Хайде, покажете си спалните/7

  • 165 898
  • 820
  •   1
Отговори
# 810
  • Sofia
  • Мнения: 107
Здравейте,
фирмата е пловдивска, но клиентите са им основно от София.
Казва се Гърнев и Гърнев, можете да се свържете с тях на имейл office@garnevandgarnev.com.

# 811
  • Мнения: 1 692
Добър ден от мен,

предстои ни избор на модел спалня и гардероб. Ще се правят по поръчка при дърводелец, но за целта трябва предварително да измислим всичко. Спалнята ни е доста марка и така се пада, че ще е в ъгъл и ще се налага да се прескачаме". За мен това не е проблем, макар че според дърводелеца е. Пада се и да е до радиатор, но тъй като ще я правим много висока (65см с матрака) и реално предпазващата дъска идва да е 5-6см. Мисля си, че ще се получи уютно с тази висока спалня, защото сутрин като се събудя и застана седнала ще наблюдавам през прозореца какво се случва навън. А и всъщност няма друг вариант за разположение.

От към гардероб обаче съм в чуденка как да е разпределен. Дърводелеца ме съветва да няма място за закачалки, защото отнемат много от мястото на гардероба. Тъй като е до тавана много се чудя дали да не се сложи свалящ е лост за закачалки.

Връщам се да ви разгледам назад и да черпя идеи.  bouquet

# 812
  • Мнения: 1 004
И от мен нашата:
Скрит текст:

# 813
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Свалящия лост също заема място, има изтеглящи лостове за гардероби с по-малка ширина.

# 814
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
И от мен нашата:
Скрит текст:

Гери,много е готина  Peace

# 815
  • Мнения: 1 004
И от мен нашата:
Скрит текст:

Гери,много е готина  Peace

Благодаря!  bowuu

# 816
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 760
И от мен нашата:
Скрит текст:


Красота! Много ефектно се е получило.

# 817
  • Мнения: 1 004
И от мен нашата:
Скрит текст:


Красота! Много ефектно се е получило.

Радвам се, че ви харесва. Хубаво е да прочета мнения, защото се притеснявам, че съм сътворила някаква щуротия и е интересно да знам, как изглежда всичко в чуждите очи. Приемам и препоръки дори  Hug

# 818
  • Мнения: 35 965
Дами, нова тема?

# 819
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Няма кой да ни я направи  Rolling Eyes

# 820
  • Мнения: 46 517
Заповядайте: НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт