На море в Турция - тема 15

  • 130 962
  • 742
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 7 605
Не ми трябват вече мнения за НГ, току-що направих резервация  Whistling

# 526
  • EU
  • Мнения: 164
 Laughing честито, но само с едно направих си резервация няма да се разминеш  Mr. Green
Подробности - къде, колко нощи, колко пари и т,н.  Whistling

# 527
  • Мнения: 7 605
Тъй де, малко съспенс да има  Laughing

От 30.12 до 6.1.2012 год, в Белек в този нов хотел:
http://www.maxxroyal.com/de/Photo-Video-Gallery  - 100м2 фамилна стая с 2 стаи и джакузи  Flutter
имат отопляем вътрешен басейн 1200м2  Crazy

Ще докладвам после  Wink

# 528
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Някой беше ходил в Анталия за Нова Година-Роял Уингс???? може ли да споделите ходилите?
Морето и времето са ми ясни Mr. Green хотелите и обслужването,а и цените?
Аз съм за анкета!!!

Иве има вече цени - http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/new_year2012/hotel.html?hid= … 7&ohid=517714

Ето го и Макс Роял  http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/new_year2012/hotel.html?hid= … 7&ohid=517846

# 529
  • Мнения: 212
На Maxx Royal-a успях да му видя само вилите, другата част все още не беше готова, доста роял беше Wink Точно до Adam & Eve се намира и по това време шумът от довършителните работи беше доста силен. Турците са царе в тая област и предполагам, че една седмица след това всичко е било готово.

# 530
  • Мнения: 7 605
Да, сега бил готов вече, пък до НГ съвсем  Wink  Не е мой тип хотел за лятна почивка, но за зимата ми се струва идеален.

# 531
  • София
  • Мнения: 3 414
Не ви е срам Joy Mr. Green ама таз цена за 4 дни,мъжа се връща от спорт и го почвам.........
Таня ако не успея да ти се натреса по НГ искам много ама много снимки,аз съм по големите площи Blush

# 532
  • Мнения: 1 479
Здравейте!
Да изкажа впечатления от Pine House Hotel - Antalya - Kemer (Camyuva) 4*, много добър хотел с добра храна и анимация, както и база и обслужващ персонал. Много добър район с много зеленина, много възможности за развлечения (екскурзии за всеки тип) и мнооооого чисто море! Препоръчвам за среден клас хотел и добра почивка с дете или без дете!

# 533
  • София
  • Мнения: 1 841
Някой беше ходил в Анталия за Нова Година-Роял Уингс???? може ли да споделите ходилите?
Морето и времето са ми ясни Mr. Green хотелите и обслужването,а и цените?
Аз съм за анкета!!!
Били сме в  Анталия за Нова година. В клуб хотел Нена Сиде.
Не мисля, че това е най-добрия вариант за празнуване на Нова година, защото липсва най-важното в Анталия- ПРАЗНИЧНОСТТА Sick .
По нищо не можеш да разбереш, че е най-светлия празник през годината.
Абсолютна делничност. Всички големи хотели са извън градовете/знаете го/, празни са, работят един два бара само, не работят ала карт ресторантите.
От външните басейни обикновено е пълен само един, но в повечето комплекси басейните са без подгряване на водата, работят само вътрешните басейни и спа центровете в тях.
Обикновено хотела се напълва на 30 с туристи и от други държави, пристигат и местни, и тогава става дори още по-лошо, защото ресторанта не е пригоден за толкова много хора да консумират наведнъж и е толкова тясно и тягостно в новогодишната нощ, че започваш да съжаляваш, че си там, а не в някое място, където ще чувстваш празника.
Има някаква програма, която е за отбиване на номера и е повече с национална насоченост, турски танци, дервиши и още подобни атракциони, познати ни до болка от анимацията през лятото.
Иначе времето наистина е чудесно, беше около 20градуса, но моя съвет към тези, които не могат да си позволят да ходят два пъти през годината в Анталия е да не ходят на Нова година, когато за три дни ще трябва да платят почти толкова колкото и за една седмица през лятото   newsm78


Последна редакция: нд, 04 сеп 2011, 16:40 от roje22

# 534
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Здравейте, ние се прибрахме с неудоволствие. Бяхме в Кушадасъ, хотел Тусан бийч. след 24часа автобусен преход Русе - София - Кушадасъ стигнахме благополучно. В хотела 6.30 сутринта - мъртвило - всичко спи - усмихнати рецепционисти и пиколо веднага ни взеха багажа и го прибраха в специална стая, сложиха ни гривните и ни обясниха как закуската е в седем, до сауната има стаи в които може да се преоблечем и да се възползваме от даденостите на хотела.  към 11 да проверим дали е готова стаята ни. Това беше супер след дългия път. хотела - голям просторен с четири бара, два басейна - голям и по-малък с детски кътове. Големия е издинат нагоре а не вкопан с големи прозорци през които можеш да гледаш плуващите. Децата, а и някои по- големи се гмуркаха и ни махаха докато си пиехме кафето. естествено и ние махахме на други хора. плажа - пясък - супер ситен - стори ми се по- ситен и от нашия. ивицата е сравнително тясна - от три до един шезлонг в дълбочина, и дълга в единия край завършва с нещо като малък изкуствен вълнолом и скали. ние ходехме там скалите образуваха нещо като заливо-басеинче. както писах преди аз се интересувам от подводния живот - не толкова от плажа и бях тръгнала на дайвинг - но не - на този да го наречем риф имаше такова разнообразие от риби, морски таралежи, различни видове рапани, раци и т.н. че се отказах от дайвинга. храната - сто вида салати, - от зеленчуци, цедено мляко с подправки, булгур с подправки, маслини .... пържени и печени картофи, паста - 5-6 вида, кебапи, печено, скара, плодове, а десертитееее - баклави, сиропирани сладки, кексове, разни техни специалитети - нещо като парфета и други подобни.
Адаленд - приказка от пързалки, басейни големи, малки, страшни и детски и не толкова страшни - водопади падащи отгоре ти в басейна - красота, не отидохме в сииленд - оставихме тропическите риби за Египет - цени - 51 тл. за аквапарк, 101тл за сииленд. който е чел в сайта им - не отговаря на истината - обяд не е включен в цената на билета - на входа си вземаш магнитна карта - 5тл депозит и в нея внасяш колкото искаш парички. с нея се пазарува в баровете и ресторантите. като си тръгваш ти връщат неизползваните пари и депозита.
разходка с яхта - през агенцията - 20 евро - страхотно изживяване - трае целия ден  - водиха ни на три места на първото - плаж с островче с невероятен подводен свят, сини и червени рибки, които плуват с теб и около теб без да се притесняват, таралежите са ясни - има ги навсякъде и трябва да се внимава, анемонии, като вземеш малко макарони или жито от обяда става гъмжимо, хранят се без притеснения. другите две места бяха за плуване и скачане от яхтата - на който му стиска от втория етаж - не пропуснах разбира се.
анимацията - добра, децата се стараеха и бяха забавни и много дружелюбни, шоутата можеше да са и по - добри, но да не издребняваме. Персонала  - повече от гостите - разлееш чаша и докато се огледаш с какво да почистиш, някои е дошъл и свършил тази работа.
единственото което не ми харес в хотела - почистването на стаята, но се оказа че при други гости не е така, явно е от чистачката, а не от хотела.
гида на тез тур беше много зле - абе все едно го нямаше - едно казва друго върши, въобще всички бяхме разочаровани от него, но така и така не го виждахме- добре че не потрябва на никого за нищо.
друго не се сещам още съм под еуфория и не ми е улегнало в главата, ако искайте питайте.
ако ми кажете как ще кача и снимки.
стана дългичко и блъгодаря да търпението.

# 535
  • EU
  • Мнения: 164
Тъй де, малко съспенс да има  Laughing

От 30.12 до 6.1.2012 год, в Белек в този нов хотел:
http://www.maxxroyal.com/de/Photo-Video-Gallery  - 100м2 фамилна стая с 2 стаи и джакузи  Flutter
имат отопляем вътрешен басейн 1200м2  Crazy

Ще докладвам после  Wink
От веригата Voyage  Peace Ще останете доволни, ние бяхме многооо доволни миналата година от хотела им в Бодрум (Торба)
Броя дните до 17-ти останаха по-малко от две седмици Simple Smile)
Ако някой ще пътува на тази дата вечерта да пише  Simple Smile

# 536
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
elan, можеш да си качиш снимките във фейсбук и после да ги копираш тук,а към темата има и албумче в което можеш да ги качиш,ето тук  http://www.snimka.bg/?profile,albums ,парола и потребителско име е turkey

Момичета има ли някой от вас от 10 септември в хотел Silence Beach Resort Side.ще се радвам да се запознаем,ние ще сме с полет от Варна, и искам да ви попитам Сиде на колко км. разтояние е от Алания,и в Сиде имали магазини  с водещи марки като ADIDAS, WAIKIKI, PUMA, NIKE и др.Предварително ви благодаря.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 16:31 от lora

# 537
  • Мнения: 22
Здравейте момичета,
Elan, чудесно е че сте си изкарали прекрасно, искам да те попитам цените, които си посочила за един или за двама се отнасят, искам да си направя някаква сметка с колко ТЛ да тръгнем (приемам съвети Wink). Става въпрос за двамата със съпруга ми и дете на 3 год. Също така мислим да се възползваме и от екскурзиите, които предлагат. Ако някои може да се включи с актуални цени на екскурзии напр. до Ефес, Памуккале и др. бих била много благодарна.

# 538
  • Русе
  • Мнения: 2 153
http://www.snimka.bg/?profile,sort;aid=618556 ето снимките паролата е 5555
mi_ra , цените са за един голям човек, детенцето ви е малко и не знам каква е цената за него. има постоянни маршрутки - от нашия хотел до града 2.75тл на човек. до адаленд ходихме пеш - 10 мин.
а и нещо което може би ще е полезно за някои - в Кушадасъ цените са по-ниски от в другите магазини в които ни водиха - например успяхме да спазарим 8 кутии лукум за 5евро. на другите места толкова струват 3-5кутии. а в аутлетите на марките ADIDAS, WAIKIKI, PUMA, NIKE - е по скъпо от тук в мола, което е странно, но факт. иначе в мгазинчетата в града можеш да спазариш тениска на ADIDAS например за 25тл. ако се интересувате от кожени якета има голямо разнообразие на добри цени - като ходите на сити туровете си вземете имат и намаления и с пазарлък може да се свари до 130-150 долара, а на пазара и до 50$ но качеството не е толкова добро.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 16:12 от elan

# 539
  • Мнения: 1 710
Таня, страхотно! Надявам се да изкарате чудесни новогодишни празници! Хотелът изглежда толкова луксозен и интересен, че и хич да не ти е по вкуса, не може да не те впечатли. Simple Smile

elan, много хубав разказ, четох с удоволствие. Simple Smile Със снимките обаче ударих на камък. Паролата си я написала, ама потребителското име... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт