На море в Турция - тема 15

  • 130 961
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • софия
  • Мнения: 9 590
[q
В Турция ли? На колежката ми не са позволили да замине сама за хотел в Кушадасъ преди 2-3 години. Сега може ли сама жена?
кой не и е позволил и защо?  newsm78

# 661
  • София
  • Мнения: 493
Kodbg, много подробно и полезно за Пайн бей, благодаря! Това за двете стаи е важно, защото по снимки ми изглеждаха мънички.

# 662
  • Мнения: 10 605
[q
В Турция ли? На колежката ми не са позволили да замине сама за хотел в Кушадасъ преди 2-3 години. Сега може ли сама жена?
кой не и е позволил и защо?  newsm78
От туристическата агенция й казали, че не може да бъде настанена сама жена в хотела.

# 663
  • Мнения: 2 134
[q
В Турция ли? На колежката ми не са позволили да замине сама за хотел в Кушадасъ преди 2-3 години. Сега може ли сама жена?
кой не и е позволил и защо?  newsm78
От туристическата агенция й казали, че не може да бъде настанена сама жена в хотела.
Интересно ! Не бях чувала,ще проверя,но не виждам причина .
Нима трябва винаги с придружител Joy Joy Joy
След като мои съседи се върнаха от "Албена" ОИ и казаха "никога повече!",
още веднъж се потвърди решението ми за Турция.

# 664
  • Мнения: 1 525
Не знам аз да има ограничения за пътуваща сама жена  newsm78
И двете години, в които ходя, в групата ни имаше жени, които си пътуваха самички.

# 665
  • Мнения: 2 134
Нека с мнение да се включат Галактик и Татяна !
/Ако това е така,то и сам мъж не би трябвало!/
Офертата за цени вкл. и "един човек в стая",но какво се разбира под човек newsm78

# 666
  • Мнения: 212
За Тез Тур - не е проблем да пътува сама жена, проверявах преди около месец.

# 667
  • Мнения: 22
За  пръв път чувам подобно нещо  Shocked Shocked Shocked съвсем спокойно може сама жена да си ходи само трябва да се пази от турчолята че надушат ли става опасно  Joy Joy

# 668
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
За сама жена не съм чувала да има проблем. Но има хотели, където не настаняват двама мъже в една стая - изрично си го пише обикновенно. Peace Все пак Турция е светска република.

# 669
  • София
  • Мнения: 7 990
Моя приятелка миналата година замина сама на лятна почивка в Айвалък. Преди няколко години в автобуса за трансфера от летището пътуваше сама жена, която щеше да почива в Мармарис.
За пръв път чувам да има ограничения за сами жени.

# 670
  • Мнения: 48
Здравейте,трябва ми много спешен отговор,за което ви благодаря предварително.Утре запазвам Мармарис Парк в Мармарис за периода 24.09-01.10.Маи няма да се намерят места в автобусите-за това тръгваме с колата.Моля за всякакви съвети,имаме само 2 дни-за маршрут,документи на границата-някъде про4етох 4е проверявали дали дължиш пари на държавата (какво зна4и това) и вси4ко което може да ни е от полза.Страх ме е ,4е утре ще платя хотела, а няма да ни пуснат на границата или нещо подобно.Моля,помагайте.

# 671
  • Мнения: 22
cvetence1328  не знам с коя фирма ще пътувате, но защо не звъннете на ориент 99, те имат совалка до Мармарис и може да имат свободни места в автобуса им.

# 672
  • Мнения: 48
Aми то4но тях питах и нямат места,но ще проверят дали няма при някои от техните колеги.В крайна сметка,утре запазвам хотела,а ако трябва и с колата тръгваме.

# 673
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Здравейте, и ние в събота се завърнах ме благополучно от Анталия ,бяхме в хотел Silence Beach Resort Side.Първо за полета сутрента в 9.00 часа бяхме на летище Варна,представителките на Алматур ни посрещнаха с новината,че полет може и да няма,заради неуредиците между Алматур и България Еър.Тъй като полета е комбиниран и с клиенти на Астрал Холидейз,ни казаха,че може и да се осъществи полета,ако собственика на Астрал заплати някъква сума от задълженията на Алматур,или нещо от рода,и така започна великото чакане на летище Варна,докато след няколко часа,ни саобщиха,че ще има полет,но не се знае в колко часа,към 12.30 часа ни допуснаха да си чекира ме багажа и в 14.00 часа благополучно излитях ме за Анталия,полета ни беше час и пет минути,а трансвера около час и половина,към 19.00 часа вече си бях ме по стаите, но не ми стигна,че толкова нерви изхабих през този ден,че за капак  на всичко,не  ни свалили единият куфар от автобуса и то точно с дрехите на детето,вече ми се плачеше,на другият ден в 12.00 ни оставиха куфара в стаята,до там с отрицателните емоции,сега малко за хотела и почивката ни.Стаята ни беше на първият етаж с изглед към входа на хотела,почистваха всеки ден,мини бара го зареждаха също всеки ден,към стаята имаше и малка стаичка като гардеробна,LSD телевизор,безплатен сейф.На нашият етаж беше камариер,много приятно момче.Основният ресторант огромен и много разпръснат,храната може да се каже,че е на средно ниво,но гладен не можеш да останеш,но пък от към плодове, десерти и баклави имаше в огромни количества.Имаше още няколко ресторанта в които можеш да се храниш и да избягаш от голямата навалица,освен тях и още 6 алакарт ресторанта,които също са безплатно,с предварителна резервация, няколко бара,на лоби бара имаше и няколко вида марков алхол Джим бим,Джиби,Балантайс,Бейлис,но трябва да си ги поискаш,само Джим бима беше показан,другите скрити,един огромен басейн и още няколко по -малки,към комплекса има и аквапарк,много яко беше и луна парк,на всеки човек му дават по три билета безплатно за лунапарка,хавлиите за плажа и басейна с депозит,към хотела има и вилички с отделени басейни,много красиви.Хотела е огромен,с хубави градинки  и потдържана територия,всяка вечер имаше анимация в амфитеатъра,хубава беше,както и през деня на басейна и за децата също.Плажът е пясъчен,  но в морето е със малки камъчета,но пък за сметка на това водата кристално чиста и много топла около 29 градуса.Почиващите в хотела основно бяха турци и руснаци,но определено голямо внимание обръщаха на турците.Има още какво да се желае,но ние останах ме доволни.Миналата година почивах ме в Delpfin Botanik и имах ме база на сръвнение мога да кажа,че двата хотела са на кантар,в Делфина обслужването,храната и чистотата го бият от всякъде,но пък всичко останало е в Silence Beach,извинявам се,че стана толкова дълго,ето ви доста снимки,който обича да разглежда http://www.facebook.com/media/set/?set=a.248681798500679.51885.100000765813386 и още http://www.facebook.com/media/set/?set=a.249128741789318.51963.100000765813386

Последна редакция: вт, 20 сеп 2011, 11:11 от lora

# 674
  • Мнения: 2 134
Лора,пак се размечтах!
Хубави снимки,чудесно хлапенце!
Споменаваш Делфин Ботаник - какво не ти хареса там?

Общи условия

Активация на акаунт