Ин витро Плевен - 5

  • 75 034
  • 745
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 737
Здравейте момичета  Hug
отново се вписвам в редиците ви, този път като пациентка на д-р Ст Стефанов  Blush надявам се, скоро да съм сред стартиралите  Praynig Много късмет на всички! Peace Hug Hug Hug

# 556
  • на брега
  • Мнения: 1 093
Десдемона  Hug  Hug  Hug От сърце ти желая късмет и успешна процедура с щастлив финал!
Аз от утре започвам се декапептила!

# 557
  • Мнения: 63
Здравейте момичета  Hug
отново се вписвам в редиците ви, този път като пациентка на д-р Ст Стефанов  Blush надявам се, скоро да съм сред стартиралите  Praynig Много късмет на всички! Peace Hug Hug Hug

Честит нов доктор и да ти е на късмет  Simple Smile

Момичета, помагайте...  Вчера бях при Катя Тодорова. Изписа ми освен еутирокса, селен, лимфомиозот, метфогама и омега з, които си пия редовно, и ПРЕДНИЗОЛОН КОРТИКО по две таблетки вечер в 22 ч.(за намаляване на антителата) и препоръчва вливане на 40 амп. имуновенин (за неутрализиране на антителата)в деня на ЕТ заради високите ми МАТ. Като преднизолона да не го спирам и при положителен тест...
Днес говорих с моя ендокринолог, който е категоричен, че не трябва да пия преднизолон, защото е кортикостероид и ще подтисне ячниковата функция, което преди стимулация не е добра идея.
Пък и нали ще вливам имуновенин има ли смисъл да се тровя с преднизолона?
Не знам какво да правя....   Ако имате мнение по въпроса, моля споделете!



# 558
  • Мнения: 4 737
Лучия, Дани благодаря ви момичета   bouquet  Hug
Дани, аз също пих при опита си Преднизолон Peace само, че по една таблетка в 22.00 имах изписани защо 2 при теб недоумявам  newsm78 Иначе, освен него също имах вливане на Имуновенин 30 ампули беше при мен някъде 7-10 дни преди ЕТ и пак толкова след положителен тест ...Само, че намен тези вливания, плюс Преднизолона ми бяха изписани от д-р Емин и препотвърдени от доц Конова т.к към него момент аз нямах никакви проблеми с ЩЗ а само гранични НК клетки Sick И на двете ви Praynig успешни процедури Peace! Искам скоро и аз да се похваля с такава Blush

# 559
  • Мнения: 4 651
 Дани и аз имах преднизилон, но мисля преднизилон Ф по една вечер в 22. Пих го от началото на блокажа и една седмица след + тест, когато други лекари ми го спряха.

# 560
  • Мнения: 63
Дани и аз имах преднизилон, но мисля преднизилон Ф по една вечер в 22. Пих го от началото на блокажа и една седмица след + тест, когато други лекари ми го спряха.

f(x), за какво ти беше изписан преднизолона?
Десдемона, да разбирам ли, че са ти изписали без причина преднизолон и имуновенин?

Съвсем се обърках... Смятам да поговоря по въпроса и с д-р Стефанов другата седмица и ще решаваме какво да правим...
Благодаря ви, момичета!

# 561
  • Мнения: 4 651
Дани, никаква идея нямам. Останах с впечатление, че го изписват на всички.
Емин го изписваше на всички, с такова впечатление останах, четейки другите момичета в темата.

# 562
  • Мнения: 1 661
Дани, никаква идея нямам. Останах с впечатление, че го изписват на всички.
Емин го изписваше на всички, с такова впечатление останах, четейки другите момичета в темата.
Точно така.  Емин го изписваше на всички без някаква определена причина. Peace

# 563
  • Поморие
  • Мнения: 186
В много клиники изписват преднизолон заедно с поддържащата терапия след трансфер.Чела съм,че подтискал имунната система,за да не отхвърли организма ембриона.

# 564
  • Мнения: 168
Късметлийка както Меги вече е писала аз бях със задържан фоликул. Махнаха ми го с процедура наподобяваща пункция( с упойка ), след което лежиш известно време и те пускат да си ходиш. Не се притеснявай, не е страшно,но трябва да ти го махнат.За цената не си спомням.

# 565
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 155
Ивка благодаря за отговора  Hug
Искам и аз да отбележя че съм пила Преднизилон преди 3-те ми опита във Варна. Във Варна го изписваха профилактично на всички. Незнам само дали този КОРТИКО е по различен.

# 566
  • Мнения: 4 737
Дани сега си погледнах и нещата, от вс хормони на ЩЗ- МАТ е бил леко над горна граница Blush към него момент на опита ми, както и граничещи НК клетки, аз също бях на Преднизолон Ф, този кортико незнам какъв е, но мисля, че в момента няма производство на Ф-а Sick

# 567
  • Мнения: 63
Ивка благодаря за отговора  Hug
Искам и аз да отбележя че съм пила Преднизилон преди 3-те ми опита във Варна. Във Варна го изписваха профилактично на всички. Незнам само дали този КОРТИКО е по различен.

kasmetliika, спомняш ли си по каква схема го пиеше - по колко таблетки, преди или по време на самата стимулация, до теста или и след това?

Преднизолон кортико 5 мг си е стария преднизолон - беше спрян през 2010 за пререгистрация и му промениха името. В момента се предлагат и двата вида кортико и ф, но каква им е разликата не знам.

# 568
  • Мнения: 4 651
Ф-ът съдържа по- малко от активното вещество.

# 569
  • Мнения: 36
Здравеите момичета , на 24 т.м. , ми беше трансвера , макар и в др.плевенска клиника- РЕПРОМЕД , аз невиждам нищо лошо от това да се намеся и да прокоментирам някоя от темите във ващия форум.Първо да ви кажа мн.достоверна новина за др. Емин , той е освободен (изгонен ), от клиниката заради това , 4е е трансверирал оплодени яиицеклетки (донорски) от циганки , на балгарки , но без тяхното сагласие или знание , и именно от тук идванежеланието на нито една по уважаваща себе си клиника да се ползва от услугите на един макар и толкова добар специалист в своята област , а в това няма 2мнения, тои наистина е един виртуоз в ИНВИТРО - процедурите. Вапреки , 4е от написаното от вас , той доста избирателно според мен е гледал на пациентките си , кам едни е имал по- отзивчиво отношение и е бил по словоохотлив , а към др. се е отнасял доста грубо и не етично(напр.кам по дебелите  е имал по лошо отношение , а всишки вече знаем, че килограмите ,не са от най-голямо значение , при инвитрото , там има други показатели и критерии , но това е др.тема) , но това не прави един специалист по можеш или не , важен  е крайния резултат , а др.Емин не веднаш се е доказвал , впрочем той е един от наи успелите инвитро-специалисти.Но това негово качество на доказал се добар специалист , изобщо не му е помогнало и той е напално отритнат от гилдията на гениколозите , занимаващи се с инвитропроцедури , само защото е посегнал кам една свещенна материя да ни разваля на нас балгарите генофонда , разберете ме момичета , когато го научих това ,бях потресена и с изпраяена коса, нямам нищо против малцинствата и те са хора , но без да знаеш и да си сагласен да ти трансверират цигански ембриоми....това  е престапление , повярваите ми источника ми мн. уважаван специалист , но името му мисля че не е от голямо значение за вас, но на лични ще ви го пратя , ако го иска някои. Та затова др. Емин , никоя уважаваща се клиника , него иска в редиците си , в момента се  спряга някаква исмислена и самнителна клиника Афродита , но и там още не саму потвърдили , че може да започне работа.Както и дае , все пак това беше само да ви поесня на тези които се чудеха, защо той все още няма потвардена клиника, а пред професионализма му и пред това , 4е е направил хиляди двоики щастливи му се прекланям , и на онези на които  е помогнал никога не трябва да го забравят и да са му благодарни. Момичета относно , с кой да го замените , екипа на КИРИМ , е един от най- добрите и успеваемостта на клиниката  ена 2 ро място в страната .Аз сам лична приятелака и до скоро пациентка на  др. Барзашки и бих го препорачала на всяка една от вас без да се замисля , имала сам и срещи по др .поводи и със др.Стефанов , ин за него немога да кажа лоша дума , отзивчив ерудиран млад специалист , на който са му заложени големи надежди и които той е започнал да защитава доста успешно и с бързи темпове , така 4е кам който и да се насочите , няма да збъркате и ще се овенчаете  с желаните от вас бебенца. А аз от 2г. си избрах доц. Стойков за мой доживотен , ако мога да го нарека така , гениколог . Когато ме запознаха с него по др.повод , аз буквално се влубих в него , но не като маж , а като старашен професионалист , който от 24ч. работи 20ч , е това е преувеличено , но той дори когато  е на маса ,не се отеля от телф. и от запискаите на тая и оная пациенка , е това ме грабна и не съжалявам вече за избора си , а Иво (Барзашки уж ме разбра) , но още веднаш искам да кажа , 4е не  е  важно само кои лекар ще ти е на инвитрото , а по важно е ти да му повярваш  , и да си убедена  , че  това е твоя лекар и екип който му асистира разбира се . Е аз реших че моя е доц.Стойков , но разбирасе че в екип ц др. ПЕНКОВ , който сащо е един страшен специалист и най- вече  4овек със главно 4. Та сега само ми стискайте палци и след 2 семици да ви отчета положителния си резултат , на който толкоз мн.  се надявам мили ми сестрици по съдба. И ДАНО НИКОЯ НЕ МИ РАЗСЪРДИ , че във вашата тема пиша и за др. конкурентна клиника , но мисля 4е мойто мнение може само да е в помощ на някоя от вас , и пак почертавам , независимо каде сме ,ние се борим за едно и също нещо , а именно за мн.мн.мн.мн БЕБОЦИ .Пойелавам късмет на всички които са започнали процедурите и на всички на които им предстоят такива.УСПЕХ момичета и до скоро. извинете ме за далгата тема , но исках да сам максимално обективна и разбрана.....

Общи условия

Активация на акаунт