Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 4

• 33 236
  • 737
  •   1
Отговори

Ayça VarlıErkan Petekkaya

най - успешната  двойка -

стари участия и нови проекти

на актьорите

Ayça  Varlıer   

Erkan Petekkaya 

"Sessiz Fırtına"

"Beyaz Gelıncık"

Гласувайте  за  Erkan Petekkaya -   

Гласувайте  за  Ayca Varlier -    

Гласуването е възможно на всеки час!    

"Tek Başına" - най-новия клип на Айча Варлъер, с  превод от две много мили дами, специални благодарности от нас.....за "mishel 1972"   и "sevi_nil"  

П Р И Я Т Н И    М И Н У Т И     В    Т Е М А Т А     Н И    !!! 

Може би искате да се върнете   в предните ни теми... тема 1~     тема 2~       тема 3~

# 1
Първаааа!
Кралева успяла си браво, благодарим!  bouquet
Утре ще потърся нещо по-специално за поздрав към теб.
Сега само добър вечер!

# 2

За новата тема  Hug Hug Hug Да е на късмет

В нея да пишем само за  txtloves Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 3

Който е пропуснал да гледа награждаването на Еркан и Айча Бингьол - ето линк.....Еркан както винаги забавен......

Кралице сигурно си много изморена, а може би не си и гледала епизода. Защото само си сложила новата тема и не те виждам на балкона.....Почивай си и събирай сили за утрешния /днешен де.../  Hug Hug Hug Hug

# 4
# 5
# 6
# 7
За Сонер и Айлин вие ще пишете, аз не съм по тънката част.
Али ще си получи заслуженото в последният епизод от сезона.
Това ще е щастливият край!
Той на два пъти отиде при Джъто тая вечер и двата пъти да й каже да махне детето newsm78
май така ми се стори..
Защото сега нали ще си има с Каролин, ето какво измисли Али!
Затова Хикмет се противопостави и помоли Джъто да не си причинява аборт
той ще е баща му!
Сани точно ти трябва да пишеш за Сонер и Айлин - имам предвид по-близката възраст....или ти предпочиташ да правиш любов, а не да говориш за нея.....
Да това посещение на Али и диалога с Хасефе е много интересен.....Аз си дадох заявка, но може би ще се справям сама с коментарите от дизито.....Тази негова "кротост" на края на епизода ме озадачи......А не знам защо си мисля, че Каролин отново лъже......
А за какво ново начало можем да говорим при Али и Джемиле след всичко случило се.....Но може пък и да има такова начало, но за сега не виждам нещо подобно.....Джемиле изпитва такава ненавист към Али, че трябва да се случи чудо.....
Но аз пак ще се върна към Хикмет и Али.......Хикмет с какво е по-различен от Али в положителен смисъл, че неговите действия се одобряват.....Да оставим какво е причинил на жена си.....Сега той живее с тази жена, но продължава да изпитва не само приятелски чувства към Джемиле......Защо си мисля, че това е "провокация" от страна на сценариста......Да предизвика размисли, но хората харесват незнайно защо Хикмет и отричат тотално Али........

# 8
Да споделя какво прочетох в дизито....Една дама е страшно възмутена от Хакан.....че поставя условия на Берин - за освобождаването на Ахмет.....Още нещо което ми направи впечатление.....Дамата не харесва Хикмет.....Мислите й са в посока на моите.....Дори тя казва, че след като е причинил толкова страдания на жена си, сега се прави на герой......че постъпките му са егоистични......
Другия въпрос е от къде Сюлейман /страхотен сладур е той за мен....бонбонче - много ми е забавен/....от къде знае френски език......От действията му в затвора, когато двете жени причиняваха неприятности на Джемиле - те свързват миналото на Сюлейман с мафиотски истории.....

# 9
Последно и лягам, че съмна вече.....Мисля си, че може би Сонер чрез Сюлейман  ще помогне на Ахмет да излезе или избяга от затвора, ако разбира се сценариста не е решил да го "отстрани"........Това не съм го прочела само мои мисли.....

Лека и спокойна нощ  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 10

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 37. Bölüm 1. Kısım

Последна редакция: ср, 15 юни 2011, 09:19 от MAMA-AN

# 11
Добро утро момичета  newsm51 newsm51 newsm51 Да започнем деня с усмивка, с много позитивна енергия и едно  споделено с приятел Желая ви успешен и слънчев ден

# 12
Монолога на Осман, когато гледа пред прозореца баща си....

Osman (dış ses): babamın sesinde yaşadığı hayattan ve kendisinden duyduğu memnuniyetsizliğin yarattığı ve bastırmaya çalıştıkça hırçınlığa dönüşen öfkeyi farkettim. anneme kızıyordu. çünkü annem rüzgarda salınan sazlar gibiydi. yerlere kadar eğilse de, yeniden ayağa kalkıyordu. ama babam çınar ağacı gibi heybetli dursa da içten içe çürüyordu. yıkılırsa bir daha ayağa kalkamayacağından korkuyordu. bunu için hırçındı, bunun için öfkeliydi. annemin iddiasız ama güçlü kişiliği bir boy aynası gibi babama kendi gerçeğini yansıtıyordu. babam bu aynada gördüğü gerçeği sevmiyordu.

# 13
Разговора на Мете със съпруга та Инджи.....

Mete: uyuyo gürültü etme
Sedat: sende pek bi alışmışsın buraya yarından itibaren kendine başka bir meşkulüyet bulman lazım gelecek
Mete: ne diyorsun sen be, niye?
Sedat: yarın İnci'yi alıp götürüyorum burdan doktoru da söyledi artık burda durmasının ona bir faydası yok
Mete: ne nasıl yani neden?
Sedat: evinde daha rahat eder
Mete: olmaz müsade etmem buna alamazsın
Sedat: deli misin sen be? İnci benim karım sen kimsin? şimdi gidip doktora yarın İnci'yi götürmeye karar verdiğimi söyleyeceğim çıkış işlemleri bugün başlar yarında gelip alırım İnci'yi bugün son defa nöbet tutacaksın asker

Свиждането на учениците и директора при Инджи......Ще има концерт....Една уникална възможност за Мете да бъде слушан на живо от цяла Турция....

Mete: hocam hoş geldiniz
Müdür: hoş bulduk rahatsız olmayın İnci Hanım müsaitseniz ziyaretinize gelmiştik
İnci: tabii girin
Müdür: bunlar sizin için İnci Hanım
İnci: teşekkür ederim (tüm öğenciler ellerindeki çicekleri İnci'ye verirler) inanmıyorum... sağolun çocuklar, sağolun... hoşgeldiniz... teşekkür ederim çok teşekkür ederim. çok duygulandım. Mete bu kadar çiceği biz nereye koyacağız şimdi?
Mete: valla bilmem ki hocam
Necati: ben şimdi hallederim hocam
kız öğrenci: aşk olsun hocam yurt dışına gidiyorum diye kandırdınız mı yani?
İnci: yok hayatım ben sizi kandırmadım yani sadece kendime pembe bi yalan söyledim hepsi bu ama ne olur kusura bakmayın yinede
erkek öğrenci: ne kusuru hocam inşallah daha ilerki zamanlarda gidersiniz yurt dışına
İnci: inşallah... Ben sizi görünce çok duygulandım yani sağolsun Mete'de beni hiç yanlız bırakmadı ama sizi böyle görünce ne bileyim sanki birazdan ders başlayacakda ben de
Müdür: durun bakalım İnci Hanım nedir yani hep ders, hep ders sırası mı şimdi bunların okul kapandı siz hala dersden bahsediyorsunuz canım dimi çocuklar haksız mıyım? ne bakıyorsunuz öyle ya?
erkek öğrenci: kusura bakmayın hocam sizden bu sözleri duymanın şaşkınlığı içindeyiz
Müdür: sus sıpa dilde bir karış
Necati: çekilin çekilin
Müdür: Necati hayırdır yangın mı çıktı? ne yapacaksın o yangın kovalarıyla
Necati: yok hocam bunlar kova değil terfi ettiler bundan böyle İnci Hoca'nın vazoları
Müdür: eveet çok güzel oldu bu işide halletiğimize göre şimdi yılın en mühim haberini verebiliriz katip çelebi lisesi müdürü olarak şahsen hala ve bir türlü inanamasamda Mete'nin sınıfını geçtiğini bildirmekten şeref duyarım... şimdi, şimdi önemli ikinci haber şaka bir yana bana ve okulumuza gurur verici bir gelişme Mete bir konser yapılacakmış bütün ünlü müzik grupları katılacakmış bu konsere ve sizde davetlisiniz
Mete: nasıl yani liseler arası bi konser mi?
Müdür: hayır profesyonel müzik gruplarının katılacağı bir konser organizatörler husisi olarak davet ettiler sizi radyodan naklen yayınlanacak bütün Türkiye sizi dinleyecek müthiş birşey bu ya bak valla bütün tühlerim diken diken oldu heycandan
İnci: Mete bu müthiş bir haber di mi?
Mete: evet ama konser ne zaman
Müdür: yarından sonra senin besteni çalıp söyleyeceksiniz
Mete: çok yakınmış hocam prova yapacak vakit bile yok
Müdür: arkadaşların bir haftadır prova yapıyorlar
Mete: solist kim? Necati mi?
Necati: ya yanlış anlama senin yerinde gözüm yok ben sadece yardımım olsun diye katıldım provalara, hem müdür bey çok ısrar etti
Müdür: evet doğru ben ısrar ettim O'da sağolsun beni kırmadı
Necati: zaten şarkı senin sen geldiğin zaman ben çıkıcam
Mete: sağol Necati ama benim gelmeme lüzum yok konserde de sen söyle şarkıyı gerçekten. benim, benim burda İnci Hoca'nın yanında kalmam lazım provalarada, konserede çıkacak vakit yok, olmaz yani gelemem
İnci: Metee olur mu hiç öyle şey bu konser çok önemli hayatının fırsatı red edilir mi hiç hem radyolarda da naklen yayınlanacakmış bütün Türkiye seni dinliyor olacak
Mete: ama hocam
İnci: Metee
Mete: peki ama o zaman Necati'le beraber söyleyelim şarkıyı o kadar emek vermişin ne dersin?
İnci: bence bu çok güzel bir fikir
Necati: laann ben seni çok seviyorum yemin ediyorum çok seviyorum hayranım hatta hayranım
Mete: dur oğlum ne yapıyorsun çaktırmadan dövüyor musun ne yapıyorsun?

# 14
Мете и Инджи преди по време и след разходката....

METE: hocam, uyanın hocam, günaydın
İNCİ: günaydın birşey mi oldu doktor mu geliyor
METE: yok yok doktor falan yok benden başka kimse yok
İNCİ: ne oluyo?
METE: kendinizi bugün nasıl hissediyorsunuz hocam birazcık daha iyi misiniz?
İNCİ: eh işte, bu ne?
METE: sizin için bir sürprizim var

İNCİ: Mete nereye gidiyoruz?
METE: sürprize gidiyoruz

METE: (sarılırlar) gidelim hocam bininde
İNCİ: Mete tekerlekli sandalyeye binmek istemiyorum
METE: ama halsizsiniz hocam yorgun düşerseniz ve sonra
İNCİ: Mete yürüyerek gitmek istiyorum
METE: peki

METE: hocam yoruldunuz mu?
İNCİ: biraz
METE: hemen dinleneceğiz ama sizden birşey istiyorum (fotoğraf çektirirler)

METE: hocam hocam hocam hocam
İNCİ: benim çok uykum var
METE: oh tamam uyuyun kapatın gözlerinizi uyuyun

İNCİ: Mete dur
METE: ne oldu hocam?
İNCİ: ben burdan sonrasını kendim giderim
METE: olur mu hocam ben bırakırım sizi odanıza
İNCİ: sen beni merak etme ben kendim odama kadar gidebilirim
METE: ama hocam
İNCİ: lütfen Mete yorma beni dediğimi yap
METE: madem öyle istiyorsunuz peki
İNCİ: aferim sana söz dinlediğin için... Dilerim bu tatlı gülümsemen hayatın boyunca yüzünden eksik olmaz. sen şimdi evine git anneni gör, kardeşlerini gör sonra yat güzelce bir uyu dinlen provana git sonrada konsere çıkıp o güzel şarkını söyle. (Mete, İnci'ye sarılır)
METE: ben sizi hiç bırakmak istemiyorum, hiç istemiyorum
İNCİ: sen beni merak etme hem ben hayatımın en güzel gününü geçirdim ben hiç bu kadar mutlu olmamıştım ki bana bu güzel günü yaşattığın için sana minattarım. aklın bende kalmasın ben hayatımın en huzurlu ve en mutlu uykusunu uyucam
METE: tamam ama konserden sonra geliceğim o zaman görüşürüz
İNCİ: tamam görüşürüz. hadi git

Инджи и съпруга й....

Sedat: Mete nerde? O kaçırdı dimi seni?
İnci: Sedat
Sedat: seni almaya geldim sabah burda olsaydın o zaman
İnci: Sedaat, Mete'yi hiç görmedim nerde olduğunu bilmiyorum, canım çok sıkılmıştı gezmeye gittim dolaştım geldim çok yorgunum bi yere gidecek halim yok hele senle

Общи условия

Активация на акаунт