Гримиране - техники, съвети, идеи - 4

  • 53 573
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2
Крайният резултат е добър, това е най-важното...

Не бих нарекла този резултат добър. За мен избора на цвят е крайно неподходящ, а нанасянето е под всякаква критика. За първи път виждам, уж професионале гримьор, да нанася основа само в центъра на лицето, а по линията на косата кожата остава непокрита.
Добре Simple Smile

# 736
  • Мнения: 15
Момичета, от коя масова марка ружове сте най- доволни?  Grinning

# 737
  • Мнения: 1 282
Да се похваля, че открих удобството да нанасям ФДТ с четка. Получава се много хубаво и кожата ми стои матирана доста по- дълго време.  Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 2 172
Момичета, от коя масова марка ружове сте най- доволни?  Grinning

За блестящ руж...съм най-доволна от теракотената пудра на Голдън Роуз.Води се пудра,но за руж е перфектна.Незнам как би могла да се нанся като пудра,предвид,че е доста блестяща и наситена.
В момента имам и на Флор мар същия тип теракотена пудра,много е добра,но май от ГР бях по-доволна,незнам....подобни са.
Големи са и адски икономични  Crazy

Иначе за неблестящ руж,нямам идея  Rolling Eyes

# 739
  • Мнения: 4 428
Момичета, от коя масова марка ружове сте най- доволни?  Grinning

На мен за руж най-много ми харесват перлите  Peace Ползвала съм на Ейвън и сега съм на Орифлейм. Тези на Орифлейм им харесват повече. А и имат 4 нюанса  Wink Харесва ми това, че не са нито напълно матови, нито много блестящи. Имат съвсем дискретен блясък, който стои много добре и освежаващо. Аз за сега имам един нюанс, но мисля да се сдобия и с двата нови - прасковен и бронзиращ.

# 740
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Момичета, от коя масова марка ружове сте най- доволни?  Grinning

и на флормар - много приятно ме изненада  Peace

# 741
  • Мнения: 616


Моля, заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Добавих и анкета, не е супер интересна, но вместо запис може да пуснете отговора си.

Общи условия

Активация на акаунт