Любители на кучета-22

  • 38 627
  • 747
  •   1
Отговори
# 360
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Как така изведнъж ....
За Жужка

# 361
  • Мнения: 678
Чак ми се сви сърцето,милата Жужка!!! Flowers Rose

# 362
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Мои приятели вече два месеца отглеждат Найда - намерена в Борисовата градина: http://arsofia.com/bg/20359/nayda-4
Сега са с бебе и две кучета вкъщи и им е малко нанагорно, сами разбирате!  Grinning Така че ако някой хареса Найда /много добро куче/ или знае нещо за нейните стопани /как ли не ги търсиха!/ нека разгледа линка!

# 363
  • София
  • Мнения: 11 116
Милата Жужа  Flowers Rose Flowers Rose

# 364
  • Мнения: 11 344
За най-красивата Жужи  Flowers Rose Flowers Rose

# 365
  • при него
  • Мнения: 1 230
Мама Вили  Hug Hug Hug
много е тежко, аз все още понякога тайно си поплаквам за моето предишно кученце, което си отиде преди 1 година.
Милите душички остават завинаги в сърцата ни и за винаги си ги обичаме.
Как беше онази част от 10-те молби на едно куче:... "а когато мен вече ме няма, ти си намери друго куче и го обичай така силно, както обичаш мен..."  Hug

Жужка, сега тича по някоя тучна поляна, окъпана с цветя   animal037 Flowers Rose Flowers Rose

# 366
  • София
  • Мнения: 750
newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Момичетааааааааааа!!!!
Жужа си отиде!
Изведнъж, неочаквано...
R.I.P. Жужка!

 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

прегръщам ви и аз
RIP
 Cry

# 367
  • Мнения: 654
Не мога да спра сълзите Cry
Аз която съм далечен човек и само от снимки ви познавам,се задушавам от загубата
направо не е за вярване как шампиона Жужи си отиде Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Не можем да отнемем болката ви,но може да я споделим Hug Hug

# 368
  • Мнения: 94
mamavili съжелявам за вашата загуба Cry

# 369
  • Варна
  • Мнения: 141
mamavili, разбирам и съчувствам!

# 370
  • София
  • Мнения: 360
mamavili, най-искрено ти съчувствам!  smile3518
Знам колко е тежко така изведнъж да си отиде, и то в такъв щастлив момент! Само преди месец и половина преживях същото, но сега вече чакаме новото бебе - след две седмици ще го вземем!

# 371
  • Мнения: 986
mamavili,много съжалявам за Жужа  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose .......

# 372
  • Мнения: 678
ОФ.............на право съм бясна и не мога да се побера в кожата си.На бързо да разкажа.Тази сутрин имах пререкания с комшиите.Пенсионери над 70 г,които ме нападнаха ,че кучето ми ръсело косми,и пръста по стълбите била  донесена от кучето......
Точно тези комшии преди  време се надигнаха/живеем на 2 етаж/,че трябва да таксуват кучето като човек и да плащаме за 1 брой член повече,защото вървяло по стълбите.ОК съгласих ме се,нямаме чистачка,защото не искал никой да плаща на такава.Аз живея вече 6 години  в този блок,голяма мизерия е,винаги си  мета до партерното,блока ни се намира до канал и точно същите комшии имат градинка със зеленчуци с кални обувки се качват по стълбите.Преди месец се надигнаха,че не можело само да се мете/поне 3 пъти в седмицата го правим аз или съпругът ми /,а трябвало и да мием.ОК пак се съгласих.И днес ме нападнаха,дядото с голямата метла,а бабето с думи и ръкомахания.Била с помпа и не можела да трае космите от кучето,как сме живеели у нас незнаела.Да поясня ,че и терасата ни до тях е остъклена няма начин да преминават толкова косми у тях.Не  разрешават дори да си тупнеш нещо дребно през терасата.
Кучето има паспорт,ваксинации,обезпаразитяване,и платен данък в общината.Не лае,не застрашава никого,не се освобождава от повода,разхожда се само на поляната която е на 50 метра от блока.И да поясня има още 2 кучета във  входа.На първия и третия етаж..
Моля ви кажете с какво заслужих тази врява сутринта в 10 часа и тези нападки направо ме влудиха,вече 2 часа немога да се успокоя.
Някой може ли да ми копира някакъв правилник към собствениците на кучета.Ще съм благодарна.Много ви моля искам всеки да се изкаже  със свое собствено мнение.
И последно нападайки ме дядото ми вика"Ще ви изселя от тук барабар с кучето............."
Нямам думи.........

# 373
  • при него
  • Мнения: 1 230
Пепи, спокойно мила  Hug
Приеми, че има хора, които не обичат животните. Видяли са, че вие със съпругът ти сте съвестни и дорби хора и затова ви тормозят. Спрете да метете и да миете. Не е ваше задължение. Щом кучето е изрядно - ваксинирано, регистрирано и пр. - и неагресивно - няма какво да ви направят. Завиждат просто и това е, щото във вашата къща има детски смях, а в тяхната най-вероятно (само) старост. Ако ТВОЕТО куче нацапа нещо САМО тогава почиствайте.

Спокойно  Hug Hug Hug
Мъжа ти да им се "озъби" 2-3 пъти, да видиш как ще "клекнат"


Анджелка, и ти ли имаш малко Френчи? Моето е почти на 3 месеца, пак бяло, с едно бяло и едно черно ухо Simple Smile

# 374
  • Мнения: 986
Tatianna,
да,и ние си имаме Френска фурия,не е вече толкова малка-на 10 месеца и половина е-Летисия-голям тормозител!Бяс и половина,но знае как да ми извади душата с памуче....
Добре дошли на новите попълнения!
Редовно ви чето,но напоследък не пиша/не, че Лети няма изпълнения/....Скоро ще кача снимки да видите колко сме пораснали.
mamavili-още веднъж- Hug

Общи условия

Активация на акаунт