Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 160

  • 29 784
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 249
    Привет и от мен!

 Чета ви и си чакам датата за старт 11.12 Wink

 Браво на момичетата с прекрасните резултати! Страхотни снимки видях!   bouquet

 На останалите кураж и смело напред към целта Hug

# 721
  • Козлодуй
  • Мнения: 29
Blue_eyes: Поздравления за новата визия! Изглеждаш много добре!

# 722
  • Мнения: 1 517
Не правете на Нана манджите, внимание!
 Joy Joy Joy
Много са вкусни и може да изядете цялата тава сам самички, особено, ако няма други хора Crazy
Нана шегата на страна това с картофите и ориза е прекрасно, самият джоджен даде невероятен аромат. Благодаря ти много се споделената рецепта. Стана супер. Само на сол не го бях докарала, но все ме е страх да сложа и да не стане солено, но по добре всеки са си слага коолкото реши сам(не че оставих много де Blush) Направих си го в 5 голееми картофа, кафяна чаша ориз и сложих 4-5 гъби за вкус, другия път ще знам да слагам 3 пъти повече Mr. Green
За вечеря може да хапна по- малко(не може ами ще) обаче ще хапна и някой фъстък, баща ми е направил домашно печени с много малко сол, без брашно и такива чудесии Simple Smile Въобще супер е да си вкъщи Laughing Heart Eyes

# 723
  • София
  • Мнения: 12 554
Той затова мъжът ми не ще да е на диета, Тинки  Mr. Green

# 724
  • София
  • Мнения: 1 124
Привет
след вчерашния белтъчен съм на + 200 или 300 забравих  Embarassed

Днешен варива:
З: 2 ябълки
О: задушен ориз + салата от червено цвекло, моркови и магданоз
В: ако е останало от ориза, ако не картофки

Вода 1.50 л, може да я докарам повече, деня все още не е приключил  Simple Smile

# 725
  • Мнения: 1 517
Той затова мъжът ми не ще да е на диета, Тинки  Mr. Green


Ами само ще кажа- миличкият, разбирам го hahaha Ама от друга страна е страшен късметлия. Браво на теб!  Hug
Ето ви и новата предколедна фиданчеста тема(мале ако аз пишех името  hahaha)
НОВА ТЕМА
П.С. Сложила съм някоя снимка да видите, че не изчезвам, ама съм за бой от преяждане Wink

# 726
  • Мнения: 34
Здравейте момичета.Аз от скоро съм на този режим и за сега се чувствам много добре.Искам само да ви попитам, защото не съм съвсем сигурна.Утре ми е въглехидратен ден та се чудя мога ли да ям щолен? И според вас колко грама ще е в нормата?Ще съм ви благодарна да ми отговори някой Simple Smile))

# 727
  • Пазарджик / London
  • Мнения: 18
Цитат
Здравейте момичета.Аз от скоро съм на този режим и за сега се чувствам много добре.Искам само да ви попитам, защото не съм съвсем сигурна.Утре ми е въглехидратен ден та се чудя мога ли да ям щолен? И според вас колко грама ще е в нормата?Ще съм ви благодарна да ми отговори някой Simple Smile))

joana-stefi имаме нова тема , линка е в поста преди твоя  Hug

# 728
  • Мнения: 143
Здравейте момичета,имам проблем.
Вече за втори път по време на плодов ден умирам от болки в стомаха.Наливам се с обезболяващи,но не минава.Минава само ако хапна хляб.Какво да правя?

# 729
  • Мнения: 494
Здравейте момичета,имам проблем.
Вече за втори път по време на плодов ден умирам от болки в стомаха.Наливам се с обезболяващи,но не минава.Минава само ако хапна хляб.Какво да правя?

Имаме нова тема, заповядай там, погледни няколко поста нагоре.

Общи условия

Активация на акаунт