Американците! Американците! - Търсенето на незаплютите! - Тема 2

  • 14 137
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 594


Властелин - Бейби

ВицеВластелин 1 - Сарказъм


ВицеВластелин 2 - Джой







Преди да заплювате, първо погледнете Списъка!

Споделени:

1. Джеймс Франко, Матю Макконъхи, Джейк Джиленхал, Едуард Нортън, Кейт Мениг, Мерил Стрийп, Джоузеф Гордън-Левит - Сарказъм и Джой;

2. Джеймс Марстърс, Крис Нот - Бейби и Злата;

3. Шон Пен - Ейнджъл и Джой;

4. Джош Холоуей, Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Оливия Уайлд - Бейби и Джой;

5. Натали Портман - Сарказъм и Мириел;

6. Мат Деймън - Ваня и Севера;

7. Брайън Смит - Ваня, Мириел и Плами;

8. Дани Трехо - Злата и Пуци;

9. Мел Гибсън - Бейби, Тупарова и Гея;

10. Лейша Хейли - Джой и Слънчо;


Общи /всички над 65 г.; всички с филмографии, достойни за уважение и възхищение; всички, станали повод за спор между най-малко четирима властелина; всички, притежаващи невероятна визия, чар и тяло, станали повод за групово търкане/: Брад Пит, Робърт Де Ниро, Джони Деп, Кристофър Уолкън, Харисън Форд, Ал Пачино, Джак Никълсън, Дженсън Екълс, Дензъл Уошингтън, Харви Кайтел;


* Потребителите, отбелязани в червено, могат да бъдат опасни за вашия живот ако усетят, видят, чуят, че налазвате тяхната собственост. Моля не го правете! Моля бъдете внимателни, предупредени сте!

* Имената, отбелязани в зелено не се делят!

Архив:

Тема 1

Последна редакция: нд, 24 юли 2011, 22:06 от H0uSse_Baby

# 1
  • Мнения: 322
Цоп!
Таз Джой кога успя да заплюе целия каст на Връзките?  ooooh!

Поздрав с нещо американско  Whistling

# 2
  • София
  • Мнения: 44 120
ми да се запиша с един сладур-рожденник в новата тема Simple Smile Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 4 594
Ейнджъл, щях да го заплювам още миналата тема. Нали не си го заплюваш? Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 44 120
не, взимай го. Сладко хлапе е , ама не ми е чак за заплюване...не че е за изхвърляне де...и той и Ник Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 594
Ако искаш да ти пиша Ник? Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 44 120
миии....що пък не...пиши ми го Simple Smile колкото повече, толкова повече...нали Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 594
Пиша! Hug

Косата на Ерикчо е жестока! hahaha hahaha







 hahaha hahaha Да ми е жив и здрав!

Blush

# 8
  • Мнения: 3 736
 hahaha Кефи ме властелинната система. Обаче не ми харесва така, само двама, нещо много четно ми идва. Отивам да мисля за трети за щастие.  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 44 120
аххаха дааа..... страшен  стайлинг, грешка няма  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 322
Да не пропусна да си допълня бройката до три с непожелания до момента Иън Сомърхолдър а.к.а мистър Секси Бийст  Joy  Joy

Бейби, докато може да коригираш списъка  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 594
Охх, Джордж бил много секси, ама във филма не ме кефи толкова. Rolling Eyes







Слънчо, тоЗ много... Shocked Rolling Eyes Embarassed Не искаш ли да поделим? Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 44 120
иха...е те това не е истина как никой не се е естил до сега за Деймиънчо Simple Smile

Да, Джордж ми е ту така-ту иначе... ама истината е, че  си ме кефи още преди CSI...га бе млад-млад и зелен Simple Smile

Лошото е, че от появилите се последните години актьори никой не мъ кефи особенно....кво ли ще гледам, като вече застаряващите любимси се пенсионират...

# 13
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Записвам се в темата Бейби благодарство за усилията по списакО  bouquet  bouquet  bouquet,верно много бързо набъбна Crazy и това за властелините е много добра идея  Peace

Въх Слънчо браво за Деайманчо,верно никой не се сети за него,ма това поради причина,че фенките му не пишат тук Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 3 736
Слънчоооо, утрепА ме права! Как се сети за секси бийста!  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт