На море в Турция - тема 16

  • 101 074
  • 742
  •   1
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 495
Татяна, Честит имен ден ! Бъди жива и здрава, и все така да споделяш интересна информация за турските курорти с нас.  baloni

# 511
  • Мнения: 4 422
Да не изтърва и последния влак..
Честит имен ден на Татяна с пожелание за прекрасни почивки и пътешествия,на всички останали Таня,Татяна в темата също честит празник   bouquet


Момичета някой от вас да има информация,кога ще пуснат ранните записвания с полети от Варна

Вместо запис в темата.  bouquet
И мен ме интересува почивка с полети от Варна.
Насочили сме се за август, след 18.08. Анталия, може би. Дали ще е много горещо newsm78
Едното ми дете е голямо, ще е вече на 14, другото ще е на 8.
Към какви стаи за настаняване да се насоча?


кошмар ще е ,пика на жегите.

# 512
# 513
  • Мнения: 1 710
Таня, честит имен ден и от мен, макар и със седем-минутно закъснение Simple Smile Да си много щастлива и обичана!

# 514
  • Мнения: 734
Алианц имат следните варианти за застраховка отмяна на пътуване:
1. Мултитрип+покритие за отмяна на пътуване - тези две застраховки в една - ако така е по ясно.

На мен ми предложиха само Мултитрип медицинска застраховка без покритие отмяна при пътуване.  newsm78 Ние в повечето случаи сами се организираме и тези условия за туристически пакети никак не ни устройват.   Wink

# 515
  • Мнения: 9
Здравейте,момичета! Влизам в темата с молба за съвет. Кой от трите хотела според вас е най-добър и защо разбира се?? Предстои ми да резервирам,цените са сходни. Държа най вече на чистота,съвременен интериор, разноообразна храна,добро обслужване? Onyria Claros Carpediem , Grand Belish, Sealight Resort? Последният е на ултра ол инкл,но все пак искам мнение?   bouquet

# 516
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Хайде и аз едно питане
Миналата година бяхме в Делфин ботаник, излишно е да го хваля, достатъчно е говорено в темата за него. Та като бяхме там представителката на агенцията спомена, че при повторно ходене в този хотел или в друг от веригата Делфини може да имаме отстъпки /политика на собствениците/. Тогава така и не се замислих над думите й. После в България попитах в агенцията нищо не знаеха. Някой от вас бил ли е повторно в техни хотели и има ли такова нещо?

# 517
  • Мнения: 1 710
Хайде и аз едно питане
Миналата година бяхме в Делфин ботаник, излишно е да го хваля, достатъчно е говорено в темата за него. Та като бяхме там представителката на агенцията спомена, че при повторно ходене в този хотел или в друг от веригата Делфини може да имаме отстъпки /политика на собствениците/. Тогава така и не се замислих над думите й. После в България попитах в агенцията нищо не знаеха. Някой от вас бил ли е повторно в техни хотели и има ли такова нещо?

Не съм сигурна, че още при повторното ходене правят отстъпка. Имат политика при повторното отиване да издават една карта, с която вече можеш да ползваш отстъпки. Картите са няколко вида, в зависимост от това колко пъти си посещавал хотелите, дават различни по размер отстъпки. Не съм сигурна обаче, че можеш да ги ползваш ако резервираш почивката си чрез туроператор, защото цените вече са договорени, но може пък и да стане. newsm78 В сайта на  Делфините има форум и книга за гости и на едно от двете места съм чела, че руснаците направо отправят запитване за размера на отстъпката, която ще им направят срещу еди кой си номер карта. Така че едва ли сега ще ти направят, щом нямаш карта, но със сигурност ще ви глезят повечко като разберат, че сте там за втори път. Когато ние почивахме, с нас имаше семейство, което отиваше за втори път и почти всеки ден им оставяха нещо в стаята - плажна чанта с логото на Делфин хотелите, някакви плажни принадлежности, плодове и т.н.

# 518
  • Мнения: 242
Здравейте,момичета! Влизам в темата с молба за съвет. Кой от трите хотела според вас е най-добър и защо разбира се?? Предстои ми да резервирам,цените са сходни. Държа най вече на чистота,съвременен интериор, разноообразна храна,добро обслужване? Onyria Claros Carpediem , Grand Belish, Sealight Resort? Последният е на ултра ол инкл,но все пак искам мнение?   bouquet
Мога да дам мнение за Onyria Claros . Били сме там 2009 г., когато го откриха. Хотелът е луксозен с много добро обзавеждане и прекрасен интериор. Територията е много голяма /по спомени 190000 кв.м./ Има добро озеленяване, много басейни, аквапарк за деца и възрастни, доста широка плажна ивица.
Храната беше доста като количество и разнообразие и не се налагаше да се чака. Добра анимация и забавления. Хотелът е разположен малко далече от плажа на височина, но има електромобилчета, с които да се движите из територията му. Аз предпочитам настаняване в основната сграда и впечатленията ми са от там. За вилите не мога да кажа нищо.
За другите два хотела нямам впечатления.

# 519
  • София
  • Мнения: 4 122
Здравейте дами,

И аз имам питане. Тази година пак смятаме да ходим в Турция - Мармарис. Искам да ми препоръчате хубав хотел .... с по голям басейн, да е на плажа и да има повече забавления включени в цената. Двама човека - макс 1200 лв. ( края на септември - 21.09 или 28.09 )
Миналата година както бях писала бяхме в Блу Бейс Делукс - простооо няма нищо общо с сайта и с това, което беше записано, че е включено в цената. Повечето летуващи бяха двойки с деца или възрастни хора. Обслужването беше просто отвратително.

П.П. Него го хванахме и запазихме на Last Minute миналата година ..... и въпреки, че казах на приятелите с които бях, че хотела не е Ок и че отзивите са супер зле, все пак решиха да отидем. А и мацката писа на Емерал Травел ( пътувахме с тях ) и те казаха, че всичко е Ок и че няма да имаме проблеми, НО .... все пак имахме.

# 520
  • Мнения: 296
Много ми е интересно дали съществуват хотели и условия за почивка в турската част на Черно море, т.е. след Ахтопол и Резово? Никога не съм чувала за тази част на Турция, а тя е най-близо до България newsm78 Има ли плажна ивица, къмпинзи, хотели....или някакви градчета? Може би накой от вас е посещавал тази част на Турция Thinking

# 521
  • Мнения: 10 604
Преди 2 години бяхме на Резово и местните ни казаха, че турския плаж не се ползва - бил гранична зона, а и те Черно море не го броели за море Simple Smile, но нямам идея дали наистина е така.

# 522
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Здравейте. Започна голямата чуденка... Харесах някои хотели в Дидим, това са два от тях-
Büyük Anadolu Hotel Didim Resort 5*
DIDIM BEACH RESORT ELEGANCE - 5 *
Не намирам много отзиви за тези хотели, вие какво ще кажете?

# 523
  • Мнения: 195
Привет на всички Hug
Търся в коя агенция предлагат ранните записвания с автобус до Анталия  / Кемер  /Сиде /
но нещо няма много предлагане  newsm78
Рано ли е още или много малко фирми ги предлагат .
Имате ли информация коя агенция вече ги е качила / може и на лични / за да не е реклама

Благодаря ви предварително newsm51

Последна редакция: сб, 14 яну 2012, 07:57 от *borondy*

# 524
  • София
  • Мнения: 58
Ние за това лято избрахме Royal Dragon Hotel, Side. Гледайки офертите за този хотел попаднах на невероятно голяма разлика в цената между две фирми!!!!!!!!!! За една и съща стая, за двама възрастни + дете, за един и същи период от време Тез тур са обявили 1879 евро, а VS Travels 2901 евро. Това са редовните цени, а не за ранни записвания. Е възможно ли е такава разлика?!?!?! И от какво се получава????? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт