Легендата за Испания / Hispania, la leyenda / по БТВ от 20:00ч

  • 77 649
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • IT
  • Мнения: 3 704
Simple Smile В сайта има мн интересни неща, които смислово разбирам-италиано говоряща съм, но ако има някоя дама с испански ще е супер.

# 31
  • София
  • Мнения: 9 979
Действието е 2 век н.е. -150 година.

Объркали сте се - действието се развива през 156 г преди Христа - това казват в началото на филма. Значи 156 г преди новата ера.
Плами, душичко, благодаря за линковете! Heart Eyes

# 32
  • IT
  • Мнения: 3 704
da  Embarassed грешка, Año 150 antes de Cristo е преди н.е. засрамвам се

# 33
  • София
  • Мнения: 9 979
da  Embarassed грешка, Año 150 antes de Cristo е преди н.е. засрамвам се

Няма нужда Simple Smile

# 34
# 35
  • Мнения: 356
Няма го по торентите  newsm78 много странно  Thinking
Намерих вчерашния епизод във Вбох-а,може от там да го гледате:
http://vbox7.com/play:d8110fd762
http://vbox7.com/play:6e5f9d575c

Има го в нитро

# 36
  • Мнения: 14 830
За филма има две теми и настъпва объркване. Тази тук е пусната първа   и мисля че тя трябва да остане.

# 37
  • Мнения: 1 517
Аз пуснах 2рата тема май. Извинявам се много, просто с търсачката не успях да открия тази тема. На модератор ли да пише да изтрие другата? newsm78

# 38
  • Мнения: 534
На модератор ли да пише да изтрие другата? newsm78
Да, поради дублиране на темите  Peace

# 39
  • Мнения: 0
Страхотен филм, рядко се среща качествен сериал...Но, може ли някой да ми каже къде мога да гледам и другите серии, че не мога да чакам до утре... Моляяя Wink

# 40
  • Мнения: 60
Аз съм изгледала целия сериал до момента (няма да издавам нищо Simple Smile ). В Испания са излъчили два сезона и в момента се снимат три специални серии, които ще сложат край на сериала. Предполагам, че bTV ще го излъчат целия. Не мога да разбера само защо ги правят дублирани....

# 41
  • Мнения: 14 830
На мен лично този Ектор който се появи хич не ми харесва. Има нещо подло във физиономията му.
А дали ще се развие романс между Вириат и Елена.  Баща и нали я гласи да я омъжва за друг

# 42
  • Мнения: 1 692
Аз съм изгледала целия сериал до момента (няма да издавам нищо Simple Smile ). В Испания са излъчили два сезона и в момента се снимат три специални серии, които ще сложат край на сериала. Предполагам, че bTV ще го излъчат целия. Не мога да разбера само защо ги правят дублирани....
Защото повече хора ще го гледат. Затова.

# 43
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Ама какви са тези завършаци на сериите. Така гадно ги режат.
С втората серия още повече ми допадна сериалчето. Доста по различен е от другите.

# 44
  • Мнения: 1 517
Много е хубав филма, но наистина много тъпо слагат край на сериите. Аз в началото малко закъснях с гледането я ми кажете какво стана с малкото момиченце?

Общи условия

Активация на акаунт