Косопад - 2 тема

  • 76 558
  • 737
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Косопад - мнозина с тъга сме наблюдавали как губим коса и с надеждата, че ще мине, а не винаги е така.

Нека споделим опит  Hug кой къде е получил подкрепа, къде не е останал доволен ....

Всеки е добре дошъл  Hug

Въздържам се да правя обобщения, защото всеки случай е строго индивидуален и репликиране на решения, успешни в друг случай е неприемливо  Peace

Също няма да правя резюме за косопада  Twisted Evil темата е много обширна  Peace и има много източници за четене  Hug

# 1
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Клеми - намерих инфо за комбинация от приорин и душгел на Bepanthol , но може да им аи с лосион  newsm78

да видим какво ще ти донесат и ще го разнищим  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 6 798
Клеми - намерих инфо за комбинация от приорин и душгел на Bepanthol , но може да им аи с лосион  newsm78

да видим какво ще ти донесат и ще го разнищим  Peace
Hug
След малко тръгвам от работа, ако мъжа ми не го е забарвил в офиса си, ще пиша довечера по някое време.  Laughing Дано да има някакво "космено" приложение. Не че няма да му намеря приложение и иначе, но ми се щеше все пак да има връзкла с косопада, а не да е просто някаква козметика.

# 3
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
ами - ако е възможния душ гел - за който аз видя - има косвена  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 6 798
Душ гел е. Peace

# 5
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
това, което виждам в сайтовете, че душ-гелът е подарък, т.е за теб - безплатен и е инициатива на фирмата - гръцка  Peace вероятно - да го пробват гъркините, да се влюбят и да го купуват  Hug

ако те интересуват повече подробности за употребата - да погледна  newsm78

# 6
  • Мнения: 3 214
Аз само се записвам на този етап; дай боже така да си остана. Изкарах един 5-месечен косопад, който почти отшумя  Praynig
Темата ми е интересна и ще я следя.

# 7
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Честито  Hug сега ще чакаме да тръгне новата коса Wink))

ползва ли продукти в тази посока?

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Последните месеци ми помогнаха Ревалид и Цинк+Биотин.
Косопадът намаля почти до степен на съвсем нормален - имам дълга и къдрава коса, та като тръгне да капе изглежда сякаш падат по няколко шепи, а всъщност е доста по-малко в последно време.
Косата ми като цяло стана по-жизнена. Растат и нови косъмчета. Но сезонните косопади рядко ме пропускат, та да съм подготвена предварително вече  Twisted Evil и за обща култура се записвам да ви чета отново.  Hug    bouquet

# 9
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
ако не е бил сезонен - значи от това е имала нужда   Peace

аз си мисля, че за сезонния ккосопад (пролет/есен) е добра первенция - лятото и зимата да се прави по 1 курс с добавки и ампули/лосион/шампан  Hug

аз лично предпочитам да редувам продукти  Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Само за превенция какви добавки например? Hug

# 11
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
в предните теми съм споделяла - шейка за коса или макси хеър .... повечето противокосопадни - са и превенция  newsm78

разбира се - без тежката артилерия  Hug

# 12
  • Мнения: 3 214
Честито  Hug сега ще чакаме да тръгне новата коса Wink))

ползва ли продукти в тази посока?

Само Стимулисте на Керастаз. Но аз него си го ползвам отдавна - е, преди от време на време; сега ежедневно. Предполагам, че ако бях взела по-крути мерки, можеше и по-бързо да се преборя, но честно казано, не ми се занимаваше. До себе си имам жив пример за всичко изпробвано и никакъв ефект, та и от тази гледна точка пасувах.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 798
Такааа, мъжка им работа. Душ-гела е подарък, както беше предни години с шампоана на Приорин-100мл подарък към витамините. Ама как да очакваш от един мъж да ти схване тази дребна подробност.  Laughing
Макси Хеър до тук го признавам за най-добрия продукт. Но сега заминаваме и не мога да поръчам, че не знам кога ще дойде, нито кога точно ние ще се върнем. След почивката ще поръчам пак, до тогава Приорин.

# 14
  • Мнения: 17 987
Приорин също съм пила- полза не видях  Sad
Клеми, моля те, поръчай maxi hair и за мен, на лични ще се разберем за подробостите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт