Американците! Американците! - Търсенето на незаплютите! - Тема 2

  • 14 139
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 219
А като си помисля, че аз и поезията сме скарани... почти завиждам на хората, които разбират какво искат да кажат стихоплетците   bouquet

# 736
  • Мнения: 4 594
То казах да я изпишете, вие се оляхте! ooooh!

Еи са шЪ пусна списъка и после новата тема, само да оправя левълите.

# 737
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
За мен не е важно какво е искал да каже авторът, това е важно за учителките по литература Laughing. Аз се прехласвам по ритъма на стиха, и емоцията, която ми носи лично на мен Simple Smile

хайде, че Джулиан чака за публикация Wink

# 738
  • Мнения: 4 594
Списъкът:

Властелини Level 1 /1-3 бр./:

1. Тупарова - Джош Дюамел;

2. Севера - Джоди Фостър;

3. Анели - Уесли Снайпс;

4. Соня - Сам Трамел, Алексис Бледел;

5. Пуци - Дезмънд Харингтън, Робърт Родригес, Райън Филипе;

6. Слънчо - Кевин Спейси, Джон Малкович, Иън Сомърхолдър;

Властелини Level 2 /4-8 бр./:

1. Валандин - Джеймс Лафърти, Виго Мортенсен, Дакота Фанинг, Луси Лио;

2. Ваня - Леонардо Ди Каприо, Киану Рийвс, Джо Фланиган, Сара Уейн Келис;

3. Таня - Джеймс Дентън, Уди Харелсън, Джулиет Люис, Кирстен Дънст;

4. Гея - Вин Дизел, Скалата, Джош Чарлз, Ерик Робъртс, Шон Фарис;

5. Лятна Буря - Марк Сейлинг, Джейсън Сийгъл, Джесика Алба, Вал Килмър, Тайлър Блекбърн;

6. Емма - Патрик Демпси, Чанинг Тейтъм, Майкъл Хол, Аштън Къчър, Ричард Гиър;

7. Злата с метлата - Брус Уилис, Уил Смит, Хоакин Финикс, Куентин Тарантино, Джейсън Луис, Бенисио Дел Торо;

8. Мури - Лейтън Мийстър, Кристин Бауър, Джейсън Момоа, Мила Кунис, Адам Сандлър, Патрик Уилсън;

9. Плами - Джим Парсънс, Джаред Падалеки, Крис Евънс, Дан Футърман, Кам Гигандет, Шон Патрик Фланъри, Шиа Лабьоф;

10. Ейнджъл - Крисчън Слейтър, Итън Хоук, Мат Лебланк, Майкъл Медсън, Кристен Стюарт, Джордж Ийдс, Джеръми Пивиън, Марк Пелегрино;

Властелини Level 5 /20-27 бр./:

1. Мириел - Том Круз, Крис Пайн, Матьо Бумър, Кевин Костнър, Дженифър Анистън, Матю Фокс, Бен Браудър, Джеф Пробст, Гарет Хедлънд, Миша Колинс, Ема Стоун, Уилям Фичнър, Шейн Уест, Лия Мишел, Крис Колфър, Джейн Линч, Ная Ривера, Джонатан Гроф;

2. Джой -  Мишел Пфайфър, Джулиан Мур, Уинона Райдър, Розана Аркет, Майкъл Тревино, Сара Шахи, Джеймс Кавийзъл, Кевин Бейкън, Ашли Джъд, Гуинет Полтроу, Ан Хатауей, Марлин Матлин, Клое Севини, Кейт Хъдсън, Майкъл Труко, Блейк Лайвли, Джесика Шор, Фелисити Хъфман, Лив Тайлър, Кейт Мениг, Никълъс Кейдж;

3. Сарказъм - Бен Фостър, Робърт Дауни Джуниър, Джулия Стайлс, Матю Пери, Патриша Аркет, Лора Лини, Стив Бушеми, Ед Харис, Сам Рокуел, Дженифър Бийлс, Джон Литгоу, Зоуи Дешанел, Джъстин Тимбърлейк, Шон Хатоси, Майк Патън, Ерик Белфур, Дженифър Карпентър, Патриша Кларксън, Джованни Рибизи, Майкъл Кларк Дънкан, Стивън Дорф, Мариса Томей, Ивън Рейчъл Ууд, Илайджа Ууд;

Властелин Level 6 /28-35/:

1.Бейби - Ерик Дейн, Нийл Патрик Харис, Джаред Лето, Анджелина Джоли, Чад Майкъл Мъри, Остин Никълс, Скот Майкъл Фостър, Ева Лонгория, Сандра Бълок, Закари Куинто, Майло Вентимиля, Кристен Бел, Джейсън Доринг, Райън Хенсън, Toм Ханкс, Джъстин Чеймбърс, Кели Карлсън, Скарлет Йохансон, Ерик Шманда, Шантел Ван Сантен, София Буш, Робърт Бъкли, Ейдриън Грениер, Джеси Уилям, Джеси Меткалф, Дженифър Лопез, Джони Стронг, Кристина Агилера;

Споделени:

1. Джеймс Франко, Матю Макконъхи, Джейк Джиленхал, Джош Лукас, Едуард Нортън, Мерил Стрийп, Джоузеф Гордън-Левит - Сарказъм и Джой;

2. Джеймс Марстърс, Крис Нот - Бейби и Злата;

3. Шон Пен - Ейнджъл и Джой;

4. Джош Холоуей, Джулия Робъртс, Оливия Уайлд, Енрике Иглесиас - Бейби и Джой;

5. Натали Портман - Сарказъм и Мириел;

6. Мат Деймън - Ваня и Севера;

7. Брайън Смит - Ваня, Мириел и Плами;

8. Дани Трехо - Злата и Пуци;

9. Мел Гибсън - Бейби, Тупарова и Гея;

10. Лейша Хейли - Джой и Слънчо;

11. Пол Уесли - Бейби и Плами;

12. Джордж Клуни - Бейби и Сарказъм;

13. Даян Аргън - Мириел и Джой;


Общи /всички над 65 г.; всички с филмографии, достойни за уважение и възхищение; всички, станали повод за спор между най-малко четирима властелина; всички, притежаващи невероятна визия, чар и тяло, станали повод за групово търкане/: Брад Пит, Робърт Де Ниро, Джони Деп, Кристофър Уолкън, Харисън Форд, Ал Пачино, Джак Никълсън, Дженсън Екълс, Дензъл Уошингтън, Харви Кайтел;


* Потребителите, отбелязани в червено, могат да бъдат опасни за вашия живот ако усетят, видят, чуят, че налазвате тяхната собственост. Моля не го правете! Моля бъдете внимателни, предупредени сте!
* Имената, отбелязани в зелено не се делят!

Последна редакция: ср, 03 авг 2011, 22:04 от H0uSse_Baby

# 739
  • София
  • Мнения: 6 219
Леонардо моля в червено! В британската съм мила и добра! Тук - не!  bowuu

# 740
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Бебе, няма ми я Ашли.

Грешка, видях я.

# 741
  • Мнения: 4 594
Цитат
...Кавийзъл, Кевин Бейкън, Ашли Джъд,...

# 742

Общи условия

Активация на акаунт