Парфюмни размисли и страсти - 139

  • 47 515
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 435
май мога да отговоря с чиста съвест и положително на почти 9-10 от въпросите ooooh!

# 721
  • Германия
  • Мнения: 71
Банда,

Атти ми писа преди няколко дни със заръката да пусна нова тема. Тя е на море за две седмици и въпреки, че има нет достъп - няма време. Какво да предприема като стигнем 50 стр.? Бубс, ще ни оставиш ли да преливаме и да изчакаме Атти да се върне от почивка или да пускам нови листи за писане? Или някой друг, който има желание да го стори? Hug Подскажете, че съм поела ангажимент пред Атти. Hug

# 722
  • Мнения: 7 055
Някой да е тествал вече новият аромат на Прада? http://www.douglas.de/douglas/D%25C3%25BCfte-Damend%25C3%25BCfte … t_3000047020.html
Отзиви? Като гледам описанието/ориенталски/ не е моят тип, но пък знае ли човек...  Laughing

# 723
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Споделям мнението на Годес за Наргилето - силно присъствен, без да е бомбастичен. При по-ниски температури естествено. Развява зашеметяващ шлейф, който не тежи и не душИ. Остава си един от най-най-най-любимите ми. Сега, в тези жеги, поне при мене, нищо няма шанс.
Преди около 2 години се вмествах напълно в признаците на Паячето, сега съм гола вОда.

# 724
  • Мнения: 31 184
Банда,

Атти ми писа преди няколко дни със заръката да пусна нова тема. Тя е на море за две седмици и въпреки, че има нет достъп - няма време. Какво да предприема като стигнем 50 стр.? Бубс, ще ни оставиш ли да преливаме и да изчакаме Атти да се върне от почивка или да пускам нови листи за писане? Или някой друг, който има желание да го стори? Hug Подскажете, че съм поела ангажимент пред Атти. Hug
Не се притеснявай, ако не можеш ти аз ще направя новата тема. Само кажи. Hug  bouquet

Наргилето е прекрасен парфюм. Heart Eyes

# 725
  • Германия
  • Мнения: 71
Денс,  Hug, аз имам готовност- по зададеното от Атти заглавие сглобих текст, въпросът е дали да я изчакаме. Нейното желание е да пуснем нова тема. Тя, милата дори и в отпуска мисли за реда на нещата. Ще пускам като стигнем 50-та, ако Бубс не се включи с благословия за прехвърляне на границата като предния път.


Познавам Наргилето чрез щедрата Милейди. И аз преценявам като добре присъствен и траен, но не бомбастичен. За мен е твърде кулинарен и ми припомня топла палачинка с конфитюр от вишни, но не мога да се изкривя, че не е красив. Красив е. Все пак от ексклузивната серия на Hermes, Vetiver Tonka си остава моя фаворит.

# 726
# 727
  • Мнения: 517
Още един глас за Наргиле-то. Не прави огромен шлейф, но определено завладява всички в близък обсег на въздействие Blush

# 728
  • София
  • Мнения: 38 498
Бях във Фарена и попаднах на едно много мило момиче.
Харесах си определено Montale Roses Elixir.
Имам на блотери Червения и черния  Ауд, ама кой кой беше... newsm78
Напръскаха ме с нещо от Boadicea the Vistorious, което беше ретро и интересно, почна чисто и завърши с много дърво.
Видях и Робер Пиге, ама не посмях да го пробвам.

# 729
  • Мнения: 2 435
L'Agent,можеше поне Виза да пробваш на Пиге,тя не е страшна,много съвременно звучене има.

Аз вече пък си имам мъжкото Гучи Party,в изключително сладурска 30-ка,води се травъл бутилка и е с малко по-различен дизайн от нормалните.ЛМ попита:Това мъжко ли е? пък аз-Неееее,не е мъжко.-само дето той видя че си пише Homme на бутилката Mr. Green Така че все още издирвам голяяяяяма 100-ца. за него Flutter

# 730
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Честити придобивки сладурки!
Интересът ми към Наргилето стана още по- голям. Писах в другата тема за размени с молба, ако някой има 1-2мл да ми прати от него и Ванилия/Тютюн на Том Форд и тук ще помоля за същото. Било срещу заплащане или нещо мое на среща...  Praynig В момента се боря и за едни 4мл на  Том Форд и ако успея да го взема няма да се стискам  Mr. Green

П.С. Много ме е срам да искам отливки за проба....  Blush

# 731
  • Мнения: 64
L'Agent, или новия на Пиге- много е модерен и изобщо не е страшен! Красива тубероза, за мен малко твърде в нормите, но пък много качествена!

# 732
  • София
  • Мнения: 158
Много моля някой да опише прословутото Бяло Пачули на ТФ - с две-три думи и също, момичетата, които горе-долу имат някаква представа за моя вкус - дали ще ми допадне? М? /защото имам въпрос от публиката - "' 'Ся, да ти го взимам ли т'ва? "  Mr. Green /

 Flutter Мерси

# 733
  • Мнения: 2 435
Много моля някой да опише прословутото Бяло Пачули на ТФ - с две-три думи и също, момичетата, които горе-долу имат някаква представа за моя вкус - дали ще ми допадне? М? /защото имам въпрос от публиката - "' 'Ся, да ти го взимам ли т'ва? "  Mr. Green /

 Flutter Мерси
Контеска,не се наемам да изкажа мнение дали ще ти хареса Бялото пачули,защото твоят вкус много се промени,а и не пишеш много,та да съм в крак с тенденциите и предпочитанията ти,ама малко по-назад 1-2 стр. съм го описала с две думи,но са напълно достатъчни струва ми се.

Паяче,доколкото ми известно никой не разполага с  бутилка Наргиле Rolling Eyes

# 734
  • Sofia
  • Мнения: 6 935

Харесах си определено Montale Roses Elixir.


И на мен много ми хареса в началото, но ми напомня Ричи Ричи, а след 3 часа аромата избледнява ,обръща се в обикновен цветок и зазвучава евтино, в противовес на бранда и цената си. Пробвай го по-обстойно преди покупка!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт