Нарекох те Фериха ~ 90 ~"Ако можех да ти кажа колко много те обичам.......

  • 23 761
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 21 201
Ради, просто си я увеличаваш и готово. Той е зад мъжа с бяло около врата, точно по диогонал на Хазал в дъното.
Еси, не знам, забрана ли имат какво ли, но, че е странно наистина, така е.

Наде, аз съм зоркото око всичко фокосирам, нищо не ми отбягва от погледа Joy Joy Joy
Нали, все търся някой/ да не се загуби/, та съм свикнала в тълпа да различавам физиономи Joy
Имах в предвид, че след толкова часа гледане на снимки, може вече да не виждаме ooooh!
Поне на мен повечко ми се събраха с опитите Sick
Ааааа, аз виждам добре, поне засега де. Но си права, че ние с теб от отдавна се взираме в снимките. Joy
Лека нощ отново. Hug

# 751
  • Мнения: 0
Лека на лягащите.
Като гледам, съвсем съм залупана... трябва да ми ги ограждате познатите физиономии.

Ферда, днес се убедих, че съм потенциален инвалид, за такива дейности които искаш.
Мога да пробвам да ти обясня. Колоните които са в дясно на стената предполагам, че ги виждаш, ат вратата е на втората колона където е, а от твоята страна е третата. От колоната горе долу около 2-3 см на ляво гледаш и му се вижда само физиономията. точно зад един човек, май с бяло поло или нещо около врата му е бяло.

Да ходим към новата тема newsm78

# 752
  • Мнения: 0
Аз даже не увеличих снимката, бай Чепик и да го видя и да не го видя, за какво ми е.Сиг е там.

Лека нощ Hug


# 753
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Лека на лягащите.
Като гледам, съвсем съм залупана... трябва да ми ги ограждате познатите физиономии.

Ферда, днес се убедих, че съм потенциален инвалид, за такива дейности които искаш.
Мога да пробвам да ти обясня. Колоните които са в дясно на стената предполагам, че ги виждаш, ат вратата е на втората колона където е, а от твоята страна е третата. От колоната горе долу около 2-3 см на ляво гледаш и му се вижда само физиономията. точно зад един човек, май с бяло поло или нещо около врата му е бяло.

Да ходим към новата тема newsm78

Потресена съм! Как успяхте да го различите?! Мерси - и с разясненията доста се взирах.

# 754
  • Мнения: 0
Лека на лягащите.
Като гледам, съвсем съм залупана... трябва да ми ги ограждате познатите физиономии.

Ферда, днес се убедих, че съм потенциален инвалид, за такива дейности които искаш.
Мога да пробвам да ти обясня. Колоните които са в дясно на стената предполагам, че ги виждаш, ат вратата е на втората колона където е, а от твоята страна е третата. От колоната горе долу около 2-3 см на ляво гледаш и му се вижда само физиономията. точно зад един човек, май с бяло поло или нещо около врата му е бяло.

Да ходим към новата тема newsm78

Потресена съм! Как успяхте да го различите?! Мерси - и с разясненията доста се взирах.

А ти в нас ли си се съмнявала Joy Joy Joy
На мен ми кажи, че някой трябва да търся из тълпата или да преброя колко хора са, но не ме карай да ти очертавам нищо, моля те!

# 755
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Във вас в никакъв случай, но да си призная започвам да се съмнявам в себе си, което "лееко" ме тревожи.

# 756
  • Мнения: 0
Във вас в никакъв случай, но да си призная започвам да се съмнявам в себе си, което "лееко" ме тревожи.

Не се притеснявай следващата снимка е за теб hahahaЗа да си сигурна, че всичко е наред, ама дано часа е "малко" по приемлив hahaha

# 757
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
момичета местете се в другата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=632346.0

Общи условия

Активация на акаунт