Петъчна: Сексуални гафове

  • 91 673
  • 551
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 0
Олелее..какъв политически въпхрос направихте  Joy... ами сигурно тази не е смогнала да се забрише кат хората..и те ти го стръкчето праз наяве..ай стига че се размириса доста!!!!
Но пък да ви кажа..праза си е култова тема.. отдавна я нищим в моите среди!!!!  Laughing


явно водите доста интелектуални разговори Stop

# 286
  • Мнения: 47 988
Ми аз съвсем друго си представих, предвид статиите за тиквички и т.н. по медиите, които периодично се появяват- за да не уточнявам какви тиквички- произволен линк http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=886127
Честно казано май по-ми харесваше идеята за цял стрък праз, отколкото това с незабърсването  Sick

# 287
  • Мнения: 274
Темата залитнала доста в посока "Аграрните култури и тяхното нестандартно използване".
Да се отчета с моя най-голям гаф:
Семеен скандал, след който следва фирмено парти, естествено без половинката. Моя милост тотално разстроена от случилото се, се наквасва порядъчно, като междувременно се извършва сдобряване по телефона посредством есемеси. По принцип нося на алкохол /ядене, секс, бой и др./, та до входната врата всичко беше наред. Пол'винката ме посрещна......и дотам. След това - гъста алкохолна мъгла, придружена от временна амнезия. Сутрешното събуждане бе придружено освен от очакваното за подобни случаи гадене, както и болки в разни несъществуващи мускулни групи и др. места. Милото носи кафе, изобщо е несвойствено мил, с особен блясък в очите.....баси, к'во ста'а в държавата?! "Слънце, никога не си била толкова разюздана като снощи, трябва по-честичко да ходиш по фирмени партита!". Аз - пълен шах, нищо не помня! И до ден-днешен не знам какво толкова се е случвало в онази нощ.......

# 288
  • Мнения: 135

Ееее Соте ...стига де ... егааа и нечистоплътните женИ. БЛяк.

За съжаление се срещат и в днешно време Форти... пък и Софето се напълни с дами от прованса..а нали се сещаш че на село рядко се случва вода и канализация да има...тъй че напъните са излишни!!!!
Сама си направи извода къде, кога и как подържа личната си хигиена..пък и навика трудно се променя!!!
А празия си е основна част от менюто..демек, нещо като градинската луканка на целия фон!!!

# 289
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Значи само в Софето са чистички и се къпят всеки ден, а? А на село / извън Софето/, няма вода, не продават сапун и си ходят кирливи с пръст под ноктите от копане.
Стига бе хора с тия провицниални глупости. Тези извън София не са втора ръка хора.


П.С. Софиянка съм... да избегна коментари, че нали съм от провинцията и защитавам.

Иначе темата е определено забавна и с много забавни истории...  Mr. Green

# 290
  • Мнения: 106
Значи само в Софето са чистички и се къпят всеки ден, а? А на село / извън Софето/, няма вода, не продават сапун и си ходят кирливи с пръст под ноктите от копане.
Стига бе хора с тия провицниални глупости. Тези извън София не са втора ръка хора.


П.С. Софиянка съм... да избегна коментари, че нали съм от провинцията и защитавам.

Иначе темата е определено забавна и с много забавни истории...  Mr. Green
Абсолютно !
Соте как го реши тва ,че вода и канализация няма?

# 291
  • Мнения: 135

Соте как го реши тва ,че вода и канализация няма?

Таквиз като мен обикалят често из прованса..така че не съм и сляп... има места дето ич не е розово..но що ли се отплесвам...  Wink

# 292
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Соте, между другото по изказ ти доста наподобяваш на провинциалист.

Иначе, да, възможно е в някои села да няма канализация.

# 293
  • Мнения: 135
Соте, между другото по изказ ти доста наподобяваш на провинциалист.

Иначе, да, възможно е в някои села да няма канализация.

Позна..аз съм най големио селяндур у целио форум!!!!  Joy
Акаша..не само канализация душко но и вода за пиене си носят щото е кът..и то на около 40 км. от Софето.  Peace
Пък що не питаш бабите преди двайсетина години къде са се къпали..то ся е още по зле..сещай се защо младите се изнесоха към големите градове!!!  Joy

# 294
# 295
  • Мнения: 755
Ко станалУ тукЪ...гафИтИ ли сЪ? Прадон АпитИ ли сЪ? Laughing
Това с тиквичката е старо.
Но мога да оспамя качествено , как един мъж е отишъл на лекар да му вадят крак от табуретка от дЪ-то с обяснението, че бил паднал от нея и тя му се наденала...хахахха. Щур народ- сякаш не знае, че вече има секс-шопове, дилда и разни други нещица. Laughing


А, да ето един пък с флакон... та и мъжете си пъхат разни неща не са само жените.

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=945050

# 296
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Не че нещо, и малко извън темата – или пък точно по нея, като гледам в каква гнусна посока се е развила - ама и в някои елитни "аристократични" квартали на София няма канализация. Така че, Соте, не се вкарвай в клишета тип София срещу провинцията и кой се подмива по-често.
Изненади можеш да откриеш и на най-неочакваното място, те за това са такива - изненади.

# 297
  • Мнения: 133
Нищо че петък отдавна си отиде ......
В кратце , малък колектив сме  от 4 човека .  Три женки и един левент.
Две от женките сме на възраст , семейни т.е. задръстени... Момъка и др. колежка са младежи 23-28г.

Решаваме да си направим тим билдинг..... Така де, да сплотим колектива по Хамерикански
Седмица преди билдинга , забелязвам че младежа мета белтъци на момЪта... Деликатно го предупреждавам да се спре , че не е  колегиално  , ма той -ЦЪ не реагира . ( Младото момиче е нова колежка , и ние почти нищо не знаем за нея ).

Та идва жадуваният миг , запазила съм голям апартамент с много възможности за спане ,
като единствената уговорка е аз и другата задръстена колежка да обитаваме обща стая , че са ни сходни интересите и житейските възгледи... Ония младите да се спасяват....

Вечерта минава прекрасно , джакузи сауна  , вечеря  и след това клубче...... Всичко полято обилно с добро настроение и алкохол.

Прибираме се по зорите ранни , и ние със задръстената колежка си мием зъбите и дупетата и си лягаме , младежите се смотават в другата спалня ииииии......  След малко от там почват да се чуват звуци , като от плесници и шамари  съпроводени от приглушени стенания .  Викам си , брЯх голяма страст кипи там...( Беше ужасно , с колежката се чувствахме като дърти воайорки. #Crazy)
   Добре ама по едно време звукът от плесници , взе да се чува доста по отчетливо ,  и стенанията не бяха приглушени,ами си бяха откровенни писъци , при това мъжки..... #Crazy
Колежката в мойта стая се притесни ( тя е изключително деликатно и възпитано същество),
и шепнешком в мрака ми вика:-  Мерудийо , губим колегата.... Намеси се !!!!!
  Аз паникьосана и обяснявам че не знам какво да направя , и си загризвам нокътя на палеца от притеснение. Embarassed От съседната спалня вече се чува тупуркане като от ръкопашна схватка  ,  и ние докато се балтаем и чудим , вратата се отваря и колегата изхвърча от там като коркова тапа ,
гол с омотана на бързо хавлия около задника и силно залитащ !?!?! Завря се в банята и престоя там около 40мин.

Младежа преспа в хола на апартамента , на диванчето.

На другият ден си каза, в КЪФ филм е влезнал.... Младата колежка си падала по по харт изпълнения , ма не го обявила преди това  , и като си легнали взела да го играе "СТРОГА ГОСПОДАРКА" В разгара на петинга  му набила два яки шамара , от което на Мунчо му увехнала оная работа , и  Господарката се разярила. Скочила и почнала откровено да го налага  и да слюноотделя  обилно върху него.... ( демек го е плюла презретелно). Мунчо в стремежа си да се измъкне , се пробвал да се завре под леглото , ма нали е Мунчо си заклещил главата  между пода и рамката на леглото..... по гол задник ...... онази го е счупила от бой ..... на Мунчо задника му беше син..... показа ни го!!!!! #Crazy
 
Последиците за колектива бяха ужасяващи........

# 298
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Счига ве! #Crazy

# 299
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ей, ше загина с вас!  smile3532 smile3532 smile3532

Общи условия

Активация на акаунт