Петрови пости

  • 5 709
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
ПЕТРОВИ ПОСТИ са на прага... Петровите заговезни са на 19 юни, а от 20 юни започват Петровите пости, които продължават до 28 юни, включително. Много кратък, лесен и вкусен пост...

# 1
  • Мнения: 4 344
благодарско за темата! Hug  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 932
Тук съм и аз ,момичета Hug Имам брат,мъж,дядо и дядо на мъжа ми Петър Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 478
И аз съм тук  Grinning Благодаря за темичката Гери  bouquet Само една малка поправка, че тази година Петровден се пада в сряда и съответно е постен ден (с риба), т.е. постът е до 29 юни включително.

Аз не знам дали ще постя, защото при всички случаи ще се наложи да го наруша в болницата, но ще готвя за другите, така че съм с вас, докато не родя Hug

# 4
  • Мнения: 932
Бразилка,да ти е леко и хубаво раждането! И после да ни се похвалиш с бебка/чо Grinning Н рождения ден на дъщеря ми взаимствах едни украси за салати от теб  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 344
brazilka ,радвам се много,че си тук! Hug
леко раждане и от мен! Peace Praynig
а утре как се заговява?

# 6
  • София
  • Мнения: 7 875
Оооооооо банда, а здравейте бряааааааааа.
Ади да се стягаме и да са приготвяме значи, че да се не излагаме.

Като за начало предлагам да си приготвите пробно едно пюренце от ... варена царевицааааа. Мдааа ма да ви каже дедааа ви аджия значи то страхотно беее. Ма и лесно. Ела па за таквиз мързеливи като мене дето направо от консерва с варена царевица го направих.

Та... варена царевица у чопъра (или пасатора) каквото хванете такова и убаво го пасирате. Може така да си го ядете, ма ако ма питате му метнете някоя и друга любима подправка (може и лют червен пиперец така за цвят да му турите, и задължително прясно копърче).

Аз впрочем тия пости ша ги карам на пюрета основно (включително и плодови за десерет.)

# 7
  • Мнения: 508
Хей здравейте приятели Hug! Аз пък не бях видяла, че има вече такава тема и взех, че пуснах нова, но няма значение присъединявам се към вас. Бразилка успех и леко раждане! Praynig

# 8
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Здравейте и от мен  Hug Смятам и аз да ги изкарам тези пости.
Бразилка  леко раждане и от мен Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 478
Много ви благодаря Hug

Ето календарче за улеснение как се пости през този пост:






Общо взето - лек и кратък пост, през който се разрешава риба през цялото време с изключение на 22 и 24 юни Peace

# 10
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Оооо,бандата се сбрала!
Герганче,тема да пуснеш и да не ме светнеш... #2gunfire Солено ще ти излезне,нали знаеш!? Joy
Ха здравейте! Hug
Аз постя със сигурност,а ако и мъжо се включи ще е супер.
Леки пости на всички!
Бразилка  Hug Мисля всички чакаме да ни зарадваш с бебока Heart Eyes Леко раждане Hug

# 11
  • Градът на липите
  • Мнения: 5
И аз съм тук.С нетърпение ги чакам тези пости.Благодаря Гери за темичката.  :bouquet

Мисля този пост да го изкарам на плодове и зеленчуци,сега поне ги има в изобилие.

Бразилка пожелавам ти леко и безпроблемно раждане.

# 12
  • Мнения: 932
И аз това искам, но се познавам и няма смисъл само да го казвам. Желая ти успех /виждам,че мъничката има рожден ден скоро Grinning/ !

# 13
  • София
  • Мнения: 792
 Ето ме отново и мен, вече не съм новобранец, Великденските май бяха тежко бойно кръщене, та тези сега ми се струват песен Simple Smile

# 14
  • Мнения: 572
Айде и аз с вас.. Flutter
бутнаха ми един киселец в ръцете преди малко.. та му търся рецепта да си го сготвя утре Simple Smile

А на мъж ми му вадиха мъдрец, та се готвя таз вечер една картофена крем супичка да му забъркам .. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт