по-рано, нали я обича... А тя супер смешно се метна във водата. Иначе според мен в такъв момент и двамата би било логично да се страхуват за живота си, както и за този на любимия (Боряна знае, че Камен не може да плува, а Камен вижда жена си в горящата лодка). По-на място щеше да има дори по едно "Обичам те!", вместо "Каменеееее!", "Борянаааа!".
И Камен как успя да преплува тези 20 метра до Боряна без да потъне, а после изведнъж изчезна...
Чашата дето Боряна счупи с лекота щеше сто пъти да й е нарязала ръцете с начина, по който я държеше...
И голям смях падна как се подиграват на полицаите. Те ги изкараха егати и безмозъчните същества. И аз да съм като ги видя как се крият зад храстите ще ги обявя за некадърни.
Единственото, което ми хареса в серията, както винаги досега, бяха семейство Ставреви!  Peace

# 4
  • Мнения: 31 206
Сцената с Боряна и Камен не ми допадна, но още повече не ми допадна когато Албена разказваше на Боряна чувствата си , а тя отново гледаше тъпо и не разбираше.

# 5
  • Мнения: 0
Чарли се изчерпи като герой, освен това не виждам каква интрига ще се завърти от тука на там около главните герои - Камен и Боряна, около Мола също не виждам какво има повече да случи, това което показаха като участие на Вергов също не предполага някакво развитие...колкото и да ми е тъжно си мисля, че повече серии няма да има и сериала свърши.....м/у впрочем имам приятелка която работи на доста висока позиция в СИА и преди месец два ми беше намекнала, че това може и да е последния епизод ..... Дано не се окаже така  smile3518 smile3518

# 6
  • Мнения: 3 098
Много кофти, ако това е последен епизод. Мислех, 4е ще са 10.
Много незавършен остана сезона, трябваше да направят още 1 серия.
В сравнение с предните две, тази беше малко мудна. Но поне разбрахме защо Албена е такъв психар.  Изводът за драгия зрител- не правете по две деца, ако нямате сили за тях, щото ей така се полу4ава. Права е Албена за Боряна, вси4ко, което каза за нея е така. И е права също, 4е с 4арли много си прили4ат.
Сцената в язовира ми беше леко смешна, а трябваше да е траги4на. Само си викаха имената.
Много тъпо изигра от4аянието Борянката. Потопи си главата 2 пъти, като си пазеше внимателно ушите и се отказа. Тя поне може да плува, да се беше гмурнала по- надълбоко.
А за Алекс бях убедена, 4е ще умре. Оба4е пак й дадоха шанс, ве4е няма право на издънки. Ку4ето май беше предтекст да се дрогира.

# 7
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
На есен с бодра песен ще видим как ще се завъртят Whistling

# 8
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Е нали уж вече снимали новия сезон newsm78 Тва категорично не ми прилича на край на сериал, би било просто безумно да го прекратят дотук. Доколкото четох имало вариант да спрат сериала, ако Стефан Данаилов се кандидатира за президент, но той категорично отрече подобна възможност, така че...
За Албена - струва ми се идиотско да натрупаш толкова гняв към сестра си и така целенасочено да се опитваш да я съсипеш - това не са действия в момент на афект, а обмисляно 20 години възмездие. Прекалено психарско и нереално ми изглежда. Абе... разочарова ме този филм.

# 9
  • Мнения: 0
Нов сезон ще има,но най-вероятно ще е последен  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 31 206
Това не се знае. Почти сигурно ще има и друг пролетта. Peace Особено ако продължат успешно сериалите в другите телевизии.

# 11
  • Мнения: 803
Единственото нещо, което ми хареса в тази серия (да не повярва човек, че ще го кажа) беше играта на Диляна Попова. Друго нищо не ми хареса. Никаква тръпка, никакви изненади. Нищо. Добре, че беше Ставрев, та да ръсне 2-3 лафа, че иначе щях да сменя канала.
Честно казано, и да не снимат друг сезон няма грам да ме разочароват. Изгубих интерес към този сериал още след първите 2-3 серии на този сезон. Ама няма какво друго да се гледа в понеделник, да му се не види  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 179
Успях да гледам само последните 5 минути и така като гледам искат пак да ни държат в напрежение ,само че вече не ни изненадват чак толкова.

# 13
  • Мнения: 339
На Албена какъв и беше замисъла за сестра й, преди да види по телевизията, че вече се знае къде са. Да я държи месец два вързана там ли.  newsm78
Поне откуп да беше искала, че да има смисъл това отвличане.  Thinking

# 14
  • Мнения: 2 265
Абе този шаман, защо първо каза "Водата е начало, но и край", а после викаше след Камен "Дух, дух" , нещо не ми звучат добре тия работи Rolling Eyes ?!

Общи условия

Активация на акаунт