На море в Турция - тема 15

  • 130 952
  • 742
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 6 675
berina, а кой е хотела?

# 511
  • Мнения: 10
Благодаря Радина!
Много полезна информация.
Няма гривни ? Интересно!
Пишеш,че плажът е хубав,пясъчен.Има ли камъни във водата?
Е,това най-ме тормозеше тази година.
За гривните -в Амарата и Папилон също нямаше гривни...И във водата е пясък...няма камъни.а водата е много чиста...виждат се рибките как плуват.
Като пътувате гледайте цените на таблата на бензиностанциите.Мисля,че имаше дизел и на 3,45лири.
Лири преди границата може да си купите на 0,80лв.а може и в турция евро да смените за лири идва 0,78лв.курса на еврото спрямо лирата е 2,5.

# 512
  • Мнения: 1 425
Хотела е Мармарис Ресорт Спа. PeaceЕто и снимки.....
http://berina33.multiply.com/photos/album/1/1#photo=1

# 513
  • София
  • Мнения: 6 675
Много са хубави снимките! Simple Smile
За Папилон и гривните потвърждавам - в Папилон Айша също нямаше гривни, всъщност по цялото протежение хотелите в Белек май нямаха гривни.

# 514
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
berina страхотни снимки и много хубаво си ги описала  Grinning до колкото разбрах и в хотела в който ,ще бъдем от 10 септември, също нямало гривни,но това да е проблема,всичко друго да е ок Heart Eyes

# 515
  • София
  • Мнения: 3 414
Ех немога да видя снимките този сайт от 1 година не ми работи,подскача и премига Close

# 516
  • Мнения: 1 425
Качих ги и във Фейсбук,ако искаш пробвай от там да ги видиш.... Peace

# 517
  • EU
  • Мнения: 164
Радина, много полезен разказ, благодаря   bouquet
Берина, добре дошла  Grinning И на нас ни препоръчваха същият хотел, но ние избрахме друг в този рйон
Отивам да гледам снимки Peace

# 518
  • София
  • Мнения: 4 294
къде мога да погледна прогнозата на времето за втората половина на септември за района на Дидим

# 519
# 520
# 521
  • Мнения: 242
Здравей Berina! Добре сте се завърнали! Страхотни снимки. Ето на това казвам аз "мъжка майка" Да са ти живи и здрави!

# 522
  • Мнения: 1 710
Мисля, че Марги може да промени заглавието, така че като влезне в темата, предполагам ще го направи  Peace

Явно е минало доста време от както пуснах темата и вече не мога да правя редакции. Но пък мога да пусна анкета за следващото заглавие на темата ако желаете. Simple Smile

Милинка, весело изкарване въпреки неприятното стечение на обстоятелствата. Дано успеете да компенсирате с друга почивка до края на годината.

# 523
  • София
  • Мнения: 3 414
Някой беше ходил в Анталия за Нова Година-Роял Уингс???? може ли да споделите ходилите?
Морето и времето са ми ясни Mr. Green хотелите и обслужването,а и цените?
Аз съм за анкета!!!

# 524
  • Мнения: 7 605
И аз ще се радвам на мнения от НГ от който и да е хотел   bouquet

Против анкета съм - може да гласуват хора, които хич не пишат в темата, ей така за спорта.

Общи условия

Активация на акаунт