Форумски липси - 4

  • 95 627
  • 741
  •   1
Отговори
# 390
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Покрай мъжкото нашествие напоследък закопнях за представител на другия пол, който да ме жегне малко от малко, да му се изкефя, да ми е интересен и се сетих за Дейв Ломбардо...

# 391
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Усеща се липсата на Октопод с рокля, Дона, Касита, Трещерица /като, че ли влиза много рядко/  Grinning

Отдавна не съм засичала Фортуне,  Джианна /ще им пиша лично/ Слънчева /винаги ще я помня с този ник/ ми липсва Тук. Въпреки, че сме дружки на едно друго място  Grinning

От мъжката част: Сребърния / Où êtes-vous, mon ami?/ Призракът, Пронобис  Grinning

# 392
  • Мнения: 2 457
Покрай мъжкото нашествие напоследък закопнях за представител на другия пол, който да ме жегне малко от малко, да му се изкефя....
Трудна работа, Акаш.  Simple Smile По мое мнение вероятността клони км нула. Мъжете,  които "жегват" не кесят в женски форуми в петък вечер  (или която и да е вечер )в компания на обвързани, бремени и с деца жени. Wink
Тук се лигавят или тийнове или дърти коцкари. Нормален мъж не може да вирее тук. Дори и да влезе такъв, бързо ще разбвере, че не му е тук мястото .Това е моето мнение от наблюденията, които  имам от както съм във форума.

# 393
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Бе, случвало се е от дъжд на вятър през годините... На форум по един все се намира да ми е готин. Grinning

# 394
  • Мнения: X
Жалко, че и Black Cat 13 се отказа от форума. Надявам се да е временно, тъй като ми беше много симпатична.


Ша, добре го каза. Peace

# 395
  • Мнения: 927
Жалко, че и Black Cat 13 се отказа от форума. Надявам се да е временно, тъй като ми беше много симпатична.
....

И тя ли се отказа. Сега кой ще ни радва с красивите си ревюта(суочове) и прекрасните обяснения към тях(бяха като приказка) в една темичка в която и аз се разписвам. Все чаках да видя неин пост там, а то какво било. Жалко. Дано е за малко и пак да се появи.

# 396
  • Мнения: X
Жалко, че и Black Cat 13 се отказа от форума. Надявам се да е временно, тъй като ми беше много симпатична.
...
Дано е временно, и на мен ще ми липсва

Ева на сцена, да отбележа липсата и
Дано вече е добре

# 397
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво се е случило, защо "вече да е добре"?
Касита нали започна като детска учителка да работи преди време, явно хич няма време. Аз дори лекичко й съчувствам, защото с 30 деца в група е много трудно. Дано да й стигне ентусиазмът и любовта към децата, за да получава удовлетворение от професията!

# 398
  • София
  • Мнения: 23 129
Каси хвърля по едно око на форума, но просто си е взела почивка от писането.  Peace На мен ми липсва.

# 399
  • Мнения: 2 216
Sаule пише ли?

# 400
  • Мнения: 9 009
Red velvet ми липсва.

# 401
  • Мнения: 14 793
И аз преди доста време писах за Ева на сцена.Какво и е било?Без да знам нищо и аз просто и пожелавам да е добре.

# 402
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Бърдс Флу не съм засичала скоро. Надявам се да се появи отново скоро

# 403
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Сега забелязах, че Ша се е замразила. Жалко.

# 404
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Явно на някои им е трудно просто са спрат да пишат и да си 'починат' от форума.  Rolling Eyes
Пристрастеност .....  Rolling Eyes трудно е да се контролираш  Wink
Дали замразяването помага  Rolling Eyes
винаги може да се 'върнеш' с ново потребителско име/акаунт  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт