Marks&Spencer- 4!

  • 53 362
  • 767
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 2 799
еййй браво ninnann ,
да се похвалиш задължително! Simple Smile

Е как - ще направя реални снимки и ще се хваля  Flutter, няма начин  Hug

# 136
  • София
  • Мнения: 2 799
Момичета, поръчката ми пристигна, всичко е разкошно ... доволна, както винаги  Heart Eyes
Ето реални снимки:

https://picasaweb.google.com/110399208743051388706/MS2012

Снимах досега и една огромна поръчка от ХМ, та се поуморих, затова няма да давам размери, ако някой го интересува нещо спезиално утре съм насреща  Peace Hug

Дрешките са размер 3-4 години, с изключение на жълтото яке, което е 4-5, но според мен е малко умалено ... по-скоро за по-слаби дечица  Peace

# 137
  • София
  • Мнения: 8 316
Ще се възползвам от снимките на ninnann
за да дам мнение за тези потници:
https://lh5.googleusercontent.com/-1Etc4iGyRhQ/TxHNYW6SgsI/AAAAA … s512/DSC05617.JPG
бих би определила като на-кофти нещото, което съм купувала от M&S (няма оплаквания от нищо друго освен от цените в Бг... скоро пак и казах в магазина) - презрамките се удължиха, а трикото се разтегли на страни и съответно скъси на дължина.

# 138
  • Мнения: 2 122
Ще се възползвам от снимките на ninnann
за да дам мнение за тези потници:
https://lh5.googleusercontent.com/-1Etc4iGyRhQ/TxHNYW6SgsI/AAAAA … s512/DSC05617.JPG
бих би определила като на-кофти нещото, което съм купувала от M&S (няма оплаквания от нищо друго освен от цените в Бг... скоро пак и казах в магазина) - презрамките се удължиха, а трикото се разтегли на страни и съответно скъси на дължина.

да и аз взех от същата материя, само че в друга разцветка, още лятото- е наистина са ужасни, сега като видях материята по намаленията направо ги прескочих, жалко че нямаше свястно бельо този път, но се надявам февруари да намалят свястното

# 139
  • София
  • Мнения: 2 799
Еееее, разочаровахте ме сега с тези потници, нищо ще ги пробваме и, ако не стават ще ги прескачам и аз другият път  Wink

# 140
  • София
  • Мнения: 2 011
Благородно завиждам на получилите всичко поръчано по намаленията. Моята поръчка досега е разделена на 5  Shocked Досега ми пратиха четири пратки, които съдържат 1 душ-гел, 1 душ-гел, 5 бр. чорапи, 5 бр. бикини.  Shocked защо така на час по лъжичка не знам. Как им излизат сметките да пращат и опаковат по един артикул за по лира и нещо... Сега мисля останалите 8 неща от поръчката ми от 02.01 дали ще ги пратят поотделно.
И аз не съм доволна от потниците, но момчешките. За четвърти път взимам момчешки потници и за пръв път се развличат и изкривяват.

# 141
  • Мнения: 4 841
запис да ви следя  Hug аз скоро си купих едни бодита за детето от там и останах очарована. Сега ме е яд, че не поръчах повече.

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 126
От момчешките и аз за първи път не съм доволна,много се разтегнаха,също така и от едни пакет слипчета с коли,избеляха още с първото пране.Сега чакам термобелэо,дано няма изненади.

# 143
  • Мнения: 372
Ауу, че ме разочаровахте с тези потници. Утре ги чакам за детето. Досега съм вземала основно бельо и бодита и всичко е било идеално. Много мекички и удобни. Чакам и термобельото, погледнах го в TheMall и изглеждаше мекичко, но беше запечатано та нямаше как да го пипна. Обаче какви са цените в тукашните им магазини  Shocked Shocked

# 144
  • София
  • Мнения: 8 316
гърци какво друго да очаква човек.

# 145
  • Мнения: 455
Термобельото е много качествено и не мърда, говоря за детско  ръст 11-12. Рисунките също са много готини, точно като за момчета на тази възраст, единствено ми прави впечатление, че сякаш долнището е по-голямо от горнището.

# 146
  • София
  • Мнения: 2 799
Термобельото е много качествено и не мърда, говоря за детско  ръст 11-12. Рисунките също са много готини, точно като за момчета на тази възраст, единствено ми прави впечатление, че сякаш долнището е по-голямо от горнището.

Потвърждавам, имам термо бельо размер 4-5 години, Никол го носи непрекъснато при зимните разходки навън, не мърда, но долничката е по-голяма от горничката  Peace
Заради това купувам номер по-голямо, дължината на долничката не е проблем (подгъвам), предпочитам кръста да не е гол  Peace

# 147
  • В кошера...
  • Мнения: 529
Момичета, искам да питам за така нареченото облекло за училище - пуловерчетата и тениските как са като качество? Напр. http://www.marksandspencer.com/Outstanding-Value-Unisex-Cotton-J … per/dp/B003C8M0GE

# 148
  • Мнения: 5
Току що си получих първата поръчка от M&S и съм мега happy Simple Smile)) Всички неща са страхотни, а най-много се радвам, на един комплект от 7 части за бебе 0-3 месеца, което ми излезе 10паунда покрай Коледните намаления, а подобен в Сити Центъра беше към 70-80лв!! Simple Smile Моите уважения, ама не, мерси Simple Smile Отивам пак да си ги гледам, втората поръчка от тях идва в четвъртък  Hug

# 149
  • Мнения: 2 645
Ако някоя от вас има дрешки за момченца на възрастта на моите които не им вършат работа вече моля пратете ми съобщение, бих искала да купя такива. Знам за качеството на М § С а не ми се занимавам сякаш да поръчвам с посредник.

Общи условия

Активация на акаунт