Бебешката количка - цяла наука за второ висше №12

  • 64 226
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18
Супер е! Но няма ли с по-големи колелета?

# 46
  • Мнения: 447
Супер е! Но няма ли с по-големи колелета?

Де да имаше...
Наесен щях да бутам такава! За жалост, запазена марка на тази фирма са малките колела, често двойни. Иначе си имат почти всякакви възможни екстри, за които можеш да се сетиш - пълно легнало положение, лесно и просто сгъване, малки размери в сгънато положение, големи багажници, маневреност, дори поставка за чашата с кафето на мама... Освен това са пипнати и като дизайн.

# 47
  • Мнения: 18
 Wink А какво избра тогава?
Виждам, че сме с горе-долу еднакви  коремчета! Моят термин е 4 ноември

# 48
  • Мнения: 447
Ето това:

# 49
  • Варна
  • Мнения: 138
Windy , ти си злато   bouquet

# 50
  • Мнения: 442
Виждам, че много от мамите харесвате АБЦ - тата. Да споделя малко опит - около мен 2 мами вече си продават количките от тази марка, защото са им неудобни - 1. не влизат в колите, 2. широчината на задните гуми е супер голяма и не влиза в голяма част от асансьорите.
За коша за новородено и пълното легнало - хич не се и замисляйте, според мен това е най-доброто за малко бебче, даже четох най-новото изказване на топ оропедите и те отричат кошниците до 3 месец.
Аз купих това и четвърти месец я лангъркам без да спирам и съм супер доволна от избора си: http://www.novobebe.com/bebeshka-kolichka-navington-cadet-fiji-s … deno-bg-2046.html, страхотно стабилна, проходима, коша за новородено е супер широк, даже се и повдига гръбчето на степени, гумите са помпащи и задните се свалят за по-лесно навиране в багажника например, комарник и дъждобран - чудесни, лятния вариант също е с много екстри.

# 51
  • Мнения: 7
Момичета искам да поискам съвет харесала съм количката ClassicalInglesina но не знам в кой цвят този: или
И искам да попитам някой ползвал ли я е и какво мислите за нея.

Последна редакция: нд, 14 авг 2011, 12:55 от Ася.

# 52
  • Мнения: 447
Момичета искам да поискам съвет харесала съм количката ClassicalInglesina но не знам в кой цвят
И искам да попитам някой ползвал ли я е и какво мислите за нея.

Можеш да видиш подобни колички в магазина на вносителя - "Бейби Планет". Моят съвет е да вземеш тъмната - по-лесно ще ти бъде да я поддържаш. Със светлата ще се получи така, че ще трябва ти да и слугуваш, вместо тя да ти служи.

# 53
  • Мнения: 7
Да тъмната по-лесно се поддържа но пък светлата е по-хубава аз и затова не мога да реша иначе до сега да сме я поръчали.

# 54
  • Мнения: 447
Да тъмната по-лесно се поддържа но пък светлата е по-хубава аз и затова не мога да реша иначе до сега да сме я поръчали.

Ааа, не съм съгласна - синята е по-тежкарска.  Mr. Green
Щом имаш колебания и за синя, вероятно чакате момченце. Или греша?

# 55
  • Мнения: 7
Да мъже сме иначе да съм я поръчала бежовата и да съм забравила ама....

# 56
  • Мнения: 447
На мен бежовката ми се вижда малко кукленска. Синята е по-мъжкарска някакси. Не се колебай въобще!

Обаче не е зле първо да се обадиш на вносителя и да питаш в какви цветове я има налична - може това да ти реши проблема по-бързо, отколкото предполагаш.  Wink

# 57
  • Мнения: 7
На мен бежовката ми се вижда малко кукленска. Синята е по-мъжкарска някакси. Не се колебай въобще!

Обаче не е зле първо да се обадиш на вносителя и да питаш в какви цветове я има налична - може това да ти реши проблема по-бързо, отколкото предполагаш.  Wink
Аз вече се обадих налични са в момента само тези два цвята иначе ние бяхме харесали друг цвят който го няма в момента.

# 58
  • Мнения: 431
Моля ви, дайте мнение за Peg Perego Si .

# 59
  • Мнения: 21
Аз да се отчета,купих си количката мечта Grinning Stokke Xplory 2011
Светло зелена,цената и не е толкова висока колкото се говори.Платих 719 евро за модел 2011 година и доставката беше безплатна.Има доставка и до всички европейски страни,за България е 89 евро.

Вече правих няколко обиколки из квартала,страшно удобна количка Heart Eyes
За който се интересува пускам два линка от където може да се поръча.В България чувам цената на Стоккето била космична... Confused Ще кажеш ,че сме страната на милионерите.

link1 аз от тук я поръчах
http://www.babyonlineshop.de/shopart/1005190202.htm

link 2
http://baby-online-kaufhaus.de/cgi-bin/cosmoshop/lshop.cgi?actio … froogle&ls=de

Общи условия

Активация на акаунт