Идеи за бизнес 15

  • 102 101
  • 699
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 405
Мерси, Пуканка Simple Smile Аз не бях разбрала, че са на килограм.

като начало мисля да започна като счетоводител в сч. къща, а впоследствие , като се науча, да си направя моя фирма. Ако някой от Вас е минал през това, ще се радвам да ми сподели проблемите по пътя си. Пожелайте ми успех!

Проблемът може да дойде от трудното намиране на работа като счетоводител в счет. къща. Следващата стъпка е доста по-лесна (според мен). Желая ти успех!  Grinning

# 391
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
За дрехи втора употреба наистина е странно. Няма как да ги сложа в платняната си торба дрехите, а и няма как да са в хартиена торба...Дегрален има масово, значи изхода е в него. Той пък е странна птица - наистина се разгражда, но затвърждава навика. Изключвам месо, риба, зарзавати и евтини дрехи.
И как се купуват картофи? Теглят ги в кофа, изсипват ми ги в платнена торба? Simple Smile Ще трябва и пластмасови да си новим!

# 392
  • Мнения: 6 206
аз пък съм много за да се плащат торбичките
крайно време е да разберем, че сме за малко на тази планета и е нужно да я оставим в добро състояние за бъдещето, колкото и лозунг да звучи това
аз не ползвам и взимам торбички от години. и ей жива съм и смея да твърдя, че си живея доста по-добре от много други хора... с най-голямо удоволствие ще таксувам торбичките и въобще всякакви еднократни опаковки и това е.

# 393
  • Мнения: 2 037
ерин, личната ми позиция съвпада с твоята. Но ми трябва информация за наредбата.

# 394
  • Мнения: 4
Имам нужда от дистрибутор за София и околността, с насоченост към авто сервизите. Имате ли идея къде мога да постна обява, че търся такъв?

# 395
  • Мнения: 3 405
Имам нужда от дистрибутор за София и околността, с насоченост към авто сервизите. Имате ли идея къде мога да постна обява, че търся такъв?

в jobs.bg

# 396
  • Мнения: 4
jobs.bg ли е най-посещавания сайт за работа?
освен него някакви други идеи за наемане на дистрибутори?
Анджелина , мерси  bouquet

# 397
  • Мнения: 3 405
В някой сайт за автомобили?

# 398
  • Мнения: 55
Попитай в темата за 'Помощ в търсенето на работа'
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=610868.0

# 399
  • Мнения: 282
Пусни обява във възможно най-много сайтове, така има шанс повече различни хора да я видят, защото в един сайт само влизат едни и същи хора.

Пробвай и тук:  www.epazar.bg

# 400
# 401
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
cars.bg е новият им продукт.

Ерин, писала си след мен и си мисля, че не е към мен, но наредбата ако изобщо някъде я има, е недомислена - продължава бълването на ненужно много и разградими, и не разградими торбички и най-вече това с дръжките е пародия...отрязаха ги и я забравиха...

# 402
  • София
  • Мнения: 1 355
Извинете за нахлуването във вашата тема. Наредбата е публикувана в сайта на Министерство на околната среда и водите, в раздел "Законодателство":

http://www.moew.government.bg/recent_doc/legislation/waste/bg/Na … duktovi_taksi.pdf

В интерес на истината очаквах във вашата тема да намеря някакви коментари по отношение на наредбата, защото смятам, че не е измислена както трябва. Доколкото аз разбрах, продуктова такса ще се плаща за всички торбички под 15 микрона. А останалите? И как да разбера кои торбички са 15-микронови? И трябва ли да таксувам всички торбички независимо от размера на една цена? И още разни такива въпроси... Иначе, разбрах, че вече са се появили проверяващи, които глобявали търговеца, ако не таксува торбичките...

# 403
  • Варна
  • Мнения: 113
Днес са санкционирали колежка, която не е таксувала торбичка.
Недомислието в случая е, че трябва да таксуваме евтините торбички под 15 микрона за 15 ст, а за новите, които също са нерециклиращи и по-скъпи може да не вземаме стотинки.

# 404
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да разбирам ли че варианта да не таксуваме торбичките към крайния клиент е ако купуваме торбички 16 микрона? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт