Подсъзнанието може всичко 45 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 100 990
  • 779
  •   1
Отговори
# 75
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Момичетаааааа  smile3525

Имам нужда от мнение за упражненията на Норбеков: дали някоя от вас има лични впечатления от тяхното действие и дали ако ги слушам на руски , ще имат ефект.Вярно, че руският е разбираем в по-голямата си част, но все пак....

Предварително благодаря на всички, които се включите с мнение!!!

Това не е медитация, важното е да разбереш как точно се правят. Много съм доволна. Няма начин да не се справиш  Peace

Справочник с линкове по системата на Норбеков




http://oggin.net/video/norbekov-video/

Последна редакция: пн, 31 окт 2011, 23:11 от Lenny_Pld ॐ (With love)

# 76
  • Мнения: 73
Привет, феички любими!
Аз съм ползвала упражнението "Октава" на Норбеков и съм много доволна. Мои приятелки постигнаха направо чудеса с неговата система. Така че, смело напред, Красчо - и на руски си действа чудесно! Heart Eyes

Малко в аванс - честит Ден на народните будители, прекрасни! Много го обичам този празник - точно като за нас е Hug Успешна и благодатна мисия, мили! Heart Eyes

" Истинската любов желае на ближния истинните блага..."
Игнатий Бранчанинов

# 77
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Някои са си влезнала в роля покрай Halloween  Joy


Честит ви ден на Вси Светии  Hug  


п.п. при мен все още е ден








# 78
  • София
  • Мнения: 642
ДОБРО УТРО!!!

Хайде да пийнем по едно кафенце заедно, пък после ... денят ни зове.






# 79
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Като чета напоследък, се чудя дали да не се запиша  в темата с Хоопонопоно Благодаря ти, прости ми....

Няма да сбъркаш. Може да комбинираш ТЕС с Хоопонопоно. Не е трудно и не отнема време. Успех!

# 80
  • Мнения: 1 422
Честит празник!!

# 81
  • Мнения: 1 280
Здравейте Момичета и Момче !  Hug Отдавна не съм минавала, но днес идвам за да ви пожелая един страхотен месец... и искам да го направя с този малък подарък за вас... Днес  дъщеря ми ми го изпрати, докато се е връщала с рейсчето от училище го е снимала с телефона... Двойна Дъга... Laughing


Make a Wish ! Hug

# 82
  • Мнения: 1 422
Made a wish  Hug Flutter

# 83
  • Canada
  • Мнения: 277
Привет мили Феи! Hug
Изгубих ви дирите и бързам да се запиша...
И аз като Сладурка се бях заблудила и пишех желания на пълнолуние, но сега използвах новолуние на Скорпион(мойта зодия) да ги пренапиша, надявам се да ми донесе късмет...
Вълшебна седмица ви желая! Heart Eyes 

# 84
  • Мнения: 1 181
Здравейте! Отдавна разцъквам темата и поразглеждам тук и там.
След няколко доста големи негативни събития в живота ми за последните няколко години, последното от които съвсем скоро, реших вече да се разпиша в темата. Всъщност искам да ви следя по редовно, темата е много интересна и полезна, а на мен ми писна да съм смачкана, объркана и негативно мислеща  Rolling Eyes  Тепърва ще разгледам линковете и ще чета какво сте писали назад във времето, изтеглих си дори някои книжки вече и смятам съвсем сериозно да опитам да внеса някаква положителна промяна в живота си, че ми писна..  Simple Smile  А при вас е толкова уютно и приятно Hug

# 85
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Като чета напоследък, се чудя дали да не се запиша  в темата с Хоопонопоно Благодаря ти, прости ми....

Няма да сбъркаш. Може да комбинираш ТЕС с Хоопонопоно. Не е трудно и не отнема време. Успех!


Кот, тя май нямаше точно това предвид  Thinking

И на мен не ми е приятен тонът напоследък. Доста народ избегА по тая причина.
Май идеята не е да се докажем кой е по-по-най, нъл тъй newsm78 Или бъркам?



Кара, добре дошла Hug

# 86
  • Мнения: 72
Здравейте, не съм писала много време. Намерих нещо, което искам да споделя с вас и разбира се ще чета и коментарите  Hug Обичм ви и ви прегръщам!
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2011-11-01&article=387283
има го и тук, във вестника е в мистерии
http://indigota.com/index.php?topic=4079.0

# 87
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Делфина фон Ю, hahaha hahaha hahaha  New age кифла - много на сериозно си взела думите на нашия приятел Joy


Я и тук да си задам въпроса  Wink


Някой правил ли е Тибетските прошки на Алена?

Моля да споделите вашите ЛИЧНИ впечатления и усещания от този ритуал, БЛАГОДАРЯ    bouquet





"Животът ме направи комедиен актьор. Или трябваше да се поддам на общия мрак и опустошително отчаяние или да им се надсмея и да ги обезкуража със смях. Понеже открай време ме майтапят, че усмивката ми е моя запазена марка, нямах голям избор ... избрах смеха. А от друг ъгъл погледнато, по-широк, не остър, а тъп (като нямам предвид, че казвам нещо тъпо, напротив), някой друг е избрал преди мен и ми е вдъхнал своята искра. Моята задача е от дадения материал, да си приготвя един ВКУСЕН ЖИВОТ. .... реших да поднасям от себе си сладкиши - подслаждащи живота усмивки. А не да вгорчавам с тъги, кисели и горчиви гримаси. На мен ми е вкусно да си живея живота.... Имам апетит за живот... Обичам да раздавам радост на другите. Тогава съм най-щастлив. Когато карам другите хора да се усмихват, или като ги разплаквам, но от смях, не като им разплаквам... майките..."

Кръстьо Лафазанов - интервю за сп."Бон Апети"

# 88
  • Мнения: 0
Pinkito Благодаря ти за прекрасният подарък.  Не помня от къде но скоро си мислех нещо свързано с двойните дъги. Не помня какво, нито дали беше мисъл или прочетох нещо свързано с тях ... но ти Благодаря newsm51.

Щастлив и усмихнат месец на всички, които си позволят да го получат или поне си го пожелаят  Hug

# 89
  • София
  • Мнения: 4 349


Някой правил ли е Тибетските прошки на Алена?

Моля да споделите вашите ЛИЧНИ впечатления и усещания от този ритуал, БЛАГОДАРЯ   bouquet

А не трябва ли най-вече да простим на себе си?  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 И да се изчистим от мъчителните  чувства на гняв, раздразнение, негодувание, омраза, отмъстителност.

Общи условия

Активация на акаунт