Британците, британците! - Да се лее красота! - 29

  • 24 654
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И при мен няма още сняг,само силен студен вятър  cold,ще видим сега по Свищовско кво,там е възможно да има сняг,не се учудвам в метеорологичните особености в него регион  Mr. Green
Иначе се надявах повече да се позадържи хубаво време,а то Crossing Arms

п.п Ще трябва вече нова тема Crazy

# 736
  • Мнения: 2 040
Сняг, студ, вятър и гняс  smile3516

Джой, днес аз пък ще развявам твоя мъж да ти го върна  Laughing Нека ти е зле  Laughing

# 737
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Злате, развявай го моля, тъкмо да събера сили да ида да се тръкна в банята Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Дами, какво да ви пожелая освен един наистина хубав първи снежен ден Hug


Приемете го като прекрасна възможност да покажете на света красивите си шарени шалчета и ръкавички Wink

# 738
  • Мнения: 3 736
Кажи им, кажи им. Аз лично отвсякъде предпочитам есенно-зимните дрехи. Не че тая година има къде да се фръцкам с тях, де.  Mr. Green

# 739
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз имам ново пончо, разкошна нова чанта, прекрасни ботуши, искам сняяяг Laughing

# 740
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
И аз съм с нови ботуши, нова чанта, но със старо пончо, в което ми е студено. Ха, навън пекна слънце.

# 741
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
то вече и помен от сняг няма, сега сме на мъгла, след като няколко часа пече слънце  Joy

# 742
  • София
  • Мнения: 6 219
как да няма помен от сняг, ей сега прокапа пак за около 5 мин... искам да ми пуснат парното вече! с духалка изобщо не ога да се стопля!

# 743
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз се престраших да отворя прозореца най-накрая, тук е топло Rolling Eyes

# 744
  • Мнения: 3 736
Айде НОВА ТЕМА Там може да продължите с мрънкнята.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ако има нужда от актуализация, казвайте.

Общи условия

Активация на акаунт