Наближава...Дядо Коледа подаръци стяга (2)

  • 22 543
  • 346
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 15 379
Хора, помагайте!
Виждал ли е някой съвсем наскоро това:



И това:

# 286
  • Мнения: 336
Сиската_, не са кученца, бебета били:)

# 287
  • Мнения: 354
Sourcherry преди няколко дена видях лаптопа в Карфур и още някъде ми се върти,но не мога да се сетя... newsm78

Kambichka гледала съм реклама за две кукли момиченце и момченце,в някой сайт ги бях мяркала,но май се продават по отделно...Не съм 100% сигурна де така че някой друг да помага  Wink

# 288
  • София
  • Мнения: 44 122
те да не са рекламирали просто кукли които имат вариант момче и момиче, а не са   комплект...иначе честно имам някакъв смътен спомен за някаква реклама на близнаци, ама кученца или бебета били...не знам...

# 289
  • Мнения: 15 379
n_di, но кой Карфур?

# 290
  • Мнения: 354
Във Варна,но предполагам ще го има във всички

# 291
  • Мнения: 388
Sourcherry,провери ли в Джъмбо и Комсет?

# 292
  • Мнения: 15 379
n_di, благодаря!

Дези, малката ми кръщелница това е поръчала на дядката. Няма никъде обаче.
Феликс тойс са заредили Бен тен лаптоп навсякъде, но Уинкс няма. В цяла София ходихме. Дори и по затънтени книжарници и магазинчета. Ще опитам и Карфур.
А за тротинетките е ясно - не им е сезонът.

# 293
  • София
  • Мнения: 11 711
Sourcherry за тротинетката се обади в Комсед и попитай.Ние купихме същата като вид,но на Barbie за РД на дъщеря ми през лятото от там.И цената мога да ти кажа-72 лева.
Успех!

# 294
  • Мнения: 15 379
В Комсед няма. В Джъмбо има двуколесни тротинетки, но са само Барби. А малката прекрасница се тръшка, че трябва да е Уинкс Twisted Evil.
Благодаря, ще търся до откат.

# 295
  • София
  • Мнения: 11 711
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/20687

http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=16869

Както обикновено,цените им са  Sick.А и не знам дали имат налични.Снимката на втория линк нещо е сбъркана,но можеш да им пишеш и да попиташ.

# 296
  • Мнения: 15 379
Да, цените са безобразни.
Кикиморите са последен вариант. Ако някой види някъде в София, моля да каже.
Благодаря!

# 297
  • София
  • Мнения: 714
Да, цените са безобразни.
Кикиморите са последен вариант. Ако някой види някъде в София, моля да каже.
Благодаря!


Преди 30мин. Видях подобен лап-топ в Т-маркет на ул.Шипченски проход. Подобен защото много не го огледах.
А скутери имаше в Комсед в Д молл.

Виж в Марсел.

На изложението на книгата инмаше един щанд, който предлагаше само Уинкс. Ние се сдобихме с чорапи.

# 298
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мимита, сега се връщам от Джъмбо. Имаше го този шлем, цената не загледах, защото упорито ме блъскаха. Беше лудница.

Знам, че не си от София, но дано имате във вашият град.



Благодаря ти!   bouquet
В нашето Джъмбо го няма. Имаше другите артикули от серията, но те не бяха намалени, а маски/шлемове - въобще нямаше.

# 299
  • Мнения: 354
Цитат
В нашето Джъмбо го няма. Имаше другите артикули от серията, но те не бяха намалени, а маски/шлемове - въобще нямаше.

Мимита ако те устройва и маска има в eontoys,но е от играчките с нарушена опаковка(ако е за твоето детенце става)  Wink http://www.eontoys.com/Products_Brand_DamagetPack_Product_IronManMask

Общи условия

Активация на акаунт