Game of thrones: тема 3

  • 48 891
  • 730
  •   2
Отговори
# 1
  • Мнения: 4 668
Вместо запис да кажа , че ББсцената с изгорялата коса на Денерис наистина беше важна според мен . Щеше да е доста по - ефектно и реалистично .

# 2
  • София
  • Мнения: 71
Цоп! Много ми хареса последната серия, макар че предната беше по-силна според мен. Сцените със Санса за първи път много ми харесаха, с Аря също. О, да, и финалната сцена с Денерис беше просто трепач.

В повече ми дойдоха ревовете на цялата фамилия Старк (макар че сцената с Бран си беше важна), разговорите между Кутрето и Варис, и изпълненията на Пицел. Sick

Озадачи ме, че Лансел и Церсей вече са любовници (преди тя да научи за ареста на Джейми). В книгата не ставаше ли след това? newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 4 899
Благодаря за новата тема, Magrat    bouquet !
Едно предложение - докато можеш все още да редактираш, сложи линк към предната тема в 1-вия пост  Praynig !

Аз не съм гледала още 9-ти епизод, затова и не съм ви чела от последната седмица. Днес ще се опитам да наваксам  Flutter .

# 4
  • Мнения: 6 993
ББОф, за тази други мъже няма ли, с всичките си роднини спи Crazy
Сега почвам последния епизод.  Confused Не искам да е последен.

# 5
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Запис. Не съм гледала последната серия, но е излязъл 16 сек. превю към втори сезон, в огън е всичко, дори и меча.

# 6
  • Мнения: 136
ББОф, за тази други мъже няма ли, с всичките си роднини спи Crazy
Сега почвам последния епизод.  Confused Не искам да е последен.

Б.Б. Има, има  Wink при това не само мъже

Северче, и на мен това със стария Пицел ми беше  ooooh!

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 20:36 от Елеасара

# 7
  • Варна
  • Мнения: 17 956

Не съм гледала още серията, но съдейки от тази снимка съм леко разочарована. Драконите приличат на гущери, а цялата коса на Денерис трябва да е изгоряла. Простете дребнавостта ми, но част от култовите сцени, често съм си ги представяла. Laughing

# 8
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мерси за новата темичка, запис!   bouquet

Да кажа, че съм безкрайно доволна от финала на сезона! Може би и като не съм чела книгите и не знаех какво ще стане, много го преживях, ако на някои от вас са им се насълзили очите, аз направо си ревнах   newsm45 Joy  Mr. Green - първата сцена с кръвта по меча, обезглавеното тяло и припадналата Санса, когато Кейтлинг каза, че ще ги избият всички, когато Бран разбра, когато Денерис задуши Дрого... Колкото ме дразнеше Санса, много ми хареса, когато каза на Джофри, че може би Роб ще й даде главата му и още повече, когато се засили да го бутне. На сцената с Джейми и Кейтлин, Джейми пък  и се стори някак си объркан и не в мир със себе си. А сцените, когато обявиха Роб за крал на Севера и финала с Денерис - е за мен това се казват епични сцени.  smile3501   Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 6 993
А сцените, когато обявиха Роб за крал на Севера и финала с Денерис - е за мен това се казват епични сцени.  smile3501   Heart Eyes

И на мен те ми харесаха най-много.

# 10
  • Мнения: 302
В очакване на серията в 22! От коментарите ви съвсем се надъхах!! Hug Mr. Green

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Вместо запис.

След малко отивам да гледам 10серия.

Не видях линк - http://winter-is-coming.net/

# 12
  • София
  • Мнения: 412
Участвахте ли в тази игра? http://www.hbo.bg/treasurehunt/Открий-скритите-символи-и-спечели_45 Иска се веднъж регистрация на сайта и веднъж регистрация за самата игра.
А и благодаря за новата темичка   bouquet

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 21:53 от iga

# 13
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Wink

И аз благодаря за темата  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 5 828
Много, много съм доволна от финалната серия  Heart Eyes
Даже за първи път харесах и Санса, стана ми супер жал за нея  Sad
Открих си и нови любимци, двамата Мормон - баща и син.
Струват ми се много верни и доблестни мъже.

Една снимка на Старкчетата и Теон:



Не мога да повярвам, че Софи и Мейси са на една възраст  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт