INGLOT

  • 108 331
  • 750
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 5 474
Оооо,да съжалявам!Забравих!

Номерата са:
40;74;375,467

# 181
  • Мнения: 92
Мисля казаха, че на 12 ще пристигне новата стока. Половината лакове бяха изчерпани. Аз си взех основа за нокти и изсушител. Доволна съм.

# 182
  • София
  • Мнения: 5 474
Мисля казаха, че на 12 ще пристигне новата стока. Половината лакове бяха изчерпани. Аз си взех основа за нокти и изсушител. Доволна съм.
На 13-ти ми казаха на мен.
Да,наистина много малко лакове са останали.
После да кажеш как е основата,аз си взех диамантениа топ и съм много доволна от него

# 183
  • Мнения: 13 624
Ето снимка на цветния грим. Нещо не ми харесва особено, вчера направих една различна версия само със зелено, тюркоазено и жълто и стана много по-хубаво....но забравих да направя снимки smile3506 жалко


 Номерата са: Мatte 36, DS 477, DS 473 и AMC 60
Самото жълто ме дразни....имам едно на друга марка, което е някакси по-патешко. Това има все едно оранжево вътре

Последна редакция: нд, 07 авг 2011, 20:26 от Жаки°

# 184
  • София
  • Мнения: 5 474
Жаки,чудесен е!

# 185
  • София
  • Мнения: 5 193
Jaki, kakvi sa leshtite? Praynig

# 186
  • Мнения: 13 624
B&L Jade (но не винаги изглеждат така, както и Platinum-a при мене седи понякога и син)

Някой ако е пробвал тази база моля да каже мнение дали е хубава Praynig

# 187
  • Мнения: 8 462
За базата мога да кажа след няколко дни. Още не съм я пробвала. Grinning

# 188
  • Мнения: 648
Възхищавам се на покупките ви и леко завиждам, че само в София има Инглот и Мак  Sad Не е честно  Grinning

# 189
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
http://www.temptalia.com/swatch-gallery?brand=5789&action=Sort&type=219

Малко суочове на сенките Simple Smile

# 190
  • Мнения: 142
Бързам да зарадвам пловдивчанки, че ще откриват магазин и в нашия град. Видях обява за управител за гр. Пловдив в jobs.bg, но за съжаление не се споменава датата на откриване на магазина. Ще бъде на главната  Hug

# 191
  • Мнения: 114
Запис и аз тук, обещавам да редя сива палитра сенки за мен.

Бубанке, мерсачи за насочването към темичката. Изчетох я с голяма охота!   bouquet

# 192
  • Мнения: 0
Зравейте!Аз съм нова.Искам да попитам някой от вас има ли отзиви за дуо-липглосовете на инглот

# 193
  • София
  • Мнения: 5 474
Зравейте!Аз съм нова.Искам да попитам някой от вас има ли отзиви за дуо-липглосовете на инглот
Ако става дума за комбинацията боичка и гланц,аз имам само боичка,но не съм очарована,определено не са лоши,но имах по-големи очаквания,тъй като много ми ги похвалиха.

# 194
  • Мнения: 779
Запис и аз тук, обещавам да редя сива палитра сенки за мен.
Непременно виж цвета pearl 448 - страхотен е Heart Eyes.
Стой страхотно, текстурата е невероятна и много лесно се нанася, препоръчвам и  на тези, които не се гримират в сиво да го погледнат ... Ето го тук:
http://2.bp.blogspot.com/_0B0UFT2P5ng/S8slfBiILbI/AAAAAAAADb0/7Z … inglot+grey+c.JPG
http://www.temptalia.com/images/summer2011/inglot_pearl2palette041.jpg

Някой ако е пробвал тази база моля да каже мнение дали е хубава Praynig
Жаки°, първият път като ходих до Инглот момчето ме гримира и сложи база на клепача съвсем леко, а гримовете бяха недокоснати  Mr. Green и нови  Crazy Crazy, та оттогава имам добри впечатления за базата - сенки се получиха наситени. По-дълбоки впечатления нямам тъй като си имам други бази и не ми е нужна още една.

Общи условия

Активация на акаунт