На море в Турция - тема 15

  • 130 972
  • 742
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 605
Изненадана съм, че гледаш точно при Емералд след като си прочела темите  Thinking  Защо не видиш при други фирми? Те могат и да имат още стаи в другия хотел.

# 241
  • Мнения: 48
Гледах почти всички фирми,които успях да намеря и предлагат Анталия с автобус,но по някаква причина хотелите са едни и същи и например Saphir липсва.Не е задължително да съм с тях,използвам техния сайт и на Тез Тур като ориентир и според Тез тур в Инцекум тези дати са стоп сайл така че не мисля,че друга агенция ще има свободни стаи,явно просто хотела си е вече резервиран.Иначе миналата година пътувах с Емералд и нямам големи оплаквания,и все пак държа повече на конкретната оферта отколкото на това дали ще са те или не.

# 242
  • Русе
  • Мнения: 2 153
бих те посъветвала да отидеш до агенция на алфатур или друга, които работят с тез тур и да видиш на място дали наистина няма места. имам опит - в сайта стоп селс, а на място се оказа че има места. дано и при теб да е така.

# 243
  • Мнения: 242
Гледах почти всички фирми,които успях да намеря и предлагат Анталия с автобус,но по някаква причина хотелите са едни и същи и например Saphir липсва.Не е задължително да съм с тях,използвам техния сайт и на Тез Тур като ориентир и според Тез тур в Инцекум тези дати са стоп сайл така че не мисля,че друга агенция ще има свободни стаи,явно просто хотела си е вече резервиран.Иначе миналата година пътувах с Емералд и нямам големи оплаквания,и все пак държа повече на конкретната оферта отколкото на това дали ще са те или не.
За периода, който си избрала за почивка, цените са по-ниски, защото вече се излиза от сезона и за парите, които си определила, може да намериш добри оферти за Кушадасъ или Дидим и то в 5* хотел. По това време на годината там е времето все още е приятно топло без да е горещо. Направи си труда и се порови, може би ще си харесаш нещо, а ако искаш питай, ние ще помагаме.

# 244
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
бих те посъветвала да отидеш до агенция на алфатур или друга, които работят с тез тур и да видиш на място дали наистина няма места. имам опит - в сайта стоп селс, а на място се оказа че има места. дано и при теб да е така.

Няма да стане, Тез тур нямат автобусна програма до Анталия.  Peace Така че и да намерят места в хотела, това не върши работа.

# 245
  • Русе
  • Мнения: 2 153
вярно, забравих момента с автобуса Sad. нооо не е ли бая далечко за автобус? ние заминаваме за Кушадасъ на 26-ти. Ще се върнем на 5-ти и ще пиша отзиви за хотела и времето, та ако е добре може да се възползвате. Simple Smile

# 246
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Гледах почти всички фирми,които успях да намеря и предлагат Анталия с автобус,но по някаква причина хотелите са едни и същи и например Saphir липсва.Не е задължително да съм с тях,използвам техния сайт и на Тез Тур като ориентир и според Тез тур в Инцекум тези дати са стоп сайл така че не мисля,че друга агенция ще има свободни стаи,явно просто хотела си е вече резервиран.Иначе миналата година пътувах с Емералд и нямам големи оплаквания,и все пак държа повече на конкретната оферта отколкото на това дали ще са те или не.

cvetence1328, сетих се за още едни колеги, които имат такава програма - позволила съм си да ги попитам за вашия хотел и за Saphir, защото ги познавам ли'но. Като отговорят ще ти пусна техните координати на ЛС.

Последна редакция: вт, 09 авг 2011, 16:51 от Galactic Voyager

# 247
  • Мнения: 58
Била съм единствено в Аква Фентъзи, Кушадасъ, лятото на 2009. Почивахме цялото семейство. Всичко надмина очакванията ми - храна изключително разнообразна и обилна, отношение - без забележки, анимация, обстановка, чистота - всичко блести, лелките всеки ден ни правеха фигурки от хавлии и ни посипваха леглата с листенца от рози. А за аквапарка - страхотен, безплатен за гостите на хотела, децата бяха във възторг, ние с мъжо също. Плажа е с пясък, а не е платформа, но ние в морето се топнахме само веднъж, колкото да не сме капо и обратно на басейните. Пак бих го посетила ако ми се удаде възможност. Единственото, което не ми хареса, беше пътуването с автобус, следващия път живот и здраве с колата. Ние бяхме в края на май, началото на юни, времето прекрасно - 30 градуса

# 248
  • Русе
  • Мнения: 2 153
didka.z ние ще сме в TUSAN. ходили ли сте в ADALAND на сийпарка.

# 249
  • Мнения: 58
Не, elan, не сме ходили, защото в комплекса си имахме аквапарк. Ако не се лъжа, Адаланд е на високо над Аква Фентъзи, а Тусан е в ниското по пътя към Кушадасъ. Незнам как е в Адаланд, който е бил ще сподели

# 250
  • Русе
  • Мнения: 2 153
точно така е Peace мислим да прекараме два три дни там  Wink - да се гмуркаме и по пързалките

# 251
  • Мнения: 1
Здравейте на всички посетили или бъдещи туристи в прекрасна Турция. Изчетох доста неща, но отзиви за хотелите, между които се колебаем нямаше много. Та да помоля за съвет или някой да пише, ако е бил в един от тези три хотела - Queen Elizabeth 5*,DAIMA BIZ RESORT 5 *, Sueno Hotel Beach Side 5*.  Голяма дилема ни мъчи, заминаваме края на септември, а отзиви за тези хотели почти няма. На снимки кралица Елизабет е най-атрактивна, но на снимки - не зная в действителност. Дайма и Суено избрахе заради водните атракциони. Целта на почивката ни е да не излизаме от комплекса, да го раздаваме на забавления и релакс. Моля, ако някой има поглед над нещатата - да ми пише, защото съм много затруднена - наистина! Благодаря предварително!

# 252
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Хотел Queen Elizabeth не е на плажа, а на шосето; има собствен плаж, до който се стига, след като се пресече голямото, оживено шосе, няма градини, няма развлечения.
Ще полудеете, ако стоите през цялото време вътре.
А като гледам и колко ниска оценка има в холидейчек, абсурд!

http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Queen+Elizab … a-hid_125697.html

# 253
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
На първо четене Суено - ходила съм в един от веригата и си беше хубав хотел.

# 254
  • София
  • Мнения: 2 437
Няколко дни не съм влизала, а тук доста се е изписало Laughing
Мишелин благодаря ти за отзивите за хотела и снимките, който си дала  bouquet Много се радвам, когато някой се върне от почивка в Турция и е доволен Laughing Обожавам я тази дестинация!

sissyyy щом няма да излизате от хотела гледай тогава да е с по-голяма площ, за да има къде да се разхождате. Така първите два отпадат ( а и в Кемер ако сте любители на морето почти няма пясък). С най-висок рейтинг от тези трите е Sueno Hotel Beach Side 5*.  Доколкото си спомням Дайма биз е от тази година и използва съоръженията на хотел Дайма. Преди 2-3 години си спомням, че имаше една потребителка, която беше почивала в Дайма и беше доволна.

По въпроса за хотелите 1-ва линия в Турция. На мен пък точно това там страшно ми допада. Хотела не е на самия пясък, а сред градините, обикновено след басейните, а не като при нас - огромните бетонни мастодонти на пясъчната ивица Mr. Green

Тази година в нашия хотел на два пъти бях свидетел да връщат неприлично облечени туристи от ресторанта на вечеря. И двата пъти мъже с шорти тип бански. Така че облеклото определено си е от значение и си има правила, които е редно да се спазват Peace

Отилия (вече Огледалото на форума) не мога да те разбера честно. Няколко пъти споменаваш, че темата е за отзиви и впечатления от хотелите (а не за дрехите например Laughing), в които сме били, а ти самата не посочваш хотела, в който си почивала. Странно ми звучи - няма лошо, че сте ползвали отстъпка и не мога да разбера това какво общо има newsm78

Много харесвам тази тема. Пиша в нея май вече трета година. Тръпна като излезнат офертите, ровим се заедно за хотели, споделяме мнения, питаме се една друга за този или онзи хотел, всеки според възможностите си отговаря на всякакви въпроси и накрая с огромно удоволствие чета отзивите на момичетата след като се завърнат от почивка. Но ще ме извините, но никак не ме интересува как някой си е харесал хотел, защото е "пишкал" в него. Нека да не принизяваме хубавата тема и добрия тон, който цари тук.

Последна редакция: вт, 09 авг 2011, 21:28 от мама МОНИ

Общи условия

Активация на акаунт