Индийски филми - тема 2

  • 219 684
  • 562
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 90
teo p филма за който питаш мисля че е badmaash company но за всеки случай провери дали е той Simple Smile
Той е!!! Много благодаря!

# 406
  • плевен
  • Мнения: 1 174
няма за какво teo пак заповядай,изгледала съм над 400 филма което е постижение за мен Simple Smile

# 407
  • София
  • Мнения: 1 433
Здравейте от една току що новоизлюпена фенка на Ритик Рошан!омагьосана съм! Crazy Crazy Crazyот снощи....когато го мернах случайно....не гледам индийски филми......заради него май ще прогледам Crazy Crazy




И аз съм като омагьосана от тогава. Simple Smile) Не харесвам индийски актьори, но Ритик ... направо се влюбих в него. Simple Smile



оф Blush и аз
направо съм #Crazy #Crazy
не харесвах индийски актьори, но сега Blush Blush Blush
изгледах сума ти клипове и трейлъри с него, друг филм не съм му гледала
но...Джодха и Акбар е невероятен, тоалети, танци, песни, атмосфера-всичко е невероятно
отдавна не съм била така зашеметена от филм

Последна редакция: пн, 13 яну 2014, 23:22 от galia2007

# 408
  • Мнения: 1 095
Здравейте от една току що новоизлюпена фенка на Ритик Рошан!омагьосана съм! Crazy Crazy Crazyот снощи....когато го мернах случайно....не гледам индийски филми......заради него май ще прогледам Crazy Crazy




И аз съм като омагьосана от тогава. Simple Smile) Не харесвам индийски актьори, но Ритик ... направо се влюбих в него. Simple Smile



оф Blush и аз
направо съм #Crazy #Crazy
не харесвах индийски актьори, но сега Blush Blush Blush
изгледах сума ти клипове и трейлъри с него, друг филм не съм му гледала
но...Джодха и Акбар е невероятен, тоалети, танци, песни, атмосфера-всичко е невероятно
отдавна не съм била така зашеметена от филм


Просто е различен, екзотичен... няма как да не се хареса с тази визия, но  и с този талант.
Невероятен танцьор.
Погледни и други негови филми.
Тези очи правят впечатление, независимо каква му е ролята.

Последното което гледах е "Огнен път". Много труден за гледане филм,
но Ритик е невероятен. Толкова драматично пресъздаде героят си.
Нямам думи!

Не е необходимо човек да харесва изцяло индийското кино.
По-важното е да не бъде предубеден и ако нещо, макар и само един единствен филм, герой или актьор му е харесал, да си изкаже положителното мнение.

Когато нещо е качествено - красиво, талантливо... ако ще и от Зинзибар да е трябва да му се отдаде необходимото вниманието.

Аз също не познавам индийското кино, но Ритик Рошан възбуди сетивата ми в тази посока.

Поздрав за всички почитателки на Ритик Рошан.  Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 14 яну 2014, 14:00 от kali_georgieva

# 409
  • София
  • Мнения: 1 433
Ритик наистина е невероятен
много харесвам и Айшавария Рай/дано съм написала името й правилно/
имаше един филм с нея-римейк на Гордост и предразсъдъци, в индийски вариант
момичетата бяха индийки, а протипа на Мистър Дарси-американец или англичанин, не си спомням
филма беше много готин, с много музика, песни и танци
ако някой се сеща за името, моля да ми подскаже Praynig  bouquet Hug
като казвам че не харесвам индийски актьори, имам предвид визията, не играта Mr. Green
жените са им много красиви, но мъжете Thinking
Ритик е първият, който ме грабва така, наистина е невероятен, а ролята на Акбар е страхотна
имам го във всичките си любими файлове, със всевъзможни преводи hahaha hahaha hahaha   

# 410
  • Мнения: 1 095

имаше един филм с нея-римейк на Гордост и предразсъдъци, в индийски вариант
момичетата бяха индийки, а протипа на Мистър Дарси-американец или англичанин, не си спомням
филма беше много готин, с много музика, песни и танци
ако някой се сеща за името, моля да ми подскаже Praynig  bouquet Hug


http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=169804&hit=1

# 411
  • Мнения: 3 118
Здравейте момичета,
Взимам си думите назад относно причината за раздялата на Ритик Рошан и жена му Сузан Рошан. Тези дни поизчетох доста статии в нета и изглежда нашия всеобщ любимец е доста влюбчива натура - особено с екранните му половинки.
Доста е изписано за връзката му с Kareena Kapoor, с която си партнират в цели пет филма:
Kaho Naa… Pyaar Hai (2000)
Kabhi Khushi Kabhie Gham (2001)
Yaadein (2001)
Mujhse Dosti Karoge! (2002)
Main Prem Ki Diwani Hoon (2003)
. Връзката им започва отпреди да се ожени Ритик за Сузан и после, разбира се бива спрягана без да има неопровержими доказателства за това. Слуховете са толкова явни, че Ритик отказва повече да играе с нея.

Инфо оттук (пък и от много други места)  Simple Smile







Следват слуховете за евентуална връзка с моята любимка Aishwarya Rei. Двамата играят заедно в
Dhoom 2 (2006),  Jodhaa Akbar (2008) и Guzaarish (2010). Изданията пишат, че единствената екранна целувка на Aishwarya Rei въобще в кариерата й е тази с Ритик в Dhoom 2. Ако си го спомняте внимателно, обаче, тя по-скоро не вложи грам емоция в нея, дори смея да твърдя, че едва дочака да отмести главата си. http://sakshijuneja.com/blog/2006/11/25/aishwarya-hrithik-roshans-kissing-affair/. Може би всички писания са просто медийна реклама. Друг интересен факт, за тези които не знаят, е че мъжът на Айшваря също участва в Дуум 2 и това е полицаят, който ги преследваше Abhishek Bachchan.


Накрая идва историята с Barbara Mori - горещата мацка от Хвърчила Kites (2010). Изглежда тя до голяма степен има пръст в раздялата между Ритик и жена му. В мрежата пише, че той много искал да участва и в други филми с нея и бил много впечатлен от професионализма й  Simple Smile
http://www.desipowerchat.com/bollywoodnews/x11-hrithik-roshan-co … -barbara-mori.htm
http://entertainment.oneindia.in/bollywood/features/2013/hrithik … tures-103705.html
Признавал е пред приятели, че не може да си я избие от ума, но много иска да запази брака си.


Има писано дори за евентуална негова връзка с Priyanka Chopra, с която си партнират в Krrish (2006), Agneepath (2012) и Krrish 3 (2013), което според мен си е чиста доза реклама. По-скоро тя е спрягана да има афера с Шахрук Хан.

Дали са верни горните твърдения или не са, не знам, но развода на Ритик и бившата му жена е факт за жалост.



http://www.indiatimes.com/entertainment/bollywood/birthday-speci … an-121889-18.html За намаляване на тъжното настроение малко с нимки с него, рядко срещани. Тук има снимка с Бил Клинтън и в музея на Мадам Тюсо със семейството му. Обърнете внимание на изражението на Ритик  Mr. Green

Последна редакция: ср, 15 яну 2014, 11:52 от Пит

# 412
  • Мнения: 528
Хах, какво се оказва? В Mujhse Dosti Karoge! - филм, който съм свалила преди година, поради интерес към индийското кино, но по някаква или друга причина още не съм изгледала, участва Ритик, как бързам сега да го зигледам. Simple Smile)

# 413
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 683
Аз дълго отлагах Хвърчила, снощи най-накрая го гледах, въпреки ужасния звук. Много ми хареса, а Ритик е наистина много красив и много талантлив.

# 414
  • Мнения: 425
Хм...по повод информацията по-горе-както се казва Нищо ново под слънцето!за жалост....обаче изкушенията дебнат отвсякъде и с толкова красиви жени наоколо,и с този наш красавец...жалко..никак не е за учудване...

А тази гореща  сцена с голата мацка от къде е?? Shocked

Аз изгледах 4 негови филма досега/Китес,ДООМ2, Молбата ,и Джодха акбар/-Фаворити са ми Guzaarish i Дjodha Akbar засега-мога да гледам отново и отново любими сцени.....

kali_georgieva,какъв е превода на Огнен път и къде да го търся? Благодаря!  bouquet


аа и на младини никак не ми харесва Rolling Eyesсъвсем друго излъчване има Shocked

П.П.Отпразнувал е  40я сирожден ден на лодка/яхта с децата си и роднини ,скромно в тесен кръг...за разлика от миналата година когато жена му е организирала голямо парти в негова чест

# 415
  • Мнения: 3 118
А тази гореща  сцена с голата мацка от къде е?? Shocked
....
Аз изгледах 4 негови филма досега/Китес,ДООМ2, Молбата ,и Джодха акбар/-Фаворити са ми Guzaarish i Дjodha Akbar засега-мога да гледам отново и отново любими сцени.....
....
kali_georgieva,какъв е превода на Огнен път и къде да го търся? Благодаря!  bouquet

Тази сцена е от Хвърчила, явсно всички сме гледали някакъв леко осакатен вариант на филма  Mr. Green

На мен много ми харесва филма "Животът не се повтаря"
http://www.imdb.com/title/tt1562872/
Има го в Замунда мисля.

И този огнен път май изтеглих оттам и нямам поблем с превода. Simple Smile

# 416
  • София
  • Мнения: 1 433

имаше един филм с нея-римейк на Гордост и предразсъдъци, в индийски вариант
момичетата бяха индийки, а протипа на Мистър Дарси-американец или англичанин, не си спомням
филма беше много готин, с много музика, песни и танци
ако някой се сеща за името, моля да ми подскаже Praynig  bouquet Hug


http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=169804&hit=1

хиляди благодарности  bouquet  bouquet
както и за споделеното инфо по-горе Wink
 

# 417
  • Мнения: 3 118
Дубрютру!
Вчера гледах огнен път Agneepath. Според мен това е една от най-трудините и най-добрите роли на Ритик Рошан. И физически и емоционално ми се вижда доста изцеждаща. Не съм гледала оригинала, но като цяло целия филм е мрачен и доста кървав. Добре са подбрали и гнусните герои. Но пък искрено ме зарадваха няколко от шарените моменти във филма, естествено докато изпълняват песни и пеят - истинска феерия от цветове. От този филм ми е и любимата снимка на Ритик Рошан

Много ми хареса и кратичката роля на Катрина Каиф http://en.wikipedia.org/wiki/Katrina_Kaif, която партнира на наш'то момче в Животът не се повтаря. Тук тя забавлява бандюгите докато пее и танцува.

Скрит текст:
Профилът на Сузан Рошан във фейсбук: https://www.facebook.com/Suzzaneroshankhan
Интересни неща пише в течение на времето


Филмът изглежда много готин, още довечера ще го изтегля, за да разконцентрирам малко гъстия облак Рошан в главата ми Mr. Green

Последна редакция: чт, 16 яну 2014, 10:24 от Пит

# 418
  • Мнения: 1 095
Здравейте!  Hug Hug Hug

"2013 година ме изпита..."
(интервю от 10 януари 2014)

Тъй като днес Ритик Рошан навършва 40 години, той разказа за това, каква "физическа, емоционална и умствена" трудна като година  е била за него 2013 г.

През изминалата година Ритик Рошан се появяваше в новините по разни причини - отначало заради неговата операция на мозъка, след това с успеха на "Криш-3", а съвсем наскоро и за раздялата със съпругата му Сузана. Сега, когато навършва 40 години, актьорът откровено говори за възходите и паденията през изминалата година.


Днес навършвате 40 години. Каква беше за вас 2013 година?
Както се казва в мое любимо стихотворение: "Ако вие се сблъскате с триумфа и нещастието... еднакво се наслаждавайте и на едното и на другото". През 2013 година видях най-големият успех в моя живот ("Криш-3"). В същото това време годината ме изпитваше всячески - физически, емоционално и умствено.


Какво очаквате през 2014 година?
Смятам да създам прекрасен живот, пълна победа, която да вдъхновява децата ми, да станат силни, да не се боят да "хванат живота за рогата" и при всяко излитане (триумфиране) да се научат да бъдат още по-скромни.


Имате ли някакви планове за празнуване на рождения ден?

Винаги съм мислел, че моите 40 години ще ме накарат да погледна назад и да видя, какъв път съм минал. Но сега го приемам като един обикновен/обичаен ден. Усещам, че моето истинско пътуване сега започва. Време е да погледна в бъдещето с още по-голяма сила, за да реализирам своя истински потенциал.
Мисля да празнувам рожденият си ден с децата си и семейството си по море, да се насладим на спокойствието и да се занимаваме с водни спортове.

Какво си пожелахте на рождения си ден за тази година?
Единствената ми молитва - добро здраве за мен и семейството ми. За моите деца, за Сузана, за моите родители, Сунайа (сестра му) и всички, които обичам.

Харесва ли ви да празнувате рождения си ден на парти?
Определено не, но имам усещането, че тази година това може да се помени.

Какви бяха вашите възходи и падения през 2013 година?

Възходите и паденията са част от живота. Когато се намирате във възход, трябва да се "пързаляте на гребена на вълната" и да се наслаждавате на това. А когато имате спад, сте длъжни да гледате в бъдещето, да използвате чувството си за хумор и да се смеете още по-силно.

Последна редакция: чт, 16 яну 2014, 20:06 от kali_georgieva

# 419
  • Мнения: 1 095
Снимки от фотосесия с Барбара Мори.









Общи условия

Активация на акаунт