Приятни и/или досадни аватари и подписи - 3

  • 32 093
  • 748
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 129
Ееее този път запис. Все ви хващам на 60 и някоя страница. Сега първаа  Crazy
И за да не е празно. Дразнят ме аватари на разни красавци голи до кръста ...

# 2
  • Мнения: 1 907
 Аз, таковата...Embarassed запис... Embarassed

# 3
  • Мнения: 35 963
без 'запис' - при Общ брой потребители: 161 161 все някой има приятен или досаден аватар или подпис  Wink

# 4
  • Мнения: 17 546
Досадни са ми, ама почти толкова, че да не е и повече от турските сериали, подписите в подфорум КиТВ. Тия жени там са зомбирани за мен! И от къде ги намират тия мърдащи цели части от филми, не знам! ooooh! Ужасяват ме, защото са и по две три лентички в подписа и мърдащ аватар за разкош, направо ...  Sick Там банер трябва да има, предупреждаващ хората с фоточувствителна епилепсия... опасно е!!!

# 5
  • Мнения: 1 129
Да, много се натрапват тия мърдащите и ми идва и на мен в повечко кича...  ooooh!

# 6
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Много ми харесва профилът на Джуличка - снимките и в аватара, и в подписа ми носят някакво спокойствие. А аватарът - и усещане за планинска прохлада... Размечтах се... Rolling Eyes



# 7
  • Мнения: 1 127
Не зная моите "от кои са". Sunglasses

Естел, Ферхунде е жена, която знае какво иска, и как да го постигне, сигурно има връзка с теб? Laughing

# 8
  • Мнения: 1 907
Не зная моите "от кои са". Sunglasses

Естел, Ферхунде е жена, която знае какво иска, и как да го постигне, сигурно има връзка с теб? Laughing

Твоят аватар ми предизвиква гадното чувство, че ми лазят насекоми по всевъзможни места. Хич не ме кефи.

# 9
  • Мнения: 1 309
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=68264-много ми харесва този аватар(може би,защото момините сълзи са ми любими...)

# 10
  • Мнения: 1 129
Аз съм казвала, но пак ще кажа - на елиас ми харесва много аватара. Просто обожавам слънчогледи. Навяват ми на лято, слънце, усмивки...

Елиас   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 127
Твоят аватар ми предизвиква гадното чувство, че ми лазят насекоми по всевъзможни места. Хич не ме кефи.

От известно време мисля за промяна, но не зная кога ще ми "дойде музата". Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 907
Благодаря, Поли  Hug

# 13
  • Мнения: 134
surela,Наистина е дразнещ.
 HugДано скоро ти дойде музата за смяна. Hug
Също така и на потребителката отилия-мама.или мама оти.
Гаден е,но е по-добър от предишният. Peace

# 14
  • Мнения: 3 634
И от къде ги намират тия мърдащи цели части от филми, не знам! ooooh!

Тръгна ли да отварям тема, в която е писала Angel Dust всичко забива.  Mr. Green Вярно за секунда, но все където тя се е разписала. Другите анимационери поне си стоят в КиТВ.

Общи условия

Активация на акаунт